Jaguar Classic Black Woda Toaletowa 100ml Tester

Rodzaj: Wody toaletowe, Pojemność: 100 ml, Nuty zapachowe: Bób, Drzewo cedrowe, Drzewo sandałowe, Gałka muszkatołowa, Kardamon, Kwiaty, Owoce, Piżmo, Wetiwer, Biała Herbata, Mandarynka, Jabłko, Pomarańcza, Cedr, Geranium

intensywność

Zobacz jakie opinie mają użytkownicy o produkcie Jaguar Classic Black Woda Toaletowa 100ml Tester i jak oceniają go pod kątem jakości wykonania, ceny i wyglądu.

1. Sonia

:P

Zalety
    • intensywność
    • ladny zapach
    • zapach
    • zniewalający zapach