Twarda Sztuka (Georgia Rule) (DVD)

?
4,5
20 opinii
Ostatnia cena: 199,99

Zobacz inne produkty z kategorii Filmy DVD

Twarda Sztuka (Georgia Rule) (DVD) - Opinie

4,5
20 opinii
+3 CeneoPunkty Za wystawienie opinii otrzymasz 3 CeneoPunkty. Zebrane CeneoPunkty możesz wymieniać na nagrody rzeczowe.
/
0%
fabuła
/
0%
obraz
/
0%
obsada
Liczba głosów: 0 Liczba opinii: 20
Ocena: 5/5
Bardzo dobry film o tym co w życiu ważne. Wakacje u babci mogą stać się początkiem nowego życia. Film ogląd się z zapartym tchem, co jakiś czas wywołuje on szczery śmiech. Dobry, oryginalny scenariusz i wiarygodne aktorstwo sprawia, że film stanowi rozrywkę na wysokim poziomie.
Zgłoś
Ocena: 5/5
Kiedy wszyscy mówia,że Lindsey nie umie grać to po zobaczeniu tego filmu każdy zmieni zdanie!Poruszająca historia matki,córki i babci.I jak sam orginalny tytuł"zasada Georgi" o tym też mówi.Czasami bardzo zabawna a czasmi bardzo smutna historia.Naprawdę polecam ten film.
skomentuj tę opinię Zgłoś
Ocena: 4/5
Jedyna rzecz, do której mogę się tu przyczepić to cena. Jest trochę za wysoka. Poza tym, lekka, zabawna komedia ze wzruszającymi scenami. Fabuła niczego sobie i bardzo dobra gra aktorska. Lindsay Lohan świetnie pasuje do roli Rachel. Polecam, film warto zobaczyć.
skomentuj tę opinię Zgłoś
Ocena: 5/5
Niezły film, świetna gra aktorska jest największym plusem "Twardej sztuki". Jest to jeden z filmów, przy których się nie nudziłam i z zaciekawieniem patrzyłam na rozwój wydarzeń. Ciekawa fabuła, choć nie do końca komediowa. Ale mi odpowiada. Polecam wszystkim.
skomentuj tę opinię Zgłoś
Ocena: 5/5
Film który zaskakuje choćby tym że fajna jest w nim rola aktorki jak dla mnie mało przekonującej jaką jest młoda Lindsay Lohan. Można zobaczyć i nie powiem, ale wiele scen robi wrażenie , ciekawi a nawet na tym filmie można się pośmiać. Spodoba się młodzieży.
skomentuj tę opinię Zgłoś
Ocena: 4/5
Przyjemna, lekka komedia. Historia zbuntowanej nastolatki, która dzięki swojej matce jest zmuszona spędzić wakacje z babcią. Dla dziewczyny jest to doskonała lekcja wychowania. Czas spędzony na prowincji wiele ją nauczy. Uważam, że warto zobaczyć ten film.
skomentuj tę opinię Zgłoś
Ocena: 5/5
Film w którym to bardzo dobrą rolą popisała się Lohan. Mogę polecić, fajny ma scenariusz, toczy się szybko, dialogi są fajne, buntowniczych momentów tu wiele, film ogląda się dosyć dobrze, potrafi ująć widza i ma w sobie jakąś taką magię, że przykuwa uwagę
skomentuj tę opinię Zgłoś
Ocena: 5/5
Zabawna komedia dla każdego fana Lohan i nie tylko, szybko się toczy, zaskakuje i ujmuje, jest pełna fajnej akcji, dialogów, potrafi na długo przykuć uwagę nie tylko męskiej części publiczności. Bardzo lubię, uważam że to dobra i bardzo zabawna komedia.
skomentuj tę opinię Zgłoś
Ocena: 4/5
Film dla całej rodziny, w którym to zagrali fajni aktorzy i ma dosyć udaną fabułę, Lohan jako dziewczyna pociągająca za zmysły facetów wcale tak źle tutaj nie wypadła. Tytuł jest jednak drogi i to myślę że skutecznie utrudni drogę do niego.
skomentuj tę opinię Zgłoś
Ocena: 4/5
Bardzo dobry film, ukazujący jak wiele może zmienić w człowieku a w tym przypadku - w młodej dziewczynie molestowanie. Tragiczna historia zabarwiona jest nutką komedii. Brakuje tutaj jednak muzyki, która mogłaby wzbogacić całość. Polecam.
skomentuj tę opinię Zgłoś

Produkty rekomendowane