Johnson&Johnson Baby Oliwka Dla Dzieci 200ml

3,8 5 0 62 opinie / Zadaj pytanie
3,8

wydajność

Zobacz jakie opinie mają użytkownicy o produkcie Johnson&Johnson Baby Oliwka Dla Dzieci 200ml i jak oceniają go pod kątem jakości wykonania, ceny i wyglądu.

1. Dorota

Działa wg opisu

2. Basia

Po użyciu syn dostał silnej wysypki na twarzy i główce. Nie polecam dla maluszków.

Wady
    • zapach
  3. anita1994

Ja używam jej po depilacji bikini i codziennej pielęgnacji okolic bikini dla mnie Bomba

Zalety
    • zapach
  4. Ewelina

5. Mm

Może mi ktoś wyjaśnić jak ja się odkręca? Wiem, nacisnąć i przekręcić tylko ze zakrętka po naciśnięciu kręci się i pstryka zamiast otwierać. Mam jakąs wadliwa czy co...

6. viki

dobra

7. Magda

Oliwka jest niezastąpiona przy pielęgnacji Maluszka. Przydaje się również do pielęgnacji dłoni dla Ma,.

Niestety u mnie najniższa możliwa nota. Jako mama trójki dzieci nabrałam już pewnego doświadczenia i stwierdzam, że ten produkt nie nadaje się do użytku. Po pierwsze u dwójki moich alergicznych dzieci po użyciu pojawiła się wysypka i czerwone swędzące plamy. Po drugie mało oliwki w tej oliwce to znaczy jest to coś co konsystencją przypomina tłustą wodę. Za mało gęstości. Nie polecam rodzicom ani dla malutkich ani dla większych dzieci. Produkt nie jest dobrej jakości.

Oliwka Johnson baby jest niezbyt dobra ma jak nią smarowałam mojego synka to dostawał uczulenia.Po za tym oliwka ma niewygodne opakowanie i jest droga.Smaruje się nią tak samo jak każdą inną oliwką , nie ma żadnej różnicy.Plusem jest fajny zapach i spora pojemność butelki.

Pielęgnacyjna oliwka dla dzieci Johnsons Baby, to produkt który polecam wszystkim rodzicom maluchów. Oliwka o bardzo przyjemnym naturalnym zapachu. Jest niesamowicie delikatna. Nie zawiera szkodliwych substancji i sztucznych barwników. Nie uczula, nie wysusza i nie podrażnia skóry. Odpowiednio natłuszcza i nawilża. Polecam.