Przyjaciele Sezon 7 (Friends - Series 7) (DVD)

4,9
Dostawa od 5,99 zł

obraz

Zobacz jakie opinie mają użytkownicy o produkcie Przyjaciele Sezon 7 (Friends - Series 7) (DVD) i jak oceniają go pod kątem jakości wykonania, ceny i wyglądu.

Dla mnie osobiście siódmy sezon komediowego serialu Przyjaciele jest najbardziej udany (mimo iż wszystkie są fantastyczne). Monica, Rachel, Phoebe, Chandler, Ross i Joey dostarczają jak zwykle sporo śmiechu :) Polecam wszystkim!

Wrócić po pracy do domu, zjeść obiad, przejrzeć gazetę a przed snem zrelaksować się oglądając... - PRZYJACIÓŁ! Tak, to już siódmy sezon przygód zwariowanych nowojorczyków. I po raz kolejny świetne dialogi, doborowa obsada i śmieszne sytuacje :) Polecam! P.S A cena znowu wysoka...

Siódma sezon jednego z najlepszych seriali na świecie. Ta seria opowiada o przygotowaniach Moniki i Chandlera do ślubu. Oprócz tego całą grupę spotyka wiele zabawnych zdarzeń. Jest to idealna rozrywka na długie jesienno-zimowe wieczory. Może to zdecydowanie poprawić humor

Siódmy sezon "Przyjaciół" nie był tak udany jak poprzedni, dlatego nie proponuję zaczynać oglądanie tego serialu właśnie od tej produkcji. Nie mniej jednak genialny humor, rewelacyjna gra aktorska oraz kultowa scenografia dalej zapierają tu dech w piersi, dlatego zostawiam maksymalną ocenę.

Kolejna, już siódma część zabawnego serialu o szóstce przyjaciół. Jest to sezon warty polecenia, ponieważ znajduje się w nim wiele scen i odcinków wartych obejrzenia, a także takich dzięki którym będziemy płakali do łez. Gorąco zachęcam do kupna.

Gorąco polecam siódmą część przygód "Przyjaciół" wszystkim, którym spodobały się poprzednie sezony tego rewelacyjnego sezonu. Muszę powiedzieć, że po obejrzeniu wszystkich poprzednich serii, odcinki serii siódmej były wciąż zaskakujące, nowe i świeże. Twórcy serialu nie powielają pomysłów i jest to duży plus.

Jest to ewidentnie jeden z moich ulubionych seriali, a być może to on jest moim ulubionym. Dzieje się tak za sprawą sympatycznych bohaterów i dawki humoru, którą ze sobą noszą. Całość bardzo fajnie się ogląda i nigdy się nie nudzi. Polecam, świetna rozrywka.

Doskonały serial, który polubiłam już po obejrzeniu kilku pierwszych odcinków pierwszej serii, a tutaj mamy już siódmą, to znaczy że serial podoba się wielu widzom. Przyjaciele to serial bardzo rozrywkowy i zabawny. To fajnie i przede wszystkim ciekawie opowiedziana historia tytułowych bohaterów. Serial ma bardzo dobrą obsadę aktorską i oprawę muzyczna. Cena pakietu tego serialu moim zdaniem nie jest zbyt wysoka. Polecam gorąco.

Mijają lata, a ta szóstka cały czas trzyma się razem. Nie zawsze są ze sobą zgodni, często się spierają, ale zawsze mogą na siebie liczyć. To o głównych gohaterach tego znanego serialu komediowego. Zabawne dialogi, ciekawe historie, na to również możemy liczyć w kolejnej serii serialu.

Bardzo dobry serial na poprawę humoru. Przedstawia historię przyjaciół, każdy z nich wyjątkowy i zabawny na swój sposób. W sezonie 7 jednym z lepszych momentów to kiedy Chandler i Monica biorą ślub. Niesamowicie świeży i zabawny serial, na pewno nie ma takiego drugiego. Świetna gra każdego aktora. Wprowadza w pozytywny nastrój, naprawdę warto zakupić!