Samsung CTN 464NC01

Płyta Indukcyjne o szerokości 57,6 cm, 3 pola grzejne.
2,1 5 0 33 opinie / Zadaj pytanie
2,1

Zobacz inne produkty z kategorii Płyty elektryczne do zabudowy

łatwość czyszczenia
łatwość obsługi

1. Krzysztof

Transakcja przebiegła pomyślnie. Polecam.

2. Joanna

Fantastyczna płyta

3. MK

Hehe jak czytam wcześniejsze opinie to tak jakbym czytał o moje płycie. Te same bolączki, omijać szerokim łukiem, pierwszy raz padły mi obydwa moduły jeszcze na gwarancji (płytę kupiłem w 2015 roku za kwotę 1850 zł a koszt naprawy został wyceniony na 2000 zł - jakaś paranoja), gwarancja została uznana, moduły wymienione w jej ramach i myślałem że mam problem z głowy, ale nic bardziej mylnego, płyta nie pochodziła nawet jednego roku po czym ponownie padły te same moduły ale już niestety nie było gwarancji :-((( Szkoda gadać..

• wygoda
  4. snatch

Płytka uległa już po raz czwarty awarii (zawsze tej samej) trzykrotnie była naprawiana za 4-tym razem zażądałem wymiany na nową. Reklamację zgłosiłem 28.XII.2018 do dziś nie mam ani naprawionej starej płytki ani wymienionej na nową. Podczas prób dowiedzenia się na infolinii otrzymuję informację, że jeszcze dwa tygodnie muszę czekać i tak co dwa tygodnie. Żadnego kontaktu nic... Mój numer klienta to 2711340209 Nie polecam płytek tej firmy po pierwsze za awaryjność a po drugie za podejście do klienta. WSTYD.

5. Zawiedzony

Witam , czytając państwa opinie mam dziwne wrażenie jak bym patrzył na swoją kuchnie ;((( dokładnie 2 lata oraz 3 miesiące i kuchnia uległa uszkodzeniu , kuchnia pali poszczególne moduły odpowiedzialne za poszczególne płyty grzejne . Koszt każdego modułu z wymiana to około 800 PLN . Koszt użytkowania kuchni przez 4 LATA to ----->>>> około 4000 PLN i na każde kolejne 2 LATA to koszt około 1600 PLN ,
    KUCHNIE NIE DO POLECENIA .

Zalety
    • wygoda
    Wady
    • łatwość czyszczenia
  6. kris

Posiadam taką kuchenke Samsunga 2 lata i 3 miesiące awaria. W autoryzowanym serwisie samsunga stwierdzono że awarii uległy dwa moduły koszt naprawy 2000 zł. Jak czytam to samsung do perfekcji ma opanowany czas gwarancyjny. Szkoda że samsung nie potrafi przyznać się do błędu a posiadaczom nieszczęsnych kuchenek w jakiś sposób pomóc. Chciałem kupić jeszcze lodówkę ale w tym przypadku bardzo się wacham.

Dokładnie po wygaśnięciu gwarancji popsuł się moduł mocy. Naprawa jednego (z dwóch) to 800-900 zł. Jest to częsta niespodzianka w tych płytach. Po dwóch latach do śmieci. Mam inne, lepsze urządzenia Samsunga (odkurzacz, pralka, telewizor), ale sama płyta indukcyjna i kontakt z firmą... Czerwona kartka.

Wady
    • nie działa

Używałem tą płytę przez dwa lata, co rok awaria i wymiana jak nie jednego modułu to drugiego, zaraz po okresie gwarancyjnym kolejna awaria i koszt naprawy płyty to dwa moduły po 800zł czyli 1600zł, zdecydowanie nie polecam, dodatkowo serwis samsunga tragiczny, na gwarancji jeden z modułów założono nam używany po naprawie. nigdy więcej produktów samsunga

Mam tą płytę od prawie 3 lat. Niestety zaraz po zakończeniu okresu gwarancji zaczęły się problemy. Płyta najpierw się przegrzewała i zgłaszała błędy (LD - błąd zasilania), a po kilku tygodniach padła zupełnie. Niestety widać, że Samsung osiągnął perfekcję w "planowanym starzeniu" - mam drugą płytę Siemensa i działa już kilka lat dłużej bez żadnych problemów.

10. Gosia

Nie polecam kupna tej płyty. Użytkowałam ją 2 i pół roku. Po pół roku używania (na gwarancji) "padł" moduł elektroniczny. Serwisant orzekł, że w szufladzie, która mieści się pod płytą nie mogą być sztućce (!!!). Gdy skończyła się gwarancja padły już dwa moduły. Koszty wymiany to 1200 zł.