Revoltec FightMouse Elite (RE122)

Mysz laserowa Przewodowa wyposażona w 9 przycisków. Interfejs USB
4,4

Zobacz inne produkty z kategorii Myszy i trackballe

ergonomia
precyzja

Zobacz jakie opinie mają użytkownicy o produkcie Revoltec FightMouse Elite (RE122) i jak oceniają go pod kątem jakości wykonania, ceny i wyglądu.

1. Body

Posiadam ponad rok i uważam to za świetny wybór. Na uwagę zasługują szczególnie ergonomia (miejsce na wszystkie palce), ceramiczne ślizgacze oraz duży zakres dpi, a wszystko w rozsądnej cenie.

Zalety
    • ceramiczne ślizgacze
    • designe
    • duża realna wartość dpi
    • ergonomia
    • materiały z jakego została wykonana
    • miejsce na wszystkie palce
    • rozsądna cena
    Wady
    • intuicyjne makro
  2. jameshellfire

Mysz miażdży stosunkiem jakości do ceny - w tym przedziale cenowym nie ma nic lepszego. Za niecałe 150 PLN otrzymujemy coś produkt mogący bez kompleksów konkurować z wyższą półką (ceramiczne ślizgacze, ciężarki, 5,4k DPI, 5 programowalnych profili, makra, 9 przycisków, kalibracja lasera, rolka 3D, kabelek w oplocie).
    Sterownik choć ubogi (v1.1) spełnia swoje zadanie w 100%.

3. jameshellfire

Sterownik choć ubogi (v1.1) spełnia swoje zadanie w 100%.

Zalety
    • ergonomia
    • precyzja

Jestem nałogowym graczem League of Legends i Counter-Strike'a, toteż myszki oraz klawiatury psują się u mnie najszybciej. Wiele modeli z przedziału 50-350 zł gościło na moim biurku (m.in zaczynając od Logitecha B110, a4tech x7 przez Tracer Sniper do Logitech g500 oraz Razer Deathadder). Lecz każdej z nich czegoś brakowało, lub padały niesamowicie szybko (mój wzrok kieruję na ciebie, Razerze). Postanowiłem zaryzykować i kupiłem tą mysz za 160 zł. Powiem wprost - ***** warto. Używam jej już przeszło pół roku: do tej pory bez żadnych zacięć, straty kontroli czy innych zgrzytów. Moja dłoń pokochała jej ergonomię oraz boczny panel na palec serdeczny i mały. Lewy bok myszy pokryty jest tworzywem przypominającym gumę, co zapewnia pewny chwyt. Za sprawą teflonowych ślizgaczy mysz prowadzi się świetnie (używam podkładki materiałowej od a4tech). Jak dla mnie myszka była trochę za lekka, ale bez problemu wyregulowałem sobie jej ciężar. Kabel usb jest w oplocie, co sprawia że jest dość sztywny, ale się nie plącze (jego długość jest więcej niż wystarczająca). Fajny bajer w postaci podświetlenia oraz mrugającego "przodu" również cieszy. Lecz od strony oprogramowania Revoltec kuleje. Co prawda, można tworzyć makra, ale obsługa dołączonego software'u jest strasznie toporna. Zakresy DPI są zmieniane "w locie" co skutkuje dość małą precyzją gdy chcemy ustawić niestandardowe wartości.
    Generalnie mysz została solidnie wykonana z przemyślanych materiałów, które się nie brudzą. Jeżeli masz dość dużą dłoń i potrafisz czasem wyładować gniew podczas fragowania na sprzęcie to polecam - mysz się do tego nadaje.

Zalety
    • ceramiczne ślizgacze
    • dołączone ciężarki i wymienny panel
    • ergonomia
    • precyzja
    Wady
    • oprogramowanie

Bardzo dobra myszka. Używam od kilku miesięcy i muszę przyznać, że sensor AVAGO 9500 spisuje się bardzo dobrze. Dodając do tego znakomite ślizgacze myszka może jeździć po wszystkim. Wystarczy przytrzymać przycisk lift i sama dopasuje się do materiału na którym się ślizga. Za tak niską cenę jest godna polecenia.

Zalety
    • ceramiczne ślizgacze
    • czterokierunkowa rolka
    • designe
    • dobre rozstawienie klawiszy dodatkowych
    • dołączone ciężarki i wymienny panel
    • duża realna wartość dpi
    • rozsądna cena
    Wady
    • potrafi się ubrudzić

Bardzo dobry produkt w rozsądnej cenie. Szkoda, że nie można wyłączyć całkowicie podświetlania. Poza tym produkt bardzo dobry.

Zalety
    • ergonomia
    • precyzja
    • rozsądna cena
  7. SerpenT

Wszystkie cechy zostały wymienione. Trochę boli fakt braku wbudowanych makr tak jak było to w oprogoramowaniu do myszki A4Tech x748.
    MYSZKA GODNA CENY! W tym przedziale cenowym lepszego produktu nie znajdziemy.

Zalety
    • dobre rozstawienie klawiszy dodatkowych
    • intuicyjne makro
    • materiały z jakego została wykonana
    • opleciony kabel
    • wymienne panele
    Wady
    • brak wbudowanego makra przez producenta.
    • panel boczny mógłby być lepiej spasowany
  8. arthyp

Produkt dobry, nawet za dobry, jak na cenę.
    Polecam.

Zalety
    • duża realna wartość dpi
    • modowalna
    • pleciony kabel
  9. PP

Mysz używana do pracy

Zalety
    • czterokierunkowa rolka
    • designe
    Wady
    • nie przemyślane przyciski boczne

Zastanawiałem się nad nową myszką, bo mój stary logitech mx revolution był na tyle wysłużony że nie dawał rady już z łączeniem się bezprzewodowo. Postanowiłem kupić coś "na kablu". Jednak przyzwyczajony do ww. myszki nie chciałem jakiejś banalnej. No i po dłuższym okresie czasu w końcu znalazłem tę myszkę. I jestem z niej bardzo zadowolony. Świetnie leży w dłoni, skok przycisków jest bardzo dobry, a ceramiczne ślizgacze zapewniają duży komfort użytkowania. Siedzę bardzo dużo przed komputerem jako grafik i osoba, która lubi sobie od czasu do czasu pograć. Dobra mysz to dla mnie podstawa. A ta sprawdza się idealnie. Mysz z wszystkimi ciężarkami może wydawać się ciężkawa. Używam jej z dwoma odważnikami i jest ok.
    Czy są jakieś minusy? Nie podchodzić i nie łapać brudnymi rękami. Zostają plamy. Mam takie wrażenie, że wierzch za szybko się ściera, może wystarczy tylko szmatką przejechać i już będzie ok. Więcej grzechów nie pamiętam. Ogólnie bardzo polecam osobom, które szukają myszki, do grafiki i do gier.

Zalety
    • ceramiczne ślizgacze
    • dołączone ciężarki i wymienny panel
    • ergonomia
    • miejsce na wszystkie palce
    • oprogramowanie
    • precyzja
    Wady
    • potrafi się ubrudzić
;