Akademia Policyjna 1 (Police Academy 1) (DVD)

4,5
160,49
Program Ochrony Kupujących
Darmowa wysyłka

Akademia Policyjna 1 (Police Academy 1) (DVD) - Opinie

4,5
obraz
obsada
Znakomity film komediowy dla całej rodziny w której zostaje ukazana w sparodiowany sposób amerykańska policja jej funkcjonowanie oraz ludzie zatrudnieni na komisariacie. Świetne dialogi znakomite sceny oraz świetna fabuła sprawiają że film jest znakomicie zrealizowany i rozbawi Cię do łez. Serdecznie polecam.
"Akademię Policyjną" zna chyba każdy. Komedia ta jest rewelacyjna i myślę, że każdego rozbawi. Kolejne częsci nie dorównują tej właśnie pierwszej części. Gra aktorska jest przekomiczna. Film często jest powtarzany w telewizji ale za tak niską cenę warto mieć i móc sobie włączyć kiedy przyjdzie na to ochota.
Stara komedia o policji, czy dokładniej akademii policyjnej. Ja bardzo lubię ten film, jest zabawny, postacie są świetne. Nie jest to nowość, więc cena jest umiarkowana. Wydaje mi się, że film może nie rozbawić młodzieży, ale jak ktoś , tak jak ja, widział film w dzieciństwie napewno chętnie do niego wróci.
Z tego, co pamiętam to, gdy jeszcze miałam ten film na VHS to oglądałam go po kilka razy dziennie a miałam wtedy 9 lat. Najlepszy bohater oczywiście kochany i niezdary kapitan i jego urocza rybka, która niejedno już przeżyła. Marzy mi się posiadanie wszystkich części. Polecam dla tych, którzy nie widzieli.
Rewelacyjna komedia o najbardziej oryginalnych policjantach. Dobra zabawa gwarantowana. Polecam film wszystkim fanom dobrych komedii i nie tylko w różnym wieku. Komedia która nigdy się nie zestarzeje. Komedia która nieustannie wywołuje uśmiech nawet na twarzach największych ponuraków. Polecam serdecznie.
Niezliczoną ilość razy oglądałam ten film. Należy do tego rodzaju komedii, do których można wracać i wracać. Nie jest przeładowany wszechobecną teraz agresją, humor pełen "humoru", czyli rozbawi każdego. Ponadto niezła obsada. Na chandrę i smutniejsze dni każdy powinien mieć ten film w swoich zbiorach.
Akademia Policyjna 1 (Police Academy 1) (DVD) Bardzo fajny film. POlecam go z czystym sumieniem. Doskonała gra aktorska. Sceny które śmieszą i bawią. Doskonała zabawa dla całej rodziny. Muzyka bardzo dobra. Fabuła na świetnym poziomie. Cena nie jest wygórowana. Polecam ten produkt, bo warto go mieć.
Komedia klasyk. Pamiętam gdy po raz pierwszy przyszło mi oglądać pierwszą cześć cyklu rewelacyjnych komedii z pod tego niekonwencjonalnego źródła. Każda scenka niesie dla widza gwarantowany, i powracający ból brzucha, który to jest efektem permanentnego śmiechu. Ocena może być tyko jedna.
Ten film zna chyba każdy. Gdy oglądałem ten film po raz pierwszy to na niektórych scenach dosłownie płakałem ze śmiechu. Dziś jak film leci w tv również chętnie go oglądam ale nie śmieszą już te momenty aż tak bardzo. Jednak film zrobiony świetnie jak na tamte czasy. Polecam jeśli ktoś nie widział.
Świetna komedia, naprawdę polecam. Wiele ciekawych i rozśmieszających akcji. Akademia policyjna to film który warto zobaczyć, akcję toczące się tam potrafią rozbawić do łez. Ludzie chcący zostać policjantami się od siebie dużo różnią, każdy jest inny i ma w sobie to coś co robi z niego unikalnego.