Mustang Z Dzikiej Doliny (Spirit-Stallion Of The Cimarron) (DVD)

obraz

Absolutnie przepiękna i poruszająca bajka dla każdego. Głównym bohaterem jest wspaniały, dziki koń o niezłomnej sile charakteru. Niesamowite przygody jakie są udziałem tytułowego Mustanga wciągają i absorbują całą uwagę. Przyjaźń, miłość to wartości które cechują naszego bohatera, przez co film staje się bardzo wartościowy. Polecam każdemu!

Na tej bajce byłam w kinie i lubię do niej wracać. To naprawdę świetna animacja z doskonałą muzyką (jednak tylko w wersji angielskiej. Bryan Adams jest genialny). Historia może się wydać nudna, ale ukazuje porozumienie między człowiekiem a dziką przyroda, dzieci mogą się dużo nauczyć. Chociażby dla samej ścieżki dźwiękowej warto ją obejrzeć ;)

Piekna bajka. Polecam zwłaszcza miłośnikom koni. Potarfi przykuć do telewizora nie tylko dzieci ,ale i dorosłych. Historia jest bardzo ciekawa, a zakończenie dość trudno przewidzieć. Bardzo spodobał mi się też podkład muzyczny , a zwłaszcza piosenki (choć lepiej brzmią w orginale niż języku polskim). Sądze ,że to doskonały pomysł na prezent.

film jest naprawdę dobry i mimo, że nie mam go na DVD, ale obejrzałem go w telewizji i w internecie to uznać, że jedna z najbardziej udanych animacji z DreamWorks. Ja uważam, że DreamWorks powinien tworzyć jeszcze takie tego rodzaju, ale teraz robi cały czas same komputerowe animację w stylu shrekopodobnych, które muszą koniecznie śmieszyć.

Niepowtarzalna historia o Dzikim Zachodzie opowiedziana z punktu widzenia... konia. Bardzo wzruszająca, rodzinna opowieść o trudach życia w niewoli. Poruszy nawet najtwardsze serce. Animacja jest płynna, wyrazista, kolory są żywe, a historia wciągająca i realistyczna. Do polecenia każdemu, kto pragnie zgłębić tajemnicę Dzikiego Zachodu.

Mustang Z Dzikiej Doliny to doskonały film dla dzieci cieszący się bardzo duża popularnością i oglądalnością, Film jest przeznaczony dla dzieci co nie znaczy że młodzież nie może go oglądać:) Nakręcony w świetnej jakości obrazu i dźwięku. Uważam że produkt ten doskonale nadaje się na prezent z okazji zbliżających się świąt.

Witam, Na specjalną prośbę siostrzeńca polecam tę animowaną opowieść o dzielnym koniku rasy MUSTANG bo siostrzeniec bardzo sobie zachwala i wcale nie żałuje że zakupiłem ten filmik animowany a gdybym wiedział że tak bardzo przykuje jego uwagę to kupił bym go wcześniej. Polecam każdemu kto ma w domu dziecko NAPRAWDĘ WARTO

Bajka przeznaczona dla najmłodszych jednak dorośli też przy niej się odprężą. Wspaniała historia dzikiego konia, który zostaje schwytany przez żołnierzy tracąc wolność. Niezwykła opowieść o przyjaźni, zaufaniu i miłości. Wszystko w pięknej animacji z dawką zabawnych scen i cudowną muzyką. Film godny poleceni i obejrzenia.

Historia opowiedziana w filmie dzieje się na dziewiczych stepach Ameryki. Na długo przed całkowitym skolonizowaniem. Idealna propozycja dla mamy i dziecka na spędzenie udanego wieczoru. Kreskówka ma ładną, trójwymiarową animację. Na pochwałę zasługuje również ścieżka dźwiękowa. Melomani mogą usłyszeć tu Bryana Adamsa.

Zdecydowanie zgodzę się z tymi, co uważają, że to bardzo dobra bajka. Film ujmie każdego przede wszystkim doskonałą animacją i niezwykle dobrze opracowanymi postaciami, których poczucie humoru, hart ducha i dobroć zachwycą każdego milusińskiego. Zdecydowanie warto kupić ten film każdemu dziecku w prezencie. Polecam.