Depresja Gangstera (Analyze This) (DVD)

4,1
74,89
Program Ochrony Kupujących

Depresja Gangstera (Analyze This) (DVD) - Opinie

4,1
obraz
obsada
Depresja Gangstera to fajny i przyjemny film. Główny jego atut to genialna rola Roberta De Niro jako Paula Vitti. Paul to ganster, który wpada w depresję a jedynym wybawieniem może być terapia u Bena Sobola czyli Billa Cristala. De Niro pokazał wielką klasę gdyż sparodiował wiele swoich świetnych mafijnych roli. Polecam.
Uwielbiam ten tytuł, przede wszystkim za sprawą genialnej fabuły, bardzo oryginalnej i pomysłowej, a także za sprawą świetnej roli Roberta De Niro jako gangstera, który ma problemy emocjonalne. Dostarcza to dużo niezapomnianych akcji i zabawnych sytuacji czy dialogów. Warty swojej ceny tytuł dla całej rodziny.
Nie najgorszy ten film, a nawet śmieszny. Zabawna historia gangstera który nie potrafi sobie poradzić z własnymi problemami, jest twardy, zimny (taką ma funkcję). Ale jednak się rozkleja. Trochę szkoda tego psychologa, telefon od gangstera w środku nocy nie jest niczym przyjemnym. Ogólnie, film może być. Nie zachwyca, ale też nie jest kompletnie beznadziejny. Można obejrzeć raz, z nudów, dla małej rozrywki.
Dobra komedia ze znakomitą grą aktorską oraz doborową obsadą. Sam scenariusz podobał mi się i to nawet bardzo, jednak zdecydowanie nie odniosłem wrażenia, żebym mógł ten film oglądać z taką samą przyjemnością jeszcze wiele razy. Jego cena nie jest wygórowana, dlatego polecam go oglądać raz na dłuższy czas.
Bardzo udana komedia z Robertem De Niro w roli gangstera popadającego w depresję i szukającego pomocy u psychiatry. W tej roli Billy Cristal. Bardzo zabawne dialogi i zwroty akcji, świetne aktorstwo i bardzo wciągająca fabuła to atuty tego tytułu. Polecam, można się nieźle zabawić oglądając ten film.
Całkiem ciekawy i zabawny film o jakże oryginalnym tytule. Film ogląda się łatwo i przyjemnie. Nie ma specjalnie dłużących się fragmentów. Warto wspomnieć o bardzo dobrej obsadzie, która jest dodatkowym atutem komedii. Niechaj sięgnie po nią ten, kto nie wie, co zrobić na nadchodzący wieczór.
Autorzy filmu "Depresja Gangstera" mięli świetny pomysł na komedię i udało im się go zrealizować w takim stopniu, że "boki można zrywać". Świetna rola Roberta De Niro i rewelacyjny komizm sytuacyjny sprawiły, że to jedna z lepszych komedii, jakie kiedykolwiek miałem okazję obejrzeć. Polecam!!
Komedia , którą uwielbiam, która jest wspaniała, której scenariusz jest bardzo udany, ciekawy i zabawny, która dostarcza świetnej zabawy z dobrymi aktorami. Jako wielka fanka tej komedii polecam, widziałam ją nie raz i uważam że na każdym zrobi wielkie wrażenie i oczywiście warta jest ceny.
Świetna komedia z Robertem De Niro. Z całą pewnością polecam. Cena mogłaby być niższa, ponieważ to nie nowość. Ma dużo zabawnych scen o oryginalnej tematyce, której raczej jeszcze nie było. Film jest ciekawy i rozśmieszający. Z całą pewnością nikt nie będzie się na nim nudził. Polecam.
Polecam wszystkim przezabawny film "Depresja gangstera" z fantastycznym Robertem De Niro w roli głównej. Film jest bardzo dobry, ma oryginalny scenariusz, jest inny niż wszystkie komedie. Film ma bardzo zabawne dialogi i ciekawie wykreowane postaci. Ogląda się go naprawdę dobrze.