Straszny Film 3 (Scary Movie 3) (DVD)

4,2
16,00
Program Ochrony Kupujących

Straszny Film 3 (Scary Movie 3) (DVD) - Opinie

Zobacz jakie opinie mają użytkownicy o produkcie Straszny Film 3 (Scary Movie 3) (DVD) i jak oceniają go pod kątem jakości wykonania, ceny i wyglądu.
4,2
obraz
obsada
Straszny film to tak naprawdę zlepek scen z kilkunastu filmów, przeinaczonych, sparodiowanych, wyśmianych i ułożonych w nową, absurdalną fabułę. Trzecia część jest w moim odczuciu najsłabsza z trylogii- fabuła o najeździe kosmitów mnie nie do końca przekonuje, zwłaszcza jej puenta. W dodatkach możemy zobaczyć sceny usunięte, wtedy okaże się że pierwotne zakończenie miało być zupełnie inne. Wszystko to powoduje, że widz odnosi wrażenie iż film jest niedokończony i nieprzemyślany. Jednak poszczególne sceny śmieszą do łez, także po krótkim czasie oglądania nie zwraca się uwagi na fabułę i błędy logiczne tylko świetnie bawi :) Humor jest specyficzny i nie każdego bawi. Jednak jeśli zakochałeś(aś) się w strasznym filmie 1 czy 2, to jest film dla Ciebie!
Na tle tragicznego sequelu trzecia część parodiowego cyklu wypada całkiem dobrze co nie oznacza bynajmniej, że jest to produkcja pozbawiona wad poprzedniczek. Nie brakuje tu tandetnego, czasem niesmacznego humoru, ale równocześnie znalazło się też miejsce na kilka naprawdę śmiesznych i świeżych gagów. Całość sprawia więc wrażenie znacznie bardziej dopracowanej niż jedynka i dwójka i momentami przypomina kultowe parodie z lat ’80. Szkoda tylko, że znacznie częściej film sięga po chwyty poniżej pasa próbując na siłę schlebić najniższym instynktom nastoletniej widowni.
bardzo ,ale to bardzo lubię straszny film. i ta częśc jest tak samo interesująca i zabawna jak dwie pierwsze. jest to eksta, czarna komedia. wiem, że nie każdy toleruje tego typu humor...ale mnie on przeogromnie bawi (naturalnie dotyczny on parafrazy innych , znanych filmów, więc jeżeli się ich nie zna naturalną konotacją bezie brak zrozumienia). To jest i straszny i śmieszny film.....zdecydowanie ciekawy i emocjonujący.polecam
Świetny, świetny i jeszcze raz świetny! Straszny Film 3 pod względem humoru dorównuje jedynce. Oglądałam go już kilka razy i za każdym razem tak samo się uśmiałam. Jest w nim kilka naprawdę świetnych scen, np. kiedy jeden z bohaterów z grozą mówi – „Psy się dziwnie zachowują”… Warto przed jego obejrzeniem obejrzeć filmy, które parodiuje, czyli między innymi: „Ring”, „Znaki”, „8 mila”.Polecam!
Trzecia część Strasznego filmu. Moim zdaniem najlepsza, najbardziej ciekawa i zabawna. Parodia m.in. ,,8 mili", ,,Znaków" i ,,Matrixa". Występują: znakomity Leslie Nielsen, raper Ja Rule, Queen Latifah, Charlie Sheen czy Pamela Anderson. Dziennikarka Cindy Campbell zajmuje się sprawą dotyczącą kręgów w zbożu niewiadomego pochodzenia...Co z tego wyniknie? Obejrzyj, polecam. Sama wracam do tego filmu.
Wbrew pozorom film ten wcale nie jest aż taki straszny. Stanowi on natomiast doskonała parodię najsłynniejszych filmów grozy. Jest troszkę głupkowaty, ale i śmieszny. Pozwala widzom na doskonałą zabawę. Na pewno nie dal całej rodziny. Dużo się w nim dzieje, dlatego podczas oglądania nie można się nudzić. Chyba najlepsza ze wszystkich części. W dobrej cenie. Warto obejrzeć.
Kolejna część kultowej komedii. W tej części jak podobnie i w poprzednich mamy nawiązanie do innych filmów tylko przedstawione w żartobliwy sposób.W tej części mamy świetnych aktorów takich jak Leslie Nielsen, Charlie Sheena mamy tutaj M.Jacksona i wiele innych osób.Dobra gra aktorska i niezwykle śmieszny film polecam wszystkim osobom którzy oglądali kolejne części.
Jedna z lepszych części tej kultowej już komedii.Fabuła była naprawdę ciekawa, a parodie filmów śmieszne.Momentami ciężko było utrzymać powagę, chociaż by na 3 minuty.Aktorzy zagrali dobrze i zostali obsadzeni w odpowiednich dla siebie rolach.Cena tego filmu jest niska, a będzie on świetną rozrywką na nadchodzące jesienne wieczory.Polecam , polecam , polecam!!
Mimo, iż uważam, że trzecia odsłona zlepka filmowych parodii w porównaniu do dwóch poprzednich części wypada nieco gorzej to i tak komedia ta wprawiła mnie w nieposkromiony śmiech oraz wszechobecną radość. W filmie zawartych jest mnóstwo scen wulgarnych oraz odrażających żartów, także z kategorią familii nie ma to niczego wspólnego. Polecam.
Trzecia część „Strasznego filmu” trzyma poziom poprzednich części. Oczywiście oparta została na parodiach znanych hitów filmowych. Nie będę tutaj wymieniał tytułów bo nie o to chodzi, napiszę tylko, że naprawdę warto obejrzeć ten film, jeżeli chcemy się trochę pośmiać. No może trochę więcej niż trochę. Film jako komedia jest naprawdę udany.