Tajemnice Smallville Sezon 3 (DVD)

5,0
3 opinie
149,79 Kup teraz Program Ochrony Kupujących Darmowa wysyłka
?

Tajemnice Smallville Sezon 3 (DVD) - Opinie

Zobacz jakie opinie mają użytkownicy o produkcie Tajemnice Smallville Sezon 3 (DVD) i jak oceniają go pod kątem jakości wykonania, ceny i wyglądu.
5,0
3 opinie
+3 CeneoPunkty Za wystawienie opinii otrzymasz 3 CeneoPunkty. Zebrane CeneoPunkty możesz wymieniać na nagrody rzeczowe.
/
0%
fabuła
/
0%
obraz
/
0%
obsada
Liczba głosów: 3 Liczba opinii: 3
Ocena: 5/5
Lubię ten serial przede wszystkim dzięki młodym aktorom, którzy grają fajnie, bo emocjonalnie i tak intrygująco. Wielowątkowa fabuła pełna magii i nie wyjaśnionych wydarzeń, które każdemu się spodobają, kto lubi seriale oparte na bardzo oryginalnych i nie tuzinkowych fabułach.
skomentuj tę opinię Zgłoś
Ocena: 5/5
Znakomity serial z ogromem świetnych efektów specjalnych. Do tego trzymająca w napięciu fabuła i świetne aktorstwo. Jedyny mankament, w moim uznaniu, to fakt, że w produkcji tej prawie każdy ma jakieś nadprzyrodzone mocy - jest to mocno naciągane i ujmuje całej wyjątkowości głównemu bohaterowi. Nie mniej jednak warto obejrzeć ten serial. Polecam
skomentuj tę opinię Zgłoś
Ocena: 5/5
Trzeci już sezon opowieści o młodym nastoletnim supermanie. W kolejnych odsłonach tej oryginalnej historii serial ten nie traci w moich oczach. Wiele postaci i historia się bardzo mocno rozwinęło. W serialu tym możemy zaobserwować zaskakującą liczbę zwrotów akcji, w każdym odcinku fabuła trzyma w napięciu do ostanie minuty. Bardzo dobra gra aktorska oraz bardzo dobre efekty specjalne. Bardzo wielka zaleta są postacie które są bardzo ujmujące i niektórzy fani mogą się z nimi utożsamiać. Genialna ścieżka dźwiękowa. Faje wydanie w przystępnej cenie.
skomentuj tę opinię Zgłoś