Słodki Listopad (Sweet November) (DVD)

4,5

Zobacz inne produkty z kategorii Filmy DVD

obraz

Film, choć zakwalifikowany do komedii, nie bawi i nie rozśmiesza. Plusem tej produkcji jest ciekawy scenariusz, który jednak nie nadaje się na komedię. Pomimo, że oczekiwałam rozrywki i humoru na najwyższym poziomie, a których nie dostałam, nie uważam czasu, który spędziłam na oglądaniu tego filmu za stracony. Film, pomimo, że komedią nie jest, ma w sobie to coś, co sprawia, że widz nie może doczekać się kolejnych scen. Polecam.

Nie wiem czemu ten film znalazł się w dziale "komedie" bo moim zdaniem komedią nie jest. Jest to raczej romantyczny dramat. Ma zabawne momenty, ale cały wydźwięk filmu jest mało śmieszny, a wręcz smutny. Na pewno film wart oglądnięcia. Pomimo tego, że nie kończy się zbyt dobrze, nie jest zbyt rzewny ani ckliwy. Bardzo dobra obsada: Keanu Reeves, Charlize Theron, Jason Isaacs (w dość nietypowej dla siebie roli). Polecam!

"Słodki listopad" komedią? Myślę, że zaszła tutaj lekka pomyłka, chociaż film również posiada wiele zabawnych momentów. Przede wszystkim jest jednak smutny i wzruszający. Opowiada o miłości Nelsona do Sary, która jak się okazuje jest śmiertelnie chora. Film posiada oryginalne, zaskakujące zakończenie. Nieprzewidywalność jest dużym atutem tego filmu. Ja osobiście go uwielbiam, także gorąco polecam!

Film „Słodki listopad” jest po prostu piękny. Od samego początku po koniec bardzo wzrusza. Ogląda się go z dużym zaangażowaniem a uczucia udzielają się z uczuciami głównych bohaterów. Fabuła jest naprawdę ciekawa i zaskakująca. Uważam, że to idealny film dla kobiet. A do tego wzruszająca historia miłosna. Totalny wyciskacz łez. Osobiście jestem nim zauroczona i szczerze polecam obejrzenie. Warto!

Zauważyłam, że w minusach tego filmu ktoś zaznaczył "słabe efekty specjalne". Raczej brak efektów specjalnych, ponieważ jest to dramat. Dramat, który smutny nie jest, ale smutno się kończy. Film bardzo poruszający i szczególnie zapadający w pamięć ze względu na bardzo wzruszający styl bycia głównej bohaterki. Trochę zmusza do refleksji nad własnym życiem. Polecam ze względu na fabułę!

Obraz w reżyserii Pat O'Connor. Film bardzo mnie zainteresował. Choć w zasadzie można było się domyślić, co będzie dalej, choć, czy biznesmen musiał się zakochać? A czy ona musiała być koniecznie chora? W rezultacie w każdym razie powstał ciepły film ukazujący przemianę obydwóch postaci, bardzo ciepły. Pokazuje jak powinna wyglądać prawdziwa miłość. Skora do poświęceń. Polecam!

Dla mnie to film tutaj trafił w złą podkategorię . Jaka komedia ? Film opowiada historię smutną. I nie będę jej streszczać ani troszkę bo warto go obejrzeć chociażby dlatego aby pomyśleć o nim po wyłączeniu. Keanu i Charlize odegrali świetnie swoje role i tak naprawdę nie wiadomo od początku jak się skończy, ciągła nadzieja i trzymanie kciuków za to aby miłość zwyciężyła.

"Słodki Listopad" to jedna z bardziej wzruszających komedii jakie widziałem. Fabuła filmu po prostu mnie urzekła. Głównym przesłaniem tego filmu jest miłość. Czasami jest piękna, innym razem gorzka. Oglądając ten film pierwszy raz na pewno zarazicie się miłością do tego filmu. Zdecydowanie polecam, to naprawdę jedna z lepszych komedii romantycznych jakie istnieją.

"Słodki Listopad" to bardzo wzruszająca opowieść o sile i potędze miłości. Zwariowana i szalona kobieta spotyka na swej drodze zasadniczego i zapracowanego mężczyznę. W miesiąc chce mu pomóc zmienić jego życie. Z czasem zaczyna łączyć ich wielkie uczucie. Wtedy też okazuje się, że kobieta jest śmiertelnie chora. Super gra aktorska. Zdecydowanie polecam!!!

Mimo iż widziałam ten film już kilkaktornie w telewizji, za każdym razym robi na mnie ogromne wrażenie. Opowiada nietuzinkową historię zwykłych ludzi, takich jak my. Fabuła jest przemyślana i niecodzienna, nie do przewidzenia. Film ogląda sie przyjemnie, zwłaszcza w towarzystwie osoby bliskiej, ponieważ film jest silnie nacechowany emocjonalnie.