Samsung CTN 464NC01

Płyta Indukcyjne o szerokości 57,6 cm, 3 pola grzejne.
2,1 5 0 33 opinie / Zadaj pytanie
2,1

Zobacz inne produkty z kategorii Płyty elektryczne do zabudowy

łatwość czyszczenia
łatwość obsługi

Zobacz jakie opinie mają użytkownicy o produkcie Samsung CTN 464NC01 i jak oceniają go pod kątem jakości wykonania, ceny i wyglądu.

1. snatch

Płytka uległa już po raz czwarty awarii (zawsze tej samej) trzykrotnie była naprawiana za 4-tym razem zażądałem wymiany na nową. Reklamację zgłosiłem 28.XII.2018 do dziś nie mam ani naprawionej starej płytki ani wymienionej na nową. Podczas prób dowiedzenia się na infolinii otrzymuję informację, że jeszcze dwa tygodnie muszę czekać i tak co dwa tygodnie. Żadnego kontaktu nic... Mój numer klienta to 2711340209 Nie polecam płytek tej firmy po pierwsze za awaryjność a po drugie za podejście do klienta. WSTYD.

2. Marcin

Nie polecam po 2 latach użytkowania padł moduł naprawa 500 zł plus robocizna . Po roku od naprawy płyta ponownie się zepsuła .

3. MK

Hehe jak czytam wcześniejsze opinie to tak jakbym czytał o moje płycie. Te same bolączki, omijać szerokim łukiem, pierwszy raz padły mi obydwa moduły jeszcze na gwarancji (płytę kupiłem w 2015 roku za kwotę 1850 zł a koszt naprawy został wyceniony na 2000 zł - jakaś paranoja), gwarancja została uznana, moduły wymienione w jej ramach i myślałem że mam problem z głowy, ale nic bardziej mylnego, płyta nie pochodziła nawet jednego roku po czym ponownie padły te same moduły ale już niestety nie było gwarancji :-((( Szkoda gadać..

Wady
    • wygoda
  4. Zawiedzony

Witam , czytając państwa opinie mam dziwne wrażenie jak bym patrzył na swoją kuchnie ;((( dokładnie 2 lata oraz 3 miesiące i kuchnia uległa uszkodzeniu , kuchnia pali poszczególne moduły odpowiedzialne za poszczególne płyty grzejne . Koszt każdego modułu z wymiana to około 800 PLN . Koszt użytkowania kuchni przez 4 LATA to ----->>>> około 4000 PLN i na każde kolejne 2 LATA to koszt około 1600 PLN ,
    KUCHNIE NIE DO POLECENIA .

Zalety
    • wygoda
    Wady
    • łatwość czyszczenia
  5. Paweł

Płytę kupiłem kierując się renomą firmy z której urządzeniami nie miałem do tej pory problemów. Jednak po 16 miesiącach użytkowania (w momencie zakupu trwał remont kuchni który niestety się przedłużył) na szczęście na tydzień przed końcem gwarancji płyta padła kompletnie. Serwis wymienił praktycznie wszystko. Została szyba i cewki. Po 12 miesiącach płyta znów "padła". Oczywiście Samsuga to już nie interesuje bo jest po gwarancji.
    Uważam, że te płyty mają wadę konstrukcyjną do której firma nie chce się przyznać. Widać to choćby po zmianie oznaczeń nowej serii. Zamówiłem już Boscha bo z płytami Samsuga nie chcę mieć już nic do czynienia.
    Zamierzam stosowne pismo wysłać do centrali Samsunga. Myślę, że coś takiego na rynku niemieckim byłoby nie do pomyślenia

6. zrobiony w bambuko

Dokładnie jak wyżej 4 miesiące po okresie gwarancji płyta dokonała żywota. naprawa ok 800 zł.

7. Mariusz Płońsk

Tradycyjnie jak u innych użytkowników padł moduł, który był w trakcie okresu gwarancyjnego wymieniany 2 razy. Teraz jest 4m-ce po gwarancji i nie próbuję naprawić, uważam, że to wyrzucenie pieniędzy. Dyskwalifikacja indukcji samsung

8. Misiek

Niestety płyta po 4 latach użytkowania padła, naprawa jak myślicie? Nieopłacalna... To już kolejny towar tej firmy jaki kupiłem do nowego domu który się popsuł. Najpierw piekarnik dokładnie po 3 latach, później lodówka, teraz płyta... Nigdy więcej tej firmy ....NIE POLECAM >>>>

9. Gosia

Nie polecam kupna tej płyty. Użytkowałam ją 2 i pół roku. Po pół roku używania (na gwarancji) "padł" moduł elektroniczny. Serwisant orzekł, że w szufladzie, która mieści się pod płytą nie mogą być sztućce (!!!). Gdy skończyła się gwarancja padły już dwa moduły. Koszty wymiany to 1200 zł.

10. Sara

Płyta 4 miesiące po gwarancji się zepsuła - zaczęła wywalać główny korek. Naprawa modułu to koszt ponad 1000 zł. W czasie użytkowania miałam problem z grzaniem na większej ilości niż 1 pole, bo spadała moc, miaqłam tez problem z usmażeniem naleśników (już ktoś o tym wcześniej pisał) - płyta nie grzała równomiernie. Dodam, że w tym samym czasie zaczęła mi się również psuć lodówka Samsunga, też 4 miesiące po gwarancji - w czasie gwarancji raz naprawiana. Mam jeszcze piekarnik Samsunga, który w okresie gwarancji był naprawiany 2 razy. Tak więc już nigdy nie kupię żadnego sprzętu Samsunga. BARDZO SIĘ ZAWIODŁAM!!!!