Adidas Active Bodies Woda Toaletowa 100ml

Rodzaj: Wody toaletowe, Pojemność: 100 ml, Nuty zapachowe: Ambra, Drzewo sandałowe, Kwiaty, Mech dębowy, Owoce, Wetiwer
4,7 5 0 640 opinii / 1 pytanie

intensywność

Świetna woda toaletowa, zwana "czarnym Adidasem" jest już perfumem kultowym. Bardzo odbrze skomponowana mieszanka zapachowa. Czas mija, a Adidas Activ Bodies jest nadal bardzo popularny. Bardzo dobrej jakości woda toaletowa, duża pojemość (100 ml) i niska cena - oto przepis na sukces. Używam go od kulku lat i nie mam najmniejszego zamiaru szukać innego zapachu. Polecam.

Jest to ulubiona woda tej marki mojego męża. Istnieje ona na rynku od lat i pozostaje niezmiennie dobra. Zapach mocny i długo utrzymujący się. Atomizer ułatwia aplikacje. Cena wysoka biorąc pod uwagę inne produkty tej firmy, ale warta zakupu. Nie pozostawia plam na ubraniach. Aplikowana na ciało nie powodowała podrażnień u mojego męża. Warto sprawić sobie taki prezent.

Tej wody używa od lat mój brat. Jest jej wierny głównie za bardzo trwały zapach. Faktycznie jest bardzo przy tym wydajna, gdyż nie trzeba dużo by zapach był wyczuwalny. Woda nie brudzi ubrań mimo, iż ma lekko żółtawy kolor. Butelka bardzo schludna. Moim zdaniem Active Bodies nadaje się na prezent, gdyż zapach nie jest odurzający lecz delikatny a bardzo trwały. POLECAM

4. Adam

Adidas Active Bodies Woda toaletowa 100 ml spray jest sprawdzoną marką. Używam ją od wielu lat i bardzo jestem zadowolony. Nawet jeżeli ten zapach zdradzę i używam innych zapachów, zawszę szybko wracam do Adidasa / też za namową najbliższych./. Polecam polecam polecam.

5. Karol

Mam wrażenie, że pod koniec lat '90 ten zapach utrzymywał się o wiele dłużej - na ubraniu nawet do 2-3 dni. Teraz trzyma zapach góra do końca dnia ale zapach jest super - mam do niego sentyment. Nie bez powodu nie stracił popularności przez około 20 lat.

Zalety
    • intensywność
    • oryginalny
    • zapach

Widziałem ją już przed świętami w sklepach i miałem zamiar kupić, jednak wstrzymałem się i jak się później okazało słusznie, gdyż dostałem flakonik tej wody toaletowej w prezencie. Co do samego produktu to jest on bardzo dobry, przyjemny, męski zapach, który podoba się kobietom ( wiem z doświadczenia :) ). Produkt szczególnie polecam dla osób młodych.

Adidas Active Bodies to przede wszystkim intensywny, męski, zniewalający zapach. Produkt ten długo wydziela zapach na skórze i na długo starcza. Charakteryzuje gowysoka jakość oraz łatwość użycia. Jest poprostu zniewalający. Jedyny mankament to oczywiście cena. Myślę jednak, że jeśli ktoś zakupi go raz będzie ciężko odstawić go. Polecam

Zapach od firmy Adidas. Całkiem przyjemny i bardzo trwały. Jego wielką zaletą jest niska cena. Jeżeli jednak ktoś chce wyróżniać się zapachem spośród innych, to nie jest to zakup którego powinien dokonać. Dostępność produktu jest bardzo duża i nie można liczyć na oryginalność używając go. Jednakowoż jeśli chodzi nam o sam zapach, to godny polecenia.

90% kobiet zna ten zapach i go lubi.
    To był mój pierwszy prawdziwy "perfum" za którym oszalałem. Kilkanaście lat temu, nie wybierałem się na randkę, nie będąc nim wypachniony, bo wtedy to był prawdziwy hit. Siłownia+adidas: to były obowiązkowe rzeczy faceta końca lat 90tych. W obecnej chwili, jest mało oryginalny i może go kupić prawie każdy.

10. Krzychu

Po słynnym czarnym adidasie spodziewałem się czegoś więcej. Kupiłem go niestety przez internet, a niestety, bo gdybym sprawdził zapach w sklepie to nigdy bym go nie kupił. "Pachnie" bardzo intensywnie przyprawami korzennymi, a co do trwałości to lipa. Ledwie kilka godzin się utrzymuje. Za 25zł kupiłem o wiele lepszy i trwalszy Adidas Dynamic Pulse. Nie polecam

Wady
    • intensywność
    • zapach