Braveheart Soundtrack (James Horner/London Symphony Orchestra) (CD)

?
5,0
6 opinii
26,53
Program Ochrony Kupujących
Z wysyłką od 34,02 zł
dostępny

Braveheart Soundtrack (James Horner/London Symphony Orchestra) (CD) - Opinie

Zobacz jakie opinie mają użytkownicy o produkcie Braveheart Soundtrack (James Horner/London Symphony Orchestra) (CD) i jak oceniają go pod kątem jakości wykonania, ceny i wyglądu.
5,0
6 opinii
+3 CeneoPunkty Za wystawienie opinii otrzymasz 3 CeneoPunkty. Zebrane CeneoPunkty możesz wymieniać na nagrody rzeczowe.
/
100%
brzmienie
/
100%
muzyka
/
100%
styl
Liczba głosów: 7 Liczba opinii: 6
Ocena: 5/5
Rewelacyjny film to i muzyka świetna... Doskonała jakość dźwięku. Muzyka doskonale odzwierciedla nastrój, wciąga i pobudza wyobraźnię. Piękne wydanie i atrakcyjna cena. Coś dla miłośników filmu "Waleczne serce", jak i dobrej muzyki filmowej. Polecam gorąco.
Zgłoś
Ocena: 5/5
Piękna płytka będąca ścieżką dźwiękową do filmu o tym samym tytule. Podobnie jak film, płyta jest bardzo emocjonalna i momentami wzruszajaca, zwłaszcza kiedy oglądało się wcześniej film. Warto ja kupić na prezent lub do własnego użytku. Przyjemnie słucha się jej wieczorami.
skomentuj tę opinię Zgłoś
Ocena: 5/5
Soundtrack z filmu "Waleczne Serce", to jeden z najbardziej krzepiących serce krążków, jaki możecie znaleźć na polskim rynku. Bardzo nastrojowa, niebanalna muzyka płynąca z tego krążka na pewno ujmie Was swoją prostotą i niestandardowością. Płyta warta swojej ceny. Polecam.
skomentuj tę opinię Zgłoś
Ocena: 5/5
Płyta łączy w sobie wiele ciekawych utworów, które tworzą całkiem udaną kompilację. Muszę przyznać, że podczas filmu nie wszystko jest dobrze słyszalne, ale na płycie można spokojnie wysłuchać wszystkich utworów bez przeszkód. Polecam bo to dobra propozycja z muzyką filmową.
skomentuj tę opinię Zgłoś
Ocena: 5/5
Fantastyczna muzyka !
skomentuj tę opinię Zgłoś
Ocena: 5/5
Wspaniała muzyka, którą się słuchana z zapartym tchem...
skomentuj tę opinię Zgłoś