Domisie (DVD)

4,1
Ostatnia cena: 17,99

Zobacz inne produkty z kategorii Seriale

Domisie (DVD) - Opinie

Zobacz jakie opinie mają użytkownicy o produkcie Domisie (DVD) i jak oceniają go pod kątem jakości wykonania, ceny i wyglądu.
4,1
obraz
obsada
Domisie to fajna, pouczająca bajka dla najmłodszych widzów. Oglądając ją dziecko może wyciągnąć wiele wniosków i wartości. Domisie skłaniaja do myślenia. Te przesympatyczne stworzenia, tak samo jak my, mają problemy i sami próbują je rozwiązywać. Każdy odcinek zawiera film naukowy, zazwyczaj o otaczającej nas przyrodzie. Domisie są ciekawą pozycją z którą powinno zetknąć się każde dziecko. Oglądanie tej bajki dostarcza nie tylko rozrywki ale także mnóstwo przydatnej w życiu wiedzy. Dziecko może nauczyć się przy tym, jak zachowywać się w niektórych sytuacjach. Czego mnie nauczyła? Np.tego, że nie można ufać osobom nieznajomym, dlaczego nie można i czym grożą takie kontakty. Wszysko było tu logicznie i przystępnie wyjaśnione. Będąc dzieckiem uwielbiałam oglądać ą bajkę i polecam ją wszystkim najmłodszym widzom :)
Gdzie mogę kupić poszczególne wybrane odcinki ?.
odpowiedz Zgłoś
Formuła i treść programu są świetne. Moja córeczka uwielbia je oglądać. Kolorowy świat, melodyjne piosenki, proste teksty. Sam już złapałem bakcyla:), ale za jakość nagrania tego programu na DVD ktoś w TVP powinien dostać w... papę.
Chciałem ułatwić dziecku oglądanie i wykosztowałem się na telewizor LCD. Co się okazało - jakość nagrania na DVD to skandal. Film jest nagrany w bardzo niskiej rozdzielczości i przy oglądaniu tej bajki na telewizorze LCD występuje BARDZO DUŻA ZIARNISTOŚĆ OBRAZU (sprawdzone na dwóch różnych LCD - Full HD i HD Ready). Nie ma tego problemu przy innych bajkach lub filmach.
Domisie są cudowne. Cztery miłe, ciepłe i serdeczne postaci: Pysia, Amelka, Bazyli i Eryk w czasie wspólnie spędzanego czasu mają przeróżne przygody i sytuacje. Wszystkie historie uczą dzieci dobrego zachowania i przekazują dobre wartości. Moje dziecko oglądając Domisie wyłapuje samoistnie dużo mądrych informacji na przykład jak powinno się zachowywać w różnych sytuacjach, co jest grzeczne, a co nie. Tu w komplecie są śpiewanki, które są fantastycznym pomysłem na urozmaicenie dziecięcej zabawy.
Mnie osobiście Domisie nie przypadły do gustu. Są przerysowane, ich dialogi, gadające przedmioty, ich zachowanie są czasami aż śmieszne, ale to jest opinia dorosłego. Wiem natomiast, ze dzieci za tą bajką przepadają. Obiektywnie muszę stwierdzić, że ta bajka, film, nie wiem jak określić, zawiera dużo treści edukacyjnych, uczy dzieci jak postępować na co dzień, zasad dobrego zachowania, empatii. Piosenki z tego programu wpadają dzieciom w ucho, są mało skomplikowane i rytmiczne, dlatego nasi milusińscy mogą z łatwością się ich nauczyć, co jest dodatkowym walorem.
Domisie są super. Cztery m postaci: Pysia, Amelka, Bazyli i Eryk w czasie wspólnie spędzanego czasu mają przeróżne przygody i sytuacje. Wszystkie historie uczą dzieci dobrego zachowania i przekazują dobre wartości. Moje dzieci oglądając Domisie wyłapuje samoistnie dużo mądrych informacji na przykład jak powinno się zachowywać w różnych sytuacjach, co jest grzeczne, a co nie. serdecznie polecam to dvd
Jedna z lepszych polskich produkcji. Niektóre teatrzyki czy bajki już na mecie są spalone. Domisiaki to prawdziwy fenomen. Moje dzieci bardzo lubią te stworki. Karzdy odcinek to inna bardzo pouczająca sytuacja. Domisie pomagają zrozumieć tajemnice przyrody oraz tłumaczą (na przykładzie strachowyja) jak ważne są maniery, higiena i uczciwość. Bardzo edukacyjny program dla mniejszych widzów.
Rewelacja dla maluchów. Dzieciaki uwielbiają Domisie i co najważniejsze, naprawdę dużo sie mogą od nich nuczyć. Nie ma tam przemocy, żadnej walki. Domisie to stworki, które mają różne przygody, w czasie których za każdym razem uczą się czegos nowego. Zabawne, pouczające i interesujące. Do tego Domisiowe piosenki w gratisie - wspaniały pomysł.
Dorosłych raczej nie zaciekawią, ale za to dla dzieci w wieku przedszkolnym, lub nawet tych ciut młodszych, to bardzo fajna bajka. Nie ma tu przemocy, wszystko toczy się w sposób dośc spokojny, są ładne piosenki i bardzo kolorowy świat. Do tego ta bajka niesie w sobie pewne pozytywne wartości, z którymi dziecko się oswaja.
Nie mam tej bajki, ale moja córcia zna ją z telewizji. Bardzo lubi oglądać Domisie. Za każdym razem u Domisiów dzieje się coś ciekawego. Bajka edukacyjna, ucząca dobrych wartości. Nie jest to film animowany, bardziej coś na wzór teatrzyku. Ludzie poprzebierani za Domisie. Przykuwa uwagę dziecka. Polecam!!!
Domisie to film znany z telewizji, który przedstawia przygody czwórki osób którzy mieszkają w domisiowyej krainie. Dużo ciekawych przygód głównych bohaterów roztrzepanej Pysii, Amelii, pieczącej domisiowe ciastka, łobuziaka Eryka i łakomczucha Bazylego. Bajka będzie ciekawą zabawą dla całej rodziny.

Produkty rekomendowane