OPALESCENCE Whitening Cool Mintpasta wybielajaca 133g

4,8 5 0 193 opinie / 4 pytania

ładnie czyści zęby
zapach

1. antonina1112

Łagodny miętowy smak.Nie ma uszkadza szkliwa (nie ma właściwości ścierajacych szkliwo) Spełnia wszystkie moje oczekiwania.Od ponad roku używam tej pasty i nie mam w planie jej zmieniać na inną.

Zalety
    • ładnie czyści zęby
  2. Ania

Wrazenie idealnie czystych zebow plus ladne rozjasnienie. Nadaje sie dla dzieci, co mnie bardzo ucieszyli. Moja czteroletnia corka jest zachwycona smakiem mietowym i delikatnoscia.

3. antonina1112

Łagodny miętowy smak.Nie uszkadza szkliwa (nie ma właściwości ścierajacych szkliwo) Spełnia wszystkie moje oczekiwania.Od ponad roku używam tej pasty i nie mam w planie jej zmieniać na inną.

4. e...a

Pasta spełniła moje oczekiwania. Zęby są bielsze i świecące. Takie czyste. Nie mogę powiedzieć, że są białe jak śnieg, ale ja nie oczekiwałam rezultatu jak po zabiegu za tysiąc złotych.

Zalety
    • dobrze się pieni
    • ładnie czyści zęby
    • zapach
  5. Ewel88

Super wybielająca pasta, efekty zauważyłam już po tygodniu używania. Pasta jest mocna czuc intensywnie mentol, bardzo odświeża oddech dając uczucie bardzo dokładnie umytych zębów.

6. Patrycja

działa a to najważniejsze bo moje zęby mają swój kolor i probowałąm juz wszystkiego na minus zęby robią wrazliwe ale przechodzi po przestaniu wynik przewaza lekki dyskomfort

• zapach
  7. manta40

od kilku lat stosuję tę pastę.polecił mi ją mój dentysta.jest delikatna .doskonale wybiela
    i jest naprawdę bardzo wydajna,mimo,że myję zęby 4 razy dziennie.polecam

8. Asia

Bardzo dobra pasta, niezwykle dokładnie czyści zęby , super świeża, zęby na prawde wydaja się jaśniejsze,gdybym mogła myłabym nią zęby kilka razy dziennie

9. Piotr

Używam tej pasty od kilka lat -jestem bardzo zadowolony z efektów, zęby są zdecydowanie bielsze a uczucie świeżości i czystości po umyciu pozostaję na długo :-)

10. Monika

Świetna pasta !!! Dobrze rozjaśnia zęby a do tego odświeża. Jej wielką zaletą jest to, że można ją bez obaw używać kilka razy dziennie. Nie niszczy szkliwa.

;