Oczami Maluszka Pierwsza Książeczka Twojego Dziecka (sztućce)

Opracowanie zbiorowe, Seria OCZAMI MALUSZKA, rok wydania 2011, wydawnictwo: Sierra Madre

akcja

Zobacz jakie opinie mają użytkownicy o produkcie Oczami Maluszka Pierwsza Książeczka Twojego Dziecka (sztućce) i jak oceniają go pod kątem jakości wykonania, ceny i wyglądu.

Polecam całą serię książeczek jako oryginalny prezent dla nowo narodzonego malucha. Pomysł na książkę bardzo mile przyjmowany przez rodziców. Bardzo dobra jakość wykonania - warte są swojej ceny. Na www.oczamimaluszka.pl można kupić serię bez kosztów wysyłki.

Książeczka w sam raz dla maluszka.

Zalety
    • książeczka w sam raz dla maluszka.
    Wady
    • brak
  3. Magdalena

Bardzo fajna książeczka, ale koszt niewspółmierny do zawartości

Książeczka kolorystycznie i zastosowanymi kształtami przystosowana do sposobu widzenia noworodka; mój synek z zainteresowaniem "czyta" swoją pierwszą książeczkę. Podejrzewam, że użyty materiał zostanie "zmasakrowany" kiedy dziecko już świadomie chwyci książeczkę i będzie badało ją sensorycznie.

5. Beata

Super. Polecam

6. katarzyna

Duże czarno białe obrazki, dziecko bardzo chętnie je ogląda, kieruje wzrok za obrazkiem.

7. agatas

Otrzymałam zniekształconą książeczkę.