Prison Break: Skazany Na Śmierć - Sezon 1 (DVD)

899,99
Program Ochrony Kupujących
Darmowa wysyłka

Prison Break: Skazany Na Śmierć - Sezon 1 (DVD) - Opinie

Zobacz jakie opinie mają użytkownicy o produkcie Prison Break: Skazany Na Śmierć - Sezon 1 (DVD) i jak oceniają go pod kątem jakości wykonania, ceny i wyglądu.
obraz
obsada
W moim życiu obejrzałem już mnóstwo seriali, czasem lepszych, czasem gorszych, kiedy usłyszałem od znajomych o serialu, w którym główny bohater ma wytatuowany plan więzienia od razu postanowiłem go obejrzeć! Nie zawiodłem się. Skazany na śmierć posiada rewelacyjny scenariusz, idealną obsadę i scenografię. Pierwszy odcinek, bądź pierwsze dwa odcinki nie są rewelacyjne, ale później wraz z biegiem akcji serial bezgranicznie wciąga widza, do tego stopnia, że nie można się od niego oderwać. Ponownie wspomnę o obsadzie: Do tej produkcji zatrudniono w większości nieznanych do tej pory aktorów, doświadczonych, ale nie zauważonych przez widzów, jednak sposób w jaki zagrali był i jest na najwyższym poziomie, każda przedstawiona postać jest realistyczna do granic możliwości. Polecam Skazanego na śmierć wszystkim, nawet osobom które nie lubią seriali! Prison Break jest wart swojej ceny !
Prison Break to świetnej produkcji serial. Ukazana jest tutaj wzajemna miłość braci oraz to co można zrobić w imię tej miłości. Jak dużo jeden brat może poświęcić dla drugiego. Zwyczajny chłopak pakuje się na własne życzenie do więzienia, po to aby razem z bratem z niego uciec, zanim tamten siądzie na krzesło elektryczne. Jednak bywa też tak, że czasem trzeba wybrać mniejsze zło. Coś można zyskać, a coś można stracić, a może raczej - kogoś? Musicie sami to zobaczyć. Film trzyma bardzo intensywnie w napięciu. Są zaskakujące zwroty akcji i oczywiście co najlepsze - nieprzewidywalny finał.
Gdy widziałem jak ten serial leciał w tv i oglądała go moja mama, to się z niej śmiałem, że co to za "badziewie" ogląda. Nic bardziej mylnego: któryś tam odcinek z nudów oglądałem i tak mnie to zaciekawiło, że musiałem ściągnąć z neta wszystkie odcinki od początku. Później, gdy w Polsce się skończył pierwszy sezon, na bieżąco ściągałem odcinki, które były puszczane w USA. Tak aż do ostatniego odcinka z ostatniego sezonu. Niestety już całkiem serial Prison Break się zakończył, a nasz ulubiony bohater serialu Michael Scoffield zmarł, ale miejmy nadzieję, że reżyser tego filmu nakręci coś jeszcze lepszego, albo podobnego do Skazanego na Śmierć.
1 komentarz Zgłoś
Kultowy serial, a przynajmniej jeżeli mowa o pierwszym sezonie. Ukazane jest życie codzienne więźniów, układy i brutalny sposób rozwiązywania problemów. Akcja skupiająca się na ucieczce z wiezienia jest bardzo dobrze przemyślana i na prawdę wciąga. Pomysły z jakich korzysta główny bohater by wyciągnąć brata z wiezienia są jak najbardziej realne a problemy stające mu na drodze wprowadzają duże napięcie. Aktorzy w serialu świetnie grają swoje role, więzienie gdzie kręcona jest akcja filmu również wprowadza odpowiedni nastrój do filmu. Zestawienie umysłowego geniuszu Michaela Scoffielda i brutalnej więziennej codzienności zaowocowało powstaniem świetnej akcji w sezonie pierwszym. Gorąco polecam sezon pierwszy zwolennikom filmów skupiających się na przekrętach i życiu więziennym.
Pierwszy sezon kultowego już serialu Prison Break, opowiadającego historię Michaela Scotfielda i jego brata, Lincolna, którzy w pierwszym sezonie uciekają z więzienia, aby udowodnić swą niewinność. Ten piekielny skrót, nawet w 1% nie obrazuje fabuły Skazanego, fabuły, która jest zrealizowana po mistrzowsku, trzyma w napięciu do ostatniego, bodajże 22. odcinka, kiedy to następuje finałowa akcja. Genialna gra aktorska, świetna muzyczka tytułowa, jak i drobne brzdęki przy więziennym życiu, piękne ujęcia - to wszystko sprawia, że serial jest jedyny w swoim rodzaju. I oczywiście historia, miejsce akcji (więzienie), przekonywujący bohaterowie - cud, malinka i orzeszki. Szkoda, że z Prison Breake'a zrobiła się w kolejnych sezonach Moda na Sukces, lecz zgrzeszyłbym, gdybym nie polecił sezonu pierwszego. Niesamowita akcja, która trzyma w napięciu aż do końca - kto nie oglądał, niech żałuje lub szybko zabiera się do odrabiania zaległości!
