Amplituner Cambridge Audio Azur 540R v3

5,0 5 0 1 opinia / Zadaj pytanie
5,0
1 opinia
Ostatnia cena: 0,00 Wyprzedane

Zobacz inne produkty z kategorii Amplitunery

?

jakość dźwięku
wygląd
Liczba głosów: 0 Liczba opinii: 1
Więcej

Chcę napisać opinię + 3 CeneoPunkty Za wystawienie opinii otrzymasz 3 CeneoPunkty. Zebrane CeneoPunkty możesz wymieniać na nagrody rzeczowe.

Zobacz jakie opinie mają użytkownicy o produkcie Cambridge Audio Azur 540R v3 i jak oceniają go pod kątem jakości wykonania, ceny i wyglądu.

 1. Użytkownik Ceneo
  Polecam
  Ocena:
  5/5 Wystawiono

  Znakomity audiofilski amplituner, który ma dźwięk stereo na poziomie niedostępnym dla przytłaczającej większości japońskiej konkurencji kosztującej nawet 3 razy tyle. Czysty, przejrzysty, o doskonałych barwach, stereofonii i wyrównaniu pasma. Nic nie brakuje a dobra dynamika wzmacnia poczucie realizmu. Nadaje się do muzyki klasycznej, jazzu, ale i cięższego rocka. Doskonale radzi sobie również w odtwarzaniu filmów.
  To sprzęt brytyjski, więc nie ma zbędnych gadżetów, typu pomiar akustyki wnętrza (zawsze niedokładny a poza tym, ileż to razy będzie używany?), jest system 6.1 (i tak mało kto z tego korzysta, bo mało jest filmów w tym formacie), jest komplet dekoderów, tryby DSP, komplet złącz audio - wideo łącznie z HDMI (w wersji amplitunera 540 V3).
  Do poważnego odsłuchu wystarczy włączyć wejście DIRECT IN i cieszyć się doskonałym dźwiękiem bez ingerencji w sygnał układów przedwzmacniacza, czy regulacji barwy dźwięku.
  Na koniec wzornictwo. Płyta czołowa aluminiowa i solidna (tylko tyle manipulatorów, ile niezbędne, reszta z pilota i menu ekranowego), efektowna zwłaszcza w wersji srebrnej. Tu również Cambridge Audio wyróżnia się elegancją spośród morza banalnej "japońszczyzny".

  Zalety
  • Wygląd
  • dźwięk
  • klasa sama w sobie
  Wady
  • Nie ma. Za taką elektronikę w środku, wygląd i dźwięk zazwyczaj płaci się znacznie więcej.