Cyfrowy Mikroskop Usb

Zabawka Opticam Uniwersalne Dla nastolatka (>11 lat)
4,3 5 0 4 opinie / Zadaj pytanie
4,3

Zobacz jakie opinie mają użytkownicy o produkcie Cyfrowy Mikroskop Usb i jak oceniają go pod kątem jakości wykonania, ceny i wyglądu.

1. mtm

Łatwy w obsłudze. Wygodny w terenie.

2. ola

Mikroskop ma niewielkie rozmiary. Jest prosty w obsłudze i instalacji oprogramowania. Powiększenie x200 jest wystarczające żeby pooglądać muchę z bliska. Nie jest to przedmiot profesjonalny, ale dla pierwszoklasisty wystarczający.

Zalety
    • łatwa instalacja i obsługa
    • niewielkie rozmiary

Dobry mikroskop jak za te pieniądze, jednakże producent mógłby bardziej postarać się przy wykonaniu podstawki i jej mocowania.

Zalety
    • dobra jakość
    • dobre powiększenie
    • łatwo focus
    Wady
    • oprogramowanie zacinające się
    • ruchliwa podstawka
    • nietrzymająca równow
  4. 2...c

Kupiłem ten gadżet i nie liczyłem na rewelacje, ale i tak się zawiodłem. To jest jedno wielkie g........ Nie kupować. Szkoda kasy i czasu przy próbach zobaczenia czegoś w powiększeniu. Zaczyna od kłopotów już przy instalowaniu na laptopa z wbudowaną kamerą a potem jest coraz gorzej Powiększenia niewyraźne, obraz rozmazany brak możliwości ustawienia jakiejkolwiek ostrości. Lepiej kupić dobrą lupę.