Revoltec FightMouse Elite (RE122)

Mysz laserowa Przewodowa wyposażona w 9 przycisków. Interfejs USB
4,4

Zobacz inne produkty z kategorii Myszy i trackballe

ergonomia
precyzja

Zobacz jakie opinie mają użytkownicy o produkcie Revoltec FightMouse Elite (RE122) i jak oceniają go pod kątem jakości wykonania, ceny i wyglądu.

1. PP

Mysz używana do pracy

Zalety
    • czterokierunkowa rolka
    • designe
    Wady
    • nie przemyślane przyciski boczne
  2. www_euro_com_pl

Długo szukałem jakiejś dobrej myszki do gier, zastanawiałem się nad Razerem Lachesis refresch, albo Imperator. Jednak tamte myszki kosztują ponad 220zł i nie dają tylu opcji co ta. Postanowiłem zaryzykować i kupić.

Ta myszka jest po prostu DUŻA, jeżeli ktoś używał mniejszych myszek (np: ww razery, albo x7 fire a4techa) to na początku ciężko jest się przyzwyczaić. Na szczęście w zestawie są 2 wymienne boczki co pozwala nieco dostosować myszkę do naszego rodzaju chwytu. Co do samej czułości w standardzie (czyt. bez ruszania sterowników) max jest na 3600dpi, lecz zmiana czułości z dołączonym oprogramowaniem jest banalnie prosta. Wiele aktywnych klawiszy daje nam możliwość lepszego dostosowania do gier. Program do tworzenia macr jest banalnie prosty i przyjemny. Ma wbudowanych 6trybów wiec można dopasować sobie macra i bindy klawiszy do aż 6gier jednocześnie (dla osób które nie potrzebują/nie robią macr czy bindów zawsze działa jako element stylistyczny, gdyż każdy tryb ma inny kolor).

Nie ma już co wspominać o możliwości regulacji wagi, czy regulacji wysokości lasera (wbrew pozorom bardzo fajna funkcja).

Niestety jednak wszystko ma swoje wady, a przynajmniej przy tylu zaletach w tak niskiej cenie.

po1) Materiały z których została wykonana obudowa... Niby prezentują się nieźle i solidnie... ale każdy użytkownik razera czy logitecha przyzna mi racje, górna obudowa wykonana z tych samych materiałów co klawisze.

po2)Jednak ta wielkość osobiście mnie razi używam jej od ponad 2 miesięcy i dalej czuje pewien dyskomfort przy jej używaniu...

po3) TO już moje czepialstwo bo nikt nie będzie zmieniać czułości w trakcie gry, ale klawisz jest ustawiony w takim miejscu ze trzeba odwrócić swoja uwagę od ekranu i zdjąć rękę z myszki aby moc tą czułość przestawić.

Ale jak mówiłem w tej cenie z tymi parametrami i funkcjami powinno być 5gwiazdek, niestety jako samą myszkę daje tylko 4.

Zalety
    • design, dodatkowy software, świetna precyzja, cena

Jestem nałogowym graczem League of Legends i Counter-Strike'a, toteż myszki oraz klawiatury psują się u mnie najszybciej. Wiele modeli z przedziału 50-350 zł gościło na moim biurku (m.in zaczynając od Logitecha B110, a4tech x7 przez Tracer Sniper do Logitech g500 oraz Razer Deathadder). Lecz każdej z nich czegoś brakowało, lub padały niesamowicie szybko (mój wzrok kieruję na ciebie, Razerze). Postanowiłem zaryzykować i kupiłem tą mysz za 160 zł. Powiem wprost - ***** warto. Używam jej już przeszło pół roku: do tej pory bez żadnych zacięć, straty kontroli czy innych zgrzytów. Moja dłoń pokochała jej ergonomię oraz boczny panel na palec serdeczny i mały. Lewy bok myszy pokryty jest tworzywem przypominającym gumę, co zapewnia pewny chwyt. Za sprawą teflonowych ślizgaczy mysz prowadzi się świetnie (używam podkładki materiałowej od a4tech). Jak dla mnie myszka była trochę za lekka, ale bez problemu wyregulowałem sobie jej ciężar. Kabel usb jest w oplocie, co sprawia że jest dość sztywny, ale się nie plącze (jego długość jest więcej niż wystarczająca). Fajny bajer w postaci podświetlenia oraz mrugającego "przodu" również cieszy. Lecz od strony oprogramowania Revoltec kuleje. Co prawda, można tworzyć makra, ale obsługa dołączonego software'u jest strasznie toporna. Zakresy DPI są zmieniane "w locie" co skutkuje dość małą precyzją gdy chcemy ustawić niestandardowe wartości.
    Generalnie mysz została solidnie wykonana z przemyślanych materiałów, które się nie brudzą. Jeżeli masz dość dużą dłoń i potrafisz czasem wyładować gniew podczas fragowania na sprzęcie to polecam - mysz się do tego nadaje.

Zalety
    • ceramiczne ślizgacze
    • dołączone ciężarki i wymienny panel
    • ergonomia
    • precyzja
    Wady
    • oprogramowanie
  4. Recenzent

Duża rozdzielczość DPI z przełącznikiem i odważniki czynią tą myszkę dobrym produktem dla graczy
    ale też i grafików, dobra inwestycja.

