Revoltec FightMouse Elite (RE122)

Mysz laserowa Przewodowa wyposażona w 9 przycisków. Interfejs USB
4,4

Zobacz inne produkty z kategorii Myszy i trackballe

ergonomia
precyzja

Zobacz jakie opinie mają użytkownicy o produkcie Revoltec FightMouse Elite (RE122) i jak oceniają go pod kątem jakości wykonania, ceny i wyglądu.

Duża rozdzielczość DPI z przełącznikiem i odważniki czynią tą myszkę dobrym produktem dla graczy
    ale też i grafików, dobra inwestycja.

Wcześniej korzystałem tylko z tanich myszek za parenaście złotych. Przejście na tę myszkę było dla mnie czymś niesamowitym. Mysz leży bardzo wygodnie w ręce i ma wymieniany bok. Nie jest ona zbyt ciężka i ma system ciężarków. Przycisk zmiany DPI leży w takim miejscu, iż nie przydarzyło mi się nigdy nacisnąć go przypadkiem (właściwie to obustronny i przez to bardzo wygodny przycisk). Mysz posiada czterokierunkowego scrolla - jest to naprawdę dobre udogodnienie. Kolejną zaletą są ceramiczne ślizgacze - mysz po prostu płynie po powierzchni. Nie gram wiele i systemu makr nie miałem jeszcze okazji wykorzystać. Kabel jest opleciony materiałem, jednakże wcale nie jest taki sztywny - mi to nie przeszkadza. Przycisk Lift czasem bywa denerwujący, gdy naciśnie się go przypadkiem (bardzo rzadko to się zdarza) - wtedy trzeba go nacisnąć parę razy, by kursor się nie zacinał.

Kształt i wygląd: elegancki, nowoczesny. Podświetlenie podkreśla charakter (nie wywołuje uczucia "tandetności", ma ograniczony wybór kolorów). Mysz w rzeczywistości wygląda duuużo lepiej niż na zdjęciach. Rozmieszczenie przycisków jest dość rozsądne. Są modele z większą ilością przycisków np: Tracer Sniper. Kabel w oplocie. W pracy ,gdzie królują myszki w okolicach >300 zł za sztukę, wywołuje furorę. Ergonomia: najlepsze znane mi dopasowanie do dłoni (nawet bardzo dużych,z długimi palcami). Wymienialny bok myszki: 4 palce albo 5 palców, czyli cała dłoń spoczywa na urządzeniu. Lepiej niż w Logitechach i TracerachOcena pracy: fabrycznie (co można łatwo zmienić) maksymalna rozdzielczość jest ustawiona na ok 3-3.5 tys. DPI (max to ponad 5000 DPI). Rozdzielczość 3500 DPI dla Revolteca jest bardziej czuła od rozdzielczości 6000 DPI dla Tracera Snipera (czy G500 czy MX). A wszystko to dzięki zastosowanym ślizgaczom. W revoltecu powodują one że mysz płynie niemal bez oporów po stole. Brak przeskoków.

Super myszka. W tej klasie cenowej jest najlepsza. Fajny wygląd, mnóstwo funkcji, wysoka rozdzielczość, dodatkowe ciężarki i nakładka powiększająca na prawą stronę czynią z tej myszki produkt na prawdę godny uwagi w tej cenie. Najlepszy stosunek jakość/cena. Serdecznie polecam. Arczi

Zastanawiałem się nad nową myszką, bo mój stary logitech mx revolution był na tyle wysłużony że nie dawał rady już z łączeniem się bezprzewodowo. Postanowiłem kupić coś "na kablu". Jednak przyzwyczajony do ww. myszki nie chciałem jakiejś banalnej. No i po dłuższym okresie czasu w końcu znalazłem tę myszkę. I jestem z niej bardzo zadowolony. Świetnie leży w dłoni, skok przycisków jest bardzo dobry, a ceramiczne ślizgacze zapewniają duży komfort użytkowania. Siedzę bardzo dużo przed komputerem jako grafik i osoba, która lubi sobie od czasu do czasu pograć. Dobra mysz to dla mnie podstawa. A ta sprawdza się idealnie. Mysz z wszystkimi ciężarkami może wydawać się ciężkawa. Używam jej z dwoma odważnikami i jest ok.
    Czy są jakieś minusy? Nie podchodzić i nie łapać brudnymi rękami. Zostają plamy. Mam takie wrażenie, że wierzch za szybko się ściera, może wystarczy tylko szmatką przejechać i już będzie ok. Więcej grzechów nie pamiętam. Ogólnie bardzo polecam osobom, które szukają myszki, do grafiki i do gier.

Zalety
    • ceramiczne ślizgacze
    • dołączone ciężarki i wymienny panel
    • ergonomia
    • miejsce na wszystkie palce
    • oprogramowanie
    • precyzja
    Wady
    • potrafi się ubrudzić
  6. SerpenT

Wszystkie cechy zostały wymienione. Trochę boli fakt braku wbudowanych makr tak jak było to w oprogoramowaniu do myszki A4Tech x748.
    MYSZKA GODNA CENY! W tym przedziale cenowym lepszego produktu nie znajdziemy.

Zalety
    • dobre rozstawienie klawiszy dodatkowych
    • intuicyjne makro
    • materiały z jakego została wykonana
    • opleciony kabel
    • wymienne panele
    Wady
    • brak wbudowanego makra przez producenta.
    • panel boczny mógłby być lepiej spasowany

Bardzo dobry produkt w rozsądnej cenie. Szkoda, że nie można wyłączyć całkowicie podświetlania. Poza tym produkt bardzo dobry.

Zalety
    • ergonomia
    • precyzja
    • rozsądna cena

Bardzo dobra myszka. Używam od kilku miesięcy i muszę przyznać, że sensor AVAGO 9500 spisuje się bardzo dobrze. Dodając do tego znakomite ślizgacze myszka może jeździć po wszystkim. Wystarczy przytrzymać przycisk lift i sama dopasuje się do materiału na którym się ślizga. Za tak niską cenę jest godna polecenia.

Zalety
    • ceramiczne ślizgacze
    • czterokierunkowa rolka
    • designe
    • dobre rozstawienie klawiszy dodatkowych
    • dołączone ciężarki i wymienny panel
    • duża realna wartość dpi
    • intuicyjne makro
    • materiały z jakego została wykonana
    • miejsce na wszystkie palce
    • pleciony kabel
    • rozsądna cena
    Wady
    • potrafi się ubrudzić
  9. jameshellfire

Mysz miażdży stosunkiem jakości do ceny - w tym przedziale cenowym nie ma nic lepszego. Za niecałe 150 PLN otrzymujemy coś produkt mogący bez kompleksów konkurować z wyższą półką (ceramiczne ślizgacze, ciężarki, 5,4k DPI, 5 programowalnych profili, makra, 9 przycisków, kalibracja lasera, rolka 3D, kabelek w oplocie).
    Sterownik choć ubogi (v1.1) spełnia swoje zadanie w 100%.

Zalety
    • ergonomia
    • precyzja
  10. jameshellfire

Sterownik choć ubogi (v1.1) spełnia swoje zadanie w 100%.

;