Cleanoz Aspirator (Oczyszczacz) Elektroniczny Do Noska

2,6

Zobacz inne produkty z kategorii Aspiratory i gruszki do nosa

łatwość pomiaru
szybkość pomiaru

Zobacz jakie opinie mają użytkownicy o produkcie Cleanoz Aspirator (Oczyszczacz) Elektroniczny Do Noska i jak oceniają go pod kątem jakości wykonania, ceny i wyglądu.

myślę, że warto mieć aspirator do nosa, używam razem z solą morską . do codziennej higieny.

Zalety
    • łatwość pomiaru
    • szybkość pomiaru

Bardzo przydatny produkt. Szybko i bez stresu dla dziecka wyciąga z noska cały katar. Nie ma porównania do gruszki czy niezbyt higienicznej fridy czy innych tego typu odciągaczy kataru. Jedyne do czego mogę się przyczepić, to cena. Ja kupiłam za 150 zł w zeszłym roku, ale widzę, że teraz kosztuje już tylko 99zł.

3. Marta

Produkt jak najbardziej polecam. Ma delikatna dobrze wyprofilowana koncowke ktora bardzo ulatwia sciaganie katarku :)

4. kicia82

Niestety nie jestem zadowolona z produktu. Nie spełnia oczekiwań. Ma zbyt małą moc odciągania kataru i przez to jest nieużyteczny. Dziecko bardzo się denerwuję przy odciąganiu, ponieważ trzeba to robić przez dłuższy czas, a i tak nadal nosek nie jest opróżniony i trzeba odciągać fridą.

Ucieszyłam się, że w końcu jest na rynku elektryczne urządzenie do odciągania katarku. Niestety aspirator w ogóle nie działa. Nie ma regulacji siły ssania, a ta, która jest w ogóle nie wyciąga katarku. Poza tym nawet, gdyby się to udało to przez kolorowy filtr nie można ocenić koloru ani gęstości wydzieliny - co jak wiadomo jest ważne przy ocenie stanu zdrowia dziecka. Urządzenie ciężkie, nieporęczne i do niczego nie przydatne.

6. lewap97

Nie ma w opisie wzmianki o tym, ze koncowki sa jednorazowe (jednodniowe) wiec gdy zuzyjemy 3 z zestawu to musimy zamowic nowe koncowki pakowane po 10 a wiadomo ze u maluszkow nose trzeba czyscic w miare czesto tak wiec lepiej zainwestowac w aspirator z silikonowymi koncowkami ktore mozna wymyc, wyparzyc np. Aspirator Dr.Bee - polecam.

Zalety
    • ladny wyglad
    Wady
    • glosny
    • koncowki jednorazowego uzytku
  7. a...e

Zakupiłam ten aspirator kierując się poprzednią opinią. Miałam nadzieję, że dziecko faktycznie bez stresu będzie miało szybko oczyszczony nosek. Niestety- aspirator w ogóle nie działa! Używałam go kilkakrotnie i mimo furkotania w nosku, nie odciągnęłam nigdy ani jednego glutka, czy to z zastosowaniem soli fizjologicznej/wody morskiej czy też bez. Najwyraźniej siła ssania wytwarzana przez kilka paluszków jest za mala aby wyciągnąć zalegający w nosie katar. Co więcej próbowałam wyciągnąć glutki, które były tuż przy ujściu noska- również bezskutecznie. Ogólnie strata pieniędzy. Być może Frida powoduje więcej stresu u dziecka, ale pewnie dlatego, że w przeciwieństwie do Cleanoz działa.. Wszystkim rodzicom życzę zdrowia dla maluchów:)