Zalety
    • - 9 przycisków programowalnych
    • - odważniki
    • - duża rozdzielczość
    • - wygodna
  5. agito_pl_wyprz

Wcześniej korzystałem tylko z tanich myszek za parenaście złotych. Przejście na tę myszkę było dla mnie czymś niesamowitym. Mysz leży bardzo wygodnie w ręce i ma wymieniany bok. Nie jest ona zbyt ciężka i ma system ciężarków. Przycisk zmiany DPI leży w takim miejscu, iż nie przydarzyło mi się nigdy nacisnąć go przypadkiem (właściwie to obustronny i przez to bardzo wygodny przycisk). Mysz posiada czterokierunkowego scrolla - jest to naprawdę dobre udogodnienie. Kolejną zaletą są ceramiczne ślizgacze - mysz po prostu płynie po powierzchni. Nie gram wiele i systemu makr nie miałem jeszcze okazji wykorzystać. Kabel jest opleciony materiałem, jednakże wcale nie jest taki sztywny - mi to nie przeszkadza. Przycisk Lift czasem bywa denerwujący, gdy naciśnie się go przypadkiem (bardzo rzadko to się zdarza) - wtedy trzeba go nacisnąć parę razy, by kursor się nie zacinał.

Zalety
    • kompatybilność, szybkość, cena
  6. agito_pl_wyprz

Kształt i wygląd: elegancki, nowoczesny. Podświetlenie podkreśla charakter (nie wywołuje uczucia "tandetności", ma ograniczony wybór kolorów). Mysz w rzeczywistości wygląda duuużo lepiej niż na zdjęciach. Rozmieszczenie przycisków jest dość rozsądne. Są modele z większą ilością przycisków np: Tracer Sniper. Kabel w oplocie. W pracy ,gdzie królują myszki w okolicach >300 zł za sztukę, wywołuje furorę. Ergonomia: najlepsze znane mi dopasowanie do dłoni (nawet bardzo dużych,z długimi palcami). Wymienialny bok myszki: 4 palce albo 5 palców, czyli cała dłoń spoczywa na urządzeniu. Lepiej niż w Logitechach i TracerachOcena pracy: fabrycznie (co można łatwo zmienić) maksymalna rozdzielczość jest ustawiona na ok 3-3.5 tys. DPI (max to ponad 5000 DPI). Rozdzielczość 3500 DPI dla Revolteca jest bardziej czuła od rozdzielczości 6000 DPI dla Tracera Snipera (czy G500 czy MX). A wszystko to dzięki zastosowanym ślizgaczom. W revoltecu powodują one że mysz płynie niemal bez oporów po stole. Brak przeskoków.

Zalety
    • łatwość użycia, kompatybilność, cena
  7. agito_pl_wyprz

Super myszka. W tej klasie cenowej jest najlepsza. Fajny wygląd, mnóstwo funkcji, wysoka rozdzielczość, dodatkowe ciężarki i nakładka powiększająca na prawą stronę czynią z tej myszki produkt na prawdę godny uwagi w tej cenie. Najlepszy stosunek jakość/cena. Serdecznie polecam. Arczi

Zalety
    • łatwość użycia, kompatybilność, szybkość, cena
  8. PenGraph

Zastanawiałem się nad nową myszką, bo mój stary logitech mx revolution był na tyle wysłużony że nie dawał rady już z łączeniem się bezprzewodowo. Postanowiłem kupić coś "na kablu". Jednak przyzwyczajony do ww. myszki nie chciałem jakiejś banalnej. No i po dłuższym okresie czasu w końcu znalazłem tę myszkę. I jestem z niej bardzo zadowolony. Świetnie leży w dłoni, skok przycisków jest bardzo dobry, a ceramiczne ślizgacze zapewniają duży komfort użytkowania. Siedzę bardzo dużo przed komputerem jako grafik i osoba, która lubi sobie od czasu do czasu pograć. Dobra mysz to dla mnie podstawa. A ta sprawdza się idealnie. Mysz z wszystkimi ciężarkami może wydawać się ciężkawa. Używam jej z dwoma odważnikami i jest ok.
    Czy są jakieś minusy? Nie podchodzić i nie łapać brudnymi rękami. Zostają plamy. Mam takie wrażenie, że wierzch za szybko się ściera, może wystarczy tylko szmatką przejechać i już będzie ok. Więcej grzechów nie pamiętam. Ogólnie bardzo polecam osobom, które szukają myszki, do grafiki i do gier.

Zalety
    • ceramiczne ślizgacze
    • dołączone ciężarki i wymienny panel
    • ergonomia
    • miejsce na wszystkie palce
    • oprogramowanie
    • precyzja
    Wady
    • potrafi się ubrudzić
  9. SerpenT

Wszystkie cechy zostały wymienione. Trochę boli fakt braku wbudowanych makr tak jak było to w oprogoramowaniu do myszki A4Tech x748.
    MYSZKA GODNA CENY! W tym przedziale cenowym lepszego produktu nie znajdziemy.

Zalety
    • dobre rozstawienie klawiszy dodatkowych
    • intuicyjne makro
    • materiały z jakego została wykonana
    • opleciony kabel
    • wymienne panele
    Wady
    • brak wbudowanego makra przez producenta.
    • panel boczny mógłby być lepiej spasowany

Bardzo dobry produkt w rozsądnej cenie. Szkoda, że nie można wyłączyć całkowicie podświetlania. Poza tym produkt bardzo dobry.

Zalety
    • ergonomia
    • precyzja
    • rozsądna cena