Elizabeth Arden Sunflowers woda toaletowa woda toaletowa 100ml TESTER

Rodzaj: Wody toaletowe, Pojemność: 100 ml, Nuty zapachowe: Bergamotka, Brzoskwinia, Cyklamen, Herbata, Jaśmin, Melon, Piżmo, Róża, Sandałowiec
ORYGINALNY PRODUKT + PRÓBKA

intensywność

Zobacz jakie opinie mają użytkownicy o produkcie Elizabeth Arden Sunflowers woda toaletowa woda toaletowa 100ml TESTER i jak oceniają go pod kątem jakości wykonania, ceny i wyglądu.

Opinia pochodzi z produktu podobnego: Elizabeth Arden Sunflowers Woman Woda toaletowa 50ml spray

Środek zimy, a zapach przenosi mnie na słoneczną łąkę w środku lata. Polecam.

Opinia pochodzi z produktu podobnego: Elizabeth Arden Sunflowers Woman Woda toaletowa 30ml spray

Bardzo przyjemny zapach, kwiatowy ale nie za słodki. Mnie kojarzy się z późną wiosną i latem.Można go używać zarówno na dzień jak i na wieczór. Woda ma trwały zapach i przystępną cenę, co jest dużym atutem.

3. 7...8

ładny zapach, rozsądna cena

4. c...4

woda Sunflower to must have każdej kobiety w okresie wiosna-lato. Doskonale odświeża nie jest słodka. Dodatkowo bardzo trwała. Pasuje na każdą okazje. Sprawdza się w upalne dni i nie drażni otoczenia. Świetna trwałość

Opinia pochodzi z produktu podobnego: Elizabeth Arden Sunflowers Woda toaletowa 7,5 ml flakon spray

często do nich wracam, śliczny zapach w super cenie :-)

bardzo przyjemny, świeży zapach długo utrzymujący się na ciele, pięknie pachnie

Zalety
    • extra zapach

Woda trwała o przyjemnym letnim i kwiatowym zapachu

Zalety
    • pięknie pachnie
  8. Justyna

Zapach kupiłam w ciemno po przeczytaniu opinii.
    Nie żałuję:)
    Bardzo fajny zapach, niewielka cena oraz pozytywna trwałość zapachu!

Zalety
    • ładny i trwały!
  9. Urszula

Przyjemny i naprawdę trwały jak na wodę zapach:)

moja ulubion afirma, chociaż w moje gusta trafia bardziej 5 aleja to ten też jest fajny i na prezent siostrze go kupiłam. polecam. jest fajny i miły

Zalety
    • extra zapach
    • ładny i trwały!
    • pięknie pachnie