Aqua-Femin * 60 kaps.

Aqua-Femin * 60 kaps. - Opinie

szybkość działania
wydajność

1. gryzek

Wcześniej zażywałam hydrominum - na mnie nie działał. Obecnie zażywam aqua femin, tańszy od innych, po 2 tabletki dziennie i nogi mi nie puchną, są smuklejsze.

2. ola

Po tygodniu stosowania nie jestem w stanie wyrazić opinii o tym produkcie, na chwilę obecną nie zauważyłam żadnych zmian ani na lepsze ani na gorsze...najlepiej sprawdzić na sobie :)

3. gryzek

Do końca nie jestem pewna czy ten produkt działa. Jest za to tańszych od innych proponowanych, więc będę go stosować jeszcze przez jakiś czas.

4. iwona997

Zamówiłam ze strony aptekagemini.pl i jestem bardzo zadowolona z jakości i staranności tej obsługi. Pełen profesjonalizm :) Polecam !

5. magda

W przeciwieństwie do innych produktów tego typu ten naprawde dziala. Usuwa nadmiar wody juz od pierwszego dnia stosowania

6. gryzek

Porównując cenę tego produktu z ceną w aptece w mojej miejscowości muszę stwierdzić, że w aptece internetowej dwa razy tani.

7. Ania

Przyjmuję go w drugiej fazie cyklu miesiączkowego, u mnie się sprawdza, wspomaga usuwanie nadmiaru wody z organizmu.

8. Justyna

Przy dłuższy stosowaniu faktycznie zmniejsza się tendencja do gromadzenia wody w organiźmie. Mniejsze obrzęki i niepodpuchnięte oczy.

9. Iwona997

Produkt bardzo doby, polecam wszystkim, nigdy nie dostałam uszkodzonego, zawsze był idealnie zapakowany . :)

10. Dominika

Przy regularnym stosowaniu naprawdę widać efekty - ciało jest mniej opuchnięte i wygląda jędrniej.