Siedem (Seven) (DVD)

Zobacz inne produkty z kategorii Filmy DVD

Siedem (Seven) (DVD) - Opinie

obraz
obsada
Jeden z najlepszych thrillerów w historii. Bardzo pomysłowy, naprawdę zmusza do zastanowiania, bo wychodzi na to, że to psychopata ma rację. Warto obejżeć ten film również ze względu na wspaniałych aktorów. Z powodu krwawych, brutalnych scen film nadaje się tylko dla widzów dorosłych.
Niezwykle drastyczny, ale świetny film. Trzyma w napięciu, zachwyca pod względem gry aktorskiej, role Brada Pitta i Morgana Freemana robią wrażenie. Nie przepadam za tego typu produkcjami, ale ten przypadł mi do gustu. Polecam, w mojej ocenie 10/10. Nie można się do niczego doczepić.
Film 'Siedem' to klasyk, którego chyba nie trzeba przedstawiać nikomu. Produkcja z Morganem Freemanem i Braddem Pittem w roli głównej opowiadająca morderce zabijającego według siedem grzechów głównych. Na tym filmie poźniej wzorowali się autorzy 'Piły'. Trzeba mieć w swojej kolekcji.
muszę przyznać że jest to bardzo ciekawy film, fabuła jest porywająca i wartka nie mam momwntów w ktorym widz sie nudzi, oczywiście na bardzo wysokim poziomie jest tutaj aktorstwo, wyborowa ekipa, efekty specjalne są również bardzo ciekawe, ogólnie gorąco polecam ogladnie tego filmu
Film najlepiej ogląda się pierwsze dwa – trzy razy, ale później też chętnie się do niego wraca. Jest to niebanalna historia, bardzo wciągająca zagadka kryminalna z zaskakującym zakończeniem. Występują świetni aktorzy, film jest oryginalny i niebanalny. Zdecydowanie trzeba obejrzeć.
Bardzo dobry pomysł i jeszcze lepsze wykonanie. Film wciąga, przeraża, wzrusza i daje do myślenia. Obsada filmu świetna. Jest to jeden z tych thrillerów, w którym staramy się razem z bohaterami odnaleźć rozwiązanie. Końcówka filmu niesamowita, jedna z najlepszych jakie widziałem.
Film, który ogląda się z zapartym tchem. Wspaniały duet aktorski - Brad Pitt i Morgan Freeman- stworzył niezapomniane kreacje. Niesamowite zwroty akcji, ciekawa i niebanalna fabuła sprawia, że jest to jeden najlepszych thrillerów ostatnich lat. Polecam dla widzów o silnych nerwach.
Bardzo dobre kino w wykonaniu Morgana Freemana. Świetny thriller z 1995 roku nie odbiega od reszty nowszych filmów tego typu. Film ukazuje siedem grzechów głównych i kary za nie. Trzyma w napięciu. Dla osób o mocnych nerwach. Jeżeli kochasz thrillery - to ten film musisz obejrzeć!
Najbardziej w "Siedem" nie przerażają morderstwa ale to, że w skrytości ducha rozumiemy motywy i pomimo okrucieństwa nie do końca współczujemy ofiarom. John Doe mówi do detektywa Mills'a, że ten nie zabiłby go tylko ze względu na konsekwencje. I niestety, trudno odmówić mu racji.
Ktoś miał dobry pomysł na film, ale nie dopracował go. Świetna obsada aktorska: Morgan Freeman, Brad Pitt, Gwyneth Paltrow itd - miała być gwarancją na dobrą produkcję, a jak dla mnie film jest raczej niespecjalny, jak na tyle grających w nim sław. Może dlatego mam takie zdanie, że film był mocno rozreklamowany, jak wchodził do polskich kin, więc spodziewałem się czegoś lepszego.