Kompania Braci (Band Of Brothers) (6DVD)

4,9
69,99
Program Ochrony Kupujących
Z wysyłką od 76,98 zł
dostępny
Obniżka cen 100.000 książek!

Kompania Braci (Band Of Brothers) (6DVD) - Opinie

4,9
obraz
obsada
Kiedyś miałam okazje obejrzeć jeden lub dwa odcinki tego mini serialu i nawet mi się podobało. Dlatego gdy pojawił się w moim domu Box z „Kompanią braci” postanowiłem go obejrzeć i wcale się nie zawiodła. Dość ciekawa historia umiejscowiona jak to u amerykanów w wojennej rzeczywistości o której niewiele wiemy. Nie jest to typowa „zabijanka” i dlatego polecam nie tylko twardzielom.
Film opowiada o losach kilkudziesięciu mężczyzn którzy wspólnie przeżywają piekło wojny. film pokazuje ich od obozu szkoleniowego w usa przez desant w normandi po zdobycie głowne kwatery adolfa hitlera w alpach austriackich. Film oparty jest na prawdziwych zdarzeniach z okresu II wojny. Polecam wszystkim którzy lubią wojenną zawieruchę i realistycznie pokazane efekty batalistyczne
Jak dla mnie jest to najlepszy film wojenny. Świetna ekranizacja książki Stephena E. Ambrose'a. Film ten pokazuje oblicza drugiej wojny światowej. Opowiada on o grupie spadochroniarzy z kompanii E. Na początku każdego z odcinków mamy wywiady z weteranami. Film jest świetnie nakręcony. Gra aktorska to naprawdę wysoka półka. Cena nie jest wysoka. Warto go mieć. Święty film Polecam.
Najlepszy serial zaraz obok Soprano jaki kiedykolwiek oglądałem. bardzo ciekawy pomysł, ukazania przygód bohaterów, którzy stają przed obliczem II wojny światowej. Realistyczne sceny, ciekawe pomysły na fabułe, od początku do samego końca wojny, wiele wzruszających scen, duż walki i co odcinek nowe doznania. Świetna kreacja, efekty specjalne i szkoda, że tak szybko się skończył.
Kompania Braci jest nie wątpliwie najlepszym serialem wojennym jaki widziałem. W filmie świetnie zostały zaprezentowane realia wojny co jest na ogromny plus. Serial wykonany z ogromnym rozmachem dzięki czemu mamy wrażenie że akcja naprawdę toczy się podczas II wojny światowej. Świetne kreacje aktorskie , znakomity klimat , piękne przeżycia. Obowiązkowa pozycja do obejrzenia.
Wciągnęliśmy się z mężem w oglądanie "Kompanii braci" jakiś czas temu. Niestety nie obejrzałam wszystkich odcinków i czuję niedosyt. Film z pewnością nie jest przeznacony dla osób nadwrażliwych na brutalne i prawdziwe ujęcia. Dla mnie bardzo trzymający w napięciu i myślę, że w miarę rzetelnie obrazujący czas wojny z perspektywy żołnierzy. Polecam pasjonatom kina wojennego.
Wyjątkowy serial w 10 częściach przedstawiający reali II wojny światowej i amerykańskiej kompanii spadochronowej. Świetna gra aktorska, niezwykłe odzwierciedlenie okrucieństwa wojny, a do tego niesamowity scenariusz sprawiają, że chce się ten serial oglądać wiecznie. Stroje żołnierzy są odwzorowane z najwyższą jakością. Polecam dla ludzi starszych o mocnych nerwach.
Znakomita seria, film opowiada historię oddziału amerykańskich spadochroniarzy od momentu szkolenia do zakończenia wojny. Sceny walk na najwyższym poziomie. Znakomicie ujęto w filmie nastroje żołnierzy, ich samotność, strach, człowiek oglądając sam sie zastanawia, jak by się zachował w takiej sytuacji. Zdecydowanie polecam, jeżeli podobał Ci się Szeregowiec Ryan.
Jeden z lepszych filmów traktujących o Wojnie. Świetny technicznie, podobnie prezentuje się gra aktorów. Dzięki temu filmowi zacząłem inaczej patrzyć na losy ludzi, którzy musieli w wojnie uczestniczyć. Suche fakty nie odzwierciedlają tych wydarzeń, reżyserowi natomiast udało się ukazać ich realizm, poniekąd zmuszając widza do zagłębienia się w świat bohaterów.
Kompania Braci to najlepszy serial wojenny jaki oglądałem. Wspaniale opisany obraz wojny sprawia że ta produkcja trzyma w napięciu od początku do końca. Za każdym razem chcemy zobaczyć odcinek więcej. Bardzo dobra gra aktorów, wspaniałe zdjęcia i muzyka to wszystko składa się na jedyny i nie powtarzalny klimat tego serialu. Gorąco polecam jesienią jak znalazł