Cleanoz Aspirator (Oczyszczacz) Elektroniczny Do Noska

2,6 5 0 7 opinii / Zadaj pytanie
2,6
7 opinii
Ostatnia cena: 111,51 Wyprzedane

Zobacz inne produkty z kategorii Aspiratory i gruszki do nosa

?

łatwość pomiaru
szybkość pomiaru
Liczba głosów: 8 Liczba opinii: 7
Więcej

Chcę napisać opinię + 3 CeneoPunkty Za wystawienie opinii otrzymasz 3 CeneoPunkty. Zebrane CeneoPunkty możesz wymieniać na nagrody rzeczowe.

Zobacz jakie opinie mają użytkownicy o produkcie Cleanoz Aspirator (Oczyszczacz) Elektroniczny Do Noska i jak oceniają go pod kątem jakości wykonania, ceny i wyglądu.

 1. a...e
  Nie polecam
  Ocena:
  0/5 Wystawiono

  Zakupiłam ten aspirator kierując się poprzednią opinią. Miałam nadzieję, że dziecko faktycznie bez stresu będzie miało szybko oczyszczony nosek. Niestety- aspirator w ogóle nie działa! Używałam go kilkakrotnie i mimo furkotania w nosku, nie odciągnęłam nigdy ani jednego glutka, czy to z zastosowaniem soli fizjologicznej/wody morskiej czy też bez. Najwyraźniej siła ssania wytwarzana przez kilka paluszków jest za mala aby wyciągnąć zalegający w nosie katar. Co więcej próbowałam wyciągnąć glutki, które były tuż przy ujściu noska- również bezskutecznie. Ogólnie strata pieniędzy. Być może Frida powoduje więcej stresu u dziecka, ale pewnie dlatego, że w przeciwieństwie do Cleanoz działa.. Wszystkim rodzicom życzę zdrowia dla maluchów:)

 2. lewap97
  Nie polecam
  Ocena:
  0,5/5 Wystawiono użytkowania

  Nie ma w opisie wzmianki o tym, ze koncowki sa jednorazowe (jednodniowe) wiec gdy zuzyjemy 3 z zestawu to musimy zamowic nowe koncowki pakowane po 10 a wiadomo ze u maluszkow nose trzeba czyscic w miare czesto tak wiec lepiej zainwestowac w aspirator z silikonowymi koncowkami ktore mozna wymyc, wyparzyc np. Aspirator Dr.Bee - polecam.

  Zalety
  • ladny wyglad
  Wady
  • glosny
  • koncowki jednorazowego uzytku
  Opinia potwierdzona zakupem
 3. kicia82
  Nie polecam
  Ocena:
  1/5 Wystawiono użytkowania

  Niestety nie jestem zadowolona z produktu. Nie spełnia oczekiwań. Ma zbyt małą moc odciągania kataru i przez to jest nieużyteczny. Dziecko bardzo się denerwuję przy odciąganiu, ponieważ trzeba to robić przez dłuższy czas, a i tak nadal nosek nie jest opróżniony i trzeba odciągać fridą.

  Opinia potwierdzona zakupem
 4. Użytkownik Ceneo
  Nie polecam
  Ocena:
  1/5 Wystawiono

  Ucieszyłam się, że w końcu jest na rynku elektryczne urządzenie do odciągania katarku. Niestety aspirator w ogóle nie działa. Nie ma regulacji siły ssania, a ta, która jest w ogóle nie wyciąga katarku. Poza tym nawet, gdyby się to udało to przez kolorowy filtr nie można ocenić koloru ani gęstości wydzieliny - co jak wiadomo jest ważne przy ocenie stanu zdrowia dziecka. Urządzenie ciężkie, nieporęczne i do niczego nie przydatne.

 5. Marta
  Polecam
  Ocena:
  4/5 Wystawiono użytkowania

  Produkt jak najbardziej polecam. Ma delikatna dobrze wyprofilowana koncowke ktora bardzo ulatwia sciaganie katarku :)

  Opinia potwierdzona zakupem
 6. Użytkownik Ceneo
  Polecam
  Ocena:
  5/5 Wystawiono

  myślę, że warto mieć aspirator do nosa, używam razem z solą morską . do codziennej higieny.

  Zalety
  • łatwość pomiaru
  • szybkość pomiaru
  • wygląd
 7. Użytkownik Ceneo
  Polecam
  Ocena:
  5/5 Wystawiono

  Bardzo przydatny produkt. Szybko i bez stresu dla dziecka wyciąga z noska cały katar. Nie ma porównania do gruszki czy niezbyt higienicznej fridy czy innych tego typu odciągaczy kataru. Jedyne do czego mogę się przyczepić, to cena. Ja kupiłam za 150 zł w zeszłym roku, ale widzę, że teraz kosztuje już tylko 99zł.