Samsung CTN 464NC01

Płyta Indukcyjne o szerokości 57,6 cm, 3 pola grzejne.
2,1 5 0 33 opinie / Zadaj pytanie
2,1
33 opinie
Ostatnia cena: 4197,99 Wyprzedane

Zobacz inne produkty z kategorii Płyty elektryczne do zabudowy

?

łatwość czyszczenia
łatwość obsługi
Liczba głosów: 35 Liczba opinii: 33
Więcej

Chcę napisać opinię + 3 CeneoPunkty Za wystawienie opinii otrzymasz 3 CeneoPunkty. Zebrane CeneoPunkty możesz wymieniać na nagrody rzeczowe.

Zobacz jakie opinie mają użytkownicy o produkcie Samsung CTN 464NC01 i jak oceniają go pod kątem jakości wykonania, ceny i wyglądu.

 1. Zawiedzony
  Nie polecam
  Ocena:
  0,5/5 Wystawiono

  Witam , czytając państwa opinie mam dziwne wrażenie jak bym patrzył na swoją kuchnie ;((( dokładnie 2 lata oraz 3 miesiące i kuchnia uległa uszkodzeniu , kuchnia pali poszczególne moduły odpowiedzialne za poszczególne płyty grzejne . Koszt każdego modułu z wymiana to około 800 PLN . Koszt użytkowania kuchni przez 4 LATA to ----->>>> około 4000 PLN i na każde kolejne 2 LATA to koszt około 1600 PLN ,
  KUCHNIE NIE DO POLECENIA .

  Zalety
  • wygoda
  Wady
  • łatwość czyszczenia
  • łatwość obsługi
 2. Użytkownik Ceneo
  Nie polecam
  Ocena:
  0,5/5 Wystawiono

  Zdecydowanie nie polecam. Potwierdzam inne wpisy o awaryjności produktu. Zaraz po okresie gwarancji wysiadł moduł indukcyjny. Koszt naprawy 900 zł. Gwarancja na wymienioną część tylko 3 miesiące. Przestrzegam wszystkich przed produktami Samsunga.

 3. Użytkownik Ceneo
  Nie polecam
  Ocena:
  0,5/5 Wystawiono

  Używałem tą płytę przez dwa lata, co rok awaria i wymiana jak nie jednego modułu to drugiego, zaraz po okresie gwarancyjnym kolejna awaria i koszt naprawy płyty to dwa moduły po 800zł czyli 1600zł, zdecydowanie nie polecam, dodatkowo serwis samsunga tragiczny, na gwarancji jeden z modułów założono nam używany po naprawie. nigdy więcej produktów samsunga

 4. Użytkownik Ceneo
  Nie polecam
  Ocena:
  0,5/5 Wystawiono

  wszystkie zalety płyty są nikłe w porównaniu z awaryjnością.
  4 lata użytkowania - 4 razy naprawa.

 5. Użytkownik Ceneo
  Nie polecam
  Ocena:
  0,5/5 Wystawiono

  Stanowczo nie polecam, totalny bubel!!!

  Po 2 latach uległa awarii, koszt naprawy to 700 zł + koszt robocizny.
  Serwisantom znana jest ta płyta bardzo dobrze :-)


 6. kris
  Nie polecam
  Ocena:
  0,5/5 Wystawiono

  Posiadam taką kuchenke Samsunga 2 lata i 3 miesiące awaria. W autoryzowanym serwisie samsunga stwierdzono że awarii uległy dwa moduły koszt naprawy 2000 zł. Jak czytam to samsung do perfekcji ma opanowany czas gwarancyjny. Szkoda że samsung nie potrafi przyznać się do błędu a posiadaczom nieszczęsnych kuchenek w jakiś sposób pomóc. Chciałem kupić jeszcze lodówkę ale w tym przypadku bardzo się wacham.

 7. Mariusz Płońsk
  Nie polecam
  Ocena:
  0,5/5 Wystawiono

  Tradycyjnie jak u innych użytkowników padł moduł, który był w trakcie okresu gwarancyjnego wymieniany 2 razy. Teraz jest 4m-ce po gwarancji i nie próbuję naprawić, uważam, że to wyrzucenie pieniędzy. Dyskwalifikacja indukcji samsung

 8. zrobiony w bambuko
  Nie polecam
  Ocena:
  0,5/5 Wystawiono

  Dokładnie jak wyżej 4 miesiące po okresie gwarancji płyta dokonała żywota. naprawa ok 800 zł.

 9. Paweł
  Nie polecam
  Ocena:
  0,5/5 Wystawiono

  Płytę kupiłem kierując się renomą firmy z której urządzeniami nie miałem do tej pory problemów. Jednak po 16 miesiącach użytkowania (w momencie zakupu trwał remont kuchni który niestety się przedłużył) na szczęście na tydzień przed końcem gwarancji płyta padła kompletnie. Serwis wymienił praktycznie wszystko. Została szyba i cewki. Po 12 miesiącach płyta znów "padła". Oczywiście Samsuga to już nie interesuje bo jest po gwarancji.
  Uważam, że te płyty mają wadę konstrukcyjną do której firma nie chce się przyznać. Widać to choćby po zmianie oznaczeń nowej serii. Zamówiłem już Boscha bo z płytami Samsuga nie chcę mieć już nic do czynienia.
  Zamierzam stosowne pismo wysłać do centrali Samsunga. Myślę, że coś takiego na rynku niemieckim byłoby nie do pomyślenia

 10. Użytkownik Ceneo
  Nie polecam
  Ocena:
  0,5/5 Wystawiono

  Dokładnie po wygaśnięciu gwarancji popsuł się moduł mocy. Naprawa jednego (z dwóch) to 800-900 zł. Jest to częsta niespodzianka w tych płytach. Po dwóch latach do śmieci. Mam inne, lepsze urządzenia Samsunga (odkurzacz, pralka, telewizor), ale sama płyta indukcyjna i kontakt z firmą... Czerwona kartka.

  Wady
  • nie działa