Planet Waves CGT-10 kabel gitarowy 3m

4,5
2 opinie
55,00
Program Ochrony Kupujących
Z wysyłką od 64,00 zł
dostępny

Planet Waves CGT-10 kabel gitarowy 3m - Opis i dane produktu

h2. PLANET WAVES PW-CGT-10 KABEL gitarowy 3 MPlanet Waves jest jednym z popularniejszych producentów specjalizujących się m. in. w produkcji akcesoriów gitarowych. W ofercie Planet Waves znajduje się także wiele dobrej jakości kabli instrumentalnych. Solidne wykonanie i niezawodność, niski poziom szumów przy bardzo dobrym przenoszeniu pasma – oto cechy szczególne przewodów Planet Waves!h2. Specyfikacja* kabel Planet Waves z serii Classic* przewód z miedzi beztlenowej* solidne niklowane końcówki Jack* opatentowany system ośmiu sprężynek zapewniających absolutną trwałość połączenia* długość 3 m* proste wtyki

Podstawowe informacje

Producent
Rodzaj
Zaproponuj zmiany lub zgłoś uwagi

Produkty rekomendowane

Planet Waves CGT-10 kabel gitarowy 3m - Opinie

Na liście znajdują się opinie, które zostały zweryfikowane (potwierdzone zakupem) i oznaczone są one zielonym znakiem Zaufanych Opinii. Opinie niezweryfikowane nie posiadają wskazanego oznaczenia.
Zobacz jakie opinie mają użytkownicy o produkcie Planet Waves CGT-10 kabel gitarowy 3m i jak oceniają go pod kątem jakości wykonania, ceny i wyglądu.
4,5
2 opinie
/
0%
funkcjonalność
/
0%
jakość
/
0%
wygląd
Liczba głosów: 2 Liczba opinii: 1
Ocena: 4/5
Ocenię, jak otrzymam
Zgłoś
Ocena: 5/5
5,0/5
Skomentuj opinię Zgłoś

Produkty rekomendowane

Planet Waves CGT-10 kabel gitarowy 3m - Pytania i odpowiedzi

Zastanawiasz się jak poprawnie użytkować zakupiony produkt? Porady na forum naszych ekspertów w mig rozwieją Twoje wątpliwości! Pytania i Odpowiedzi pomogą użytkownikom serwisu w poprawnym korzystaniu i cieszeniu się z nowo zakupionych produktów.

Produkty rekomendowane

Najlepsze oferty wybrane na Ceneo

Planet Waves CGT-10 kabel gitarowy 3m - Pozostałe oferty

Produkty rekomendowane