Elizabeth Arden Sunflowers woda toaletowa woda toaletowa 100ml TESTER

Rodzaj: Wody toaletowe, Pojemność: 100 ml, Nuty zapachowe: Bergamotka, Brzoskwinia, Cyklamen, Herbata, Jaśmin, Melon, Piżmo, Róża, Sandałowiec
ORYGINALNY PRODUKT + PRÓBKA

intensywność

Zobacz jakie opinie mają użytkownicy o produkcie Elizabeth Arden Sunflowers woda toaletowa woda toaletowa 100ml TESTER i jak oceniają go pod kątem jakości wykonania, ceny i wyglądu.

Opinia pochodzi z produktu podobnego: Elizabeth Arden Sunflowers Woda toaletowa 7,5 ml flakon spray

często do nich wracam, śliczny zapach w super cenie :-)

2. zakrzew

Opinia pochodzi z produktu podobnego: Elizabeth Arden Sunflowers Woman Woda toaletowa 50ml spray

Miły, dobrze się kojarzy, dobrze odbierany przez otoczenie.

3. m...5

Nuta zapachowa zależy od własnych upodobań ale na pewno zapach jest trwały a cena dobra

• intensywność
  4. Monika

Ok

• extra zapach
    • intensywność
  5. AnnA

Super!

6. Ania

śliczny zapach, poręczne opakowania w różnych objętościach, mała objętość idealna do kosmetyczki, duża w domu

Środek zimy, a zapach przenosi mnie na słoneczną łąkę w środku lata. Polecam.

8. Ewa

lubię tą nutę EA

9. Emila

Opinia pochodzi z produktu podobnego: Elizabeth Arden Sunflowers Woman Woda toaletowa 30ml spray

Cudne, swiezutkie

• dobra cena