Ostatnimi czasy jeden z popularniejszych seriali z USA. Pomysł na serial jaknajbardziej oryginalny i fajnie pomyślany. Dobranie aktorów do każdej roli okazało się trafem w sedno. Aktorzy występujący w tym serialu są może i mało znani ale po obejrzeniu tego serialu widać ich grę w równie ciekawych produkcjach. Przygody Michaela i spółki z więzienia stoją na wysokim poziomie, a to dzięki producentom, którzy wplątują nowe wątki i niesamowitą inteligencje głównego bohatera która ma rozwiązać i tak już skąplikowaną sytuację jaka jest w więzieniu Fort Nox. Jak to zwykle bywa pierwszy seozon zawsze jest najlepszy ale to dopiero początek przygód.
To kolejny z fenomenalnych seriali ostatnich lat. Sezon 1 "Skazanego na śmierć" obejrzałam w telewizji, a wciągnęłam się już z zapowiedzi, wyczulam, że będzie to film zaskakujący w swej fabule i intuicja nie zawiodła mnie. Zawsze z wielkim napięciem czekałam na kolejne odcinki. Ten film przyciąga skomplikowaną, zawrotną akcją, jest taki sugestywny, wymowny w przekazie, metaforyczny (podobnie jak "Lost"), zawsze pozostawia w widzu cień niepewności, rodzi podejrzenia względem słuszności podejmowanych wyborów przez bohaterów. Serial dla pasjonatów zachowań ludzkich, psychiki człowieka poddanego egzystencji więźnia, w ekstremalnych warunkach, nieraz wybierającego mniejsze zło... Doskonała gra aktorska i urealniona charakteryzacja skupia uwagę od pierwszych minut filmu. Idealny na prezent. Znakomita jakość nagrania, wart swej ceny.
Jeden z najlepszych seriali, które oglądałam od kilku lat. Wciąga w zasadzie od pierwszych minut do tego stopnia, że ze zniecierpliwieniem czeka się na kolejne odcinki. Z ogromną przyjemnością obejrzałam wszystkie sezony. Zachwycająca rola głównego bohatera Michaela Scofielda (Wentworth Miller) szalenie inteligentnego, przebiegłego, a przy tym potwornie zamkniętego w sobie. Człowieka geniusza, który potrafi przewidzieć wszystkie scenariusze i znaleźć najtrudniejsze i najbardziej rozwiązania. To co mi najbardziej podoba się w tym serialu to to, że gatunkowo ociera się o thriller, co jest rzadkością serialową. Zdecydowanie polecam.
Jeszcze nigdy żaden serial telewizyjny nie trzymał w napięciu jak ten. Genialny wręcz scenariusz, pomysłowość scenarzystów zasługuje na nagrodę. Akcję filmu ogląda się z zapartym tchem. Doskonała gra aktorska, postaci realistyczne, wciąż coś się dzieje, więc nie sposób się nudzić. Fabuła jest tak przemyślana, by serial wciąż trzymał w napięciu. Dużo nieoczekiwanych zwrotów akcji, które niejednego zaskoczą. Ujmujący główny bohater - przystojny i inteligentny. Podoba mi się to, że wiele wątków miesza się ze sobą a każdy odcinek przynosi nowe informacje i fakty dotyczące spisków, etapu poszukiwań uciekinierów. Każdy z bohaterów tworzy jakby inną historię. Czasami wzruszający, czasami przerażający.
Michael zjawia się w więzieniu w którym jego brat czeka na zgładzenie w celi śmierdzi, i chce go uwolnić, ma przy sobie wszystkie plany jak to zrobić, czy mu się uda? myślę ze nie trudno się domyślić, pierwszy sezon uważany jest za najlepszy i ja to popieram, trzyma w napięciu, i pokazuje troszkę ugrzecznione życie w amerykańskim wiezieniu, ale oddaje ten klimat i napięcie jakie czai się za każdym rogiem. Michael po pewnym czasie pobytu w więzieniu i zapoznaniu się z innymi osadzonymi, zaczyna realizować swój plan, oczywiście mało rzeczy idzie tak jak powinno i bez problemów, a do ucieczki potrzebne są sojusze, czy uda się jemu je zawrzeć i czy uda się uratować brata? bardzo polecam ludziom którzy nie znają serialu jego fabuły itp. i największym fanom, dla ludzi którzy średnio lubią serial, szkoda pieniędzy.