Domisie (DVD)

4,1 5 0 26 opinii / 1 pytanie
4,1
26 opinii
Ostatnia cena: 17,99 Wyprzedane

Zobacz inne produkty z kategorii Seriale

?

fabuła
obraz
Liczba głosów: 28 Liczba opinii: 26
Więcej

Chcę napisać opinię + 3 CeneoPunkty Za wystawienie opinii otrzymasz 3 CeneoPunkty. Zebrane CeneoPunkty możesz wymieniać na nagrody rzeczowe.

 1. Jerruch
  Polecam
  Ocena:
  5/5 Wystawiono

  Domisie to ciepła i pełna ciekawych przygód opowieść nie tylko dla dzieci. Dużo się tutaj dzieje, akcja toczy się szybko i można się na tej bajce zaskoczyć. Widać że scenariusz też nie jest przypadkowy, można z niego wynieść coś ciekawego dla siebie, tytuł uczy i bawi, stąd fajna to propozycja.

  Zalety
  • ładna animacja, dla dzieci, przystępna cena, edukacyjny
 2. iilloonnaa8
  Ocena:
  3/5 Wystawiono

  Najbardziej ze wszystkiego córcia lubi piosenki jakie są u Domisi. I to wszystko, na początku trochę interesował ją wygląd śmieszny ludzi, ale później już jej przeszło. Od czasu do czasu włączam. Kupować chyba nie warto, bo można obejrzeć w telewizji, warto natomiast kupić płytkę z piosenkami.

  Zalety
  • dla dzieci
  Wady
  • nudny, słabe wydanie
 3. kristof0111
  Polecam
  Ocena:
  4/5 Wystawiono

  Ten produkt jest przeznaczony w szczególności dla małych dzieci.Dużo w nim treści edukacyjnych,brak scen z przemocą i przekleństwami.Domisiom przydarza sie dużo ciekawych historii,odcinki kończą sie fajną piosenką śpiewaną przez nich.Doskonała propozycja dla dzieci.Nie będą sie nudzić.

  Zalety
  • wiarygodne postaci, dla dzieci, subtelny humor, przystępna cena, edukacyjny, ciekawy scenariusz
 4. banymce
  Polecam
  Ocena:
  4/5 Wystawiono

  Bajka tylko dla dzieci, tak bym ją określił. Potrafi zaciekawić młodego widza, dostarczyć dobrej zabawy i uśmiechu na twarzy , taka lekka, przyjemna i pozytywna. Widzom starszym raczej się nie spodoba. Polecam kupno jako prezent dzieciom, im tytuł na pewno się spodoba.

  Zalety
  • dla dzieci, przystępna cena, ciekawy scenariusz
 5. Kamil24071
  Ocena:
  3/5 Wystawiono

  Według mnie,to ta bajka nie jest niczym szczególnym.W sumie trochę dobrej nauki przekazuje twoim dzieciom,ale w mało przestępny sposób.W bajce tej jest bardzo słaba charakteryzacja postaci.Główni bohaterowie,według mnie nie są interesujący.Nie polecam tej bajki!!!

  Zalety
  • wiarygodne postaci, świetna muzyka
  Wady
  • kiepska gra głosem, nudny, mało interesujące postaci, za wysoka cena
 6. anka_drozd
  Polecam
  Ocena:
  5/5 Wystawiono

  Moim zdaniem bajka jest genialnym rozwiązaniem gdy chcemy "pozbyć się" dziecka na pół godziny i odpocząć. Bajka bardzo wciąga maluchów i zapominają one o świecie. Są zachwycone kolorowymi stworkami, które pokazują małym widzom jak rozwiązywać problemy. Polecam.

  Zalety
  • dla dzieci, przystępna cena, edukacyjny
 7. bLONDYNECZKA1221
  Polecam
  Ocena:
  5/5 Wystawiono

  Domisie to słodkie i urocze stworki ,które rozwiązują różne problemy. Uwielbiam tę bajkę. Jest bardzo kolorowa i napewno trafia do małych widzów. Najbardziej lubię w tej bajce to pozytywne podejście do każdej sprawy. Ja zapewne bym tak nie potrafiła.Polecam.

  Zalety
  • dla każdego, genialny dubbing
 8. mieciohardy
  Polecam
  Ocena:
  5/5 Wystawiono

  Domisie to bardzo fajny serial emitowany swego czasu w TVP 1. Polecam serdecznie zakup tego produktu. Serial ten bardzo spodobał się mojej młodszej siostrze, która była zachwycona postaciami z tej bajki. Bardzo atrakcyjna cena ! Bardzo serdecznie polecam !

  Zalety
  • super produkcja, dla każdego
 9. wrobi4
  Nie polecam
  Ocena:
  1/5 Wystawiono

  Jako fan bajek powiem tylko jedno, ta bajka to jedno wielkie dno. Niby posiada elementy edukacyjne ale są one tak żałośnie pokazane jak by dzieci oglądające to były niespełna rozumu. Nie polecam tej lasującej mózg bajki gdyż znam o wiele ciekawsze programy edukacyjne dla dzieci. Oceniam na 1/5.

  Wady
  • nudny, mało interesujące postaci, zbyt trudny w zrozumieniu
 10. Rafciu1985
  Nie polecam
  Ocena:
  1/5 Wystawiono

  Widziałam parę odcinków tej bajki i bardzo mi się ona nie podoba. Uważam, że jest ona w stanie uwstecznić dzieci a przecież nie o to nam chodzi. Bajka jest nudna przez to, że ma bardzo kiepską fabułę. Nie jest to rzecz, którą kupiłabym swoim dzieciom.

  Wady
  • nudny, brak treści edukacyjnej