Adidas Active Bodies Woda Toaletowa 100ml

Rodzaj: Wody toaletowe, Pojemność: 100 ml, Nuty zapachowe: Ambra, Drzewo sandałowe, Kwiaty, Mech dębowy, Owoce, Wetiwer
4,7 5 0 637 opinii / 1 pytanie

intensywność

Jeśli będziemy mieli ważne spotkanie zawodowe, bądź poznamy ładną dziewczynę, na której nam zależy - zainwestujemy niewiele ponad 100 złotych i czym prędzej zakupmy opiniowany przeze mnie produkt. Z pewnością będziemy zadowoleni z tej inwestycji pieniędzy. A to dlatego, że woda jest wydajna (wystarczy dwa razy psiknąć np. za uszami), ładnie pachnie (zapach utrzymuje się przez wiele godzin) i nie podrażnia skóry. Dzięki temu jesteśmy odświeżeni i nie musimy obawiać się, że kiedy np. się spocimy będziemy brzydko pachnieć.

Klasyczne perfumy ADIDAS. Od wielu lat na rynku. Jak to bywa u Adidasa, produkt w przystępnej cenie oferujący wyśmienitą jakość, w tym wypadku zapach. Dosyć słodki i męski zapach, godny polecenia osobom zapracowanym, raz użyty da się odczuć nawet późnym wieczorem gdy będziemy zasiadali np. do romantycznej kolacji zaraz po pracy. Bardzo specyficzna słodkość, więc polecam przed zakupem samemu sprawdzić ten zapach w perfumerii. Bardzo dobra cena i super wydjaność.

Nie ma lepszego zapachu dla mężczyzny pozostałe przemijają staja sie pospolitymi nie zostaja utrwalone tak silnie w pamięci jak ten zapach Każda kobieta szanuje i kusi się nim Znam mnóstwo droższych Ale ten zapaszek to 8 cud świata Wabik na płeć piękną. Polecam naprawde warto

4. Marcin

Mmmm ech lata 90' miło się wspomina! Active Body to jedna z tych rzeczy, które je przypominają!!!
    Na zawsze piękny i ponad czasowy zapach!
    Jeśli chodzi o trwałość to inne zapachy adidasa nie mają szans!
    Szkoda że już nie produkują drugiego cudownego zapachu z tamtych lat....Adidas Adventure...
    Gorąco polecam Active Body!

Chyba najbardziej znany zapach marki Adidas stworzony dla mężczyzn, potocznie nazywany CZRNYM ADIDASEM. Wspaniały, intensywny zapach o korzennych nutach, długo utrzymujący się na skórze (a jeszcze dłużej na ubraniach :-) ). Minus tego produktu jest tylko taki, że ciężko dostać go w sklepach lecz w Internecie nie stanowi to problemu a w stosunku do jakości produktu jego cena jest śmiesznie niska. POLECAM

Adidas cieszy się popularnością na polskim rynku od wielu lat. Zapewne dlatego wydał już tyle różnych zapachów. Active Bodies to zapach wyrazisty i mocny. Chyba dla Panów około trzydziestki i wyżej. Nie jest zbyt trwały ale za to ma dużą pojemność i mało kosztuje. Polecam go tym, którzy nie mogą bądź nie chcą wydać więcej na oryginalne perfumy. Zaletą jest to, że pasuje prawie do każdej okazji.

7. Piotr

Zasadniczo zapach taki jak miał być, ale.. opakowanie i flakon z 2 różnych produktów.. i 2 różne daty produkcji. Opakowanie nie było zafoliowane!! Kolejna rzecz to data produkcji.. nawet gdyby patrzeć na tą późniejszą to i tak ten konkretny flakon został wyprodukowany niespełna 4 lata temu!! A jego ważność/trwałość od otwarcia to 3 lata! Zasadniczo nie polecam tego sklepu :/

Nic specjalnego, zapach nie zachwyca. Bardzo prosty w odbiorze, ani nie dojrzewa ani nie ulatnia, wszystko zrobione na jedno kopyto czyli:
    Tanie psikało co ma pachnieć cały czas tak samo pod bandera znanej marki.
    Wiele osób zachwyca się tym zapachem ale mi kojarzy się z takim cwaniaczkiem z lat 90-tych czyli białe skarpetki, dresiki adasia(obowiązkowo z miejscowego bazarku) i jakiś drobny handelek.

Zalety
    • intensywność
    Wady
    • dziadkowy
    • pospolity
    • zapach
  9. Joanna

Jakość wody toaletowej pozostawia wiele do życzenia - zamówiona woda zupełnie nie pachnie,co rodzi podejrzenia,że albo towar był zleżały,albo nie jest oryginalny.Przedtem kupowałam tę wodę w sklepie stacjonarnym (mam więc porównanie co do jakości) i w tym sklepie wszystko było ok,jakość towaru była bez zarzutu.,Teraz zachęcona niską ceną dokonałam zakupu w internecie i niestety porażka :-(

Wady
    • intensywność
    • zapach
  10. Tomek

niestety zawiodłem się na tych perfumach .Kupiłem je drogerii licząc na to , że będą długo pachnieć .Powiem szczerze myślałem , że skoro kupuje markowe perfumy to powinny
    się długo utrzymywać ,niestety przeliczyłem się zapach jest ładny i intensywny niestety utrzymuje się na skórze ok 1 h . Tak samo dezodorant też active bodies , więc ja więcej tych perfum nie kupię bo są nietrwałe .

Zalety
    • intensywność