Garmin Nuvi 2350 (010-00902-17)

3,0 5 0 1 opinia / Zadaj pytanie
3,0
1 opinia
Ostatnia cena: 449,00 Wyprzedane

Zobacz inne produkty z kategorii Nawigacja samochodowa

?

ekran
łatwość obsługi
Liczba głosów: 0 Liczba opinii: 1
Więcej

Chcę napisać opinię + 3 CeneoPunkty Za wystawienie opinii otrzymasz 3 CeneoPunkty. Zebrane CeneoPunkty możesz wymieniać na nagrody rzeczowe.

Zobacz jakie opinie mają użytkownicy o produkcie Garmin Nuvi 2350 (010-00902-17) i jak oceniają go pod kątem jakości wykonania, ceny i wyglądu.

  1. 9...e
    Ocena:
    3/5 Wystawiono

    Mam ten model od listopada 2011. Uważam, że to bubel. Menu jest mało intuicyjne. Trzeba sporo czasu poświęcić, aby nauczyć się z niego korzystać. Przy każdym użytkowaniu w trasie miała poważne wpadki. Np. jechałem z Lanckorony do Kalwarii Zebrzydowskiej. Jako miejscowość pośrednią wskazałem wioskę Bugaj. Zaprowadziła mnie na górkę w polu, skąd można było tylko wrócić. Ale głos mówił, żeby przejechać przejazd kolejowy - za wysokim nasypem. Albo z północnej części Legnicy nie prowadziła do Wrocławia autostradą, tylko wioskami przez Środę Śląską. Z Legnickiego Pola do Legnicy poprowadziła przez środek Gniewomierza, a nie obwodnicą wioski. Przykłady mogę mnożyć. Podczas każdej jazdy są poważne wpadki. Stwierdziłem, że nadaje się jedynie do jazd w nieznanych miastach, gdy chce się dojechać na konkretną ulicę. W terenie sprawdziłem ją w PL i w Czechach. Nie można na niej polegać. Po kupieniu aktualizacja bezpłatna możliwa była tylko przez trzy miesiące. Teraz po zalogowaniu na serwerze Garmina urządzenie jest widoczne, ale program GarminMapUpdater nie widzi go i nie można przeprowadzić aktualizacji. Serwis nie jest polskojęzyczny. Na podany adres mejlowy odpisali mi, że "nur i Deutsche sprache".