Adidas Active Bodies Woda Toaletowa 100ml

Rodzaj: Wody toaletowe, Pojemność: 100 ml, Nuty zapachowe: Ambra, Drzewo sandałowe, Kwiaty, Mech dębowy, Owoce, Wetiwer
4,7 5 0 650 opinii / 1 pytanie

intensywność

Zobacz jakie opinie mają użytkownicy o produkcie Adidas Active Bodies Woda Toaletowa 100ml i jak oceniają go pod kątem jakości wykonania, ceny i wyglądu.

Woda toaletowa Adidas Active Bodies to wspaniała linia zapachów. Z każdego produktu, który otrzymywałem tej marki,w postaci prezentów byłem jak najbardziej zadowolony. Marka już od bardzo dawna jest znana wielu osobom i większość mężczyzn miała w swym zasobie przynajmniej jeden z kosmetyków Adidas.Jak najbardziej polecam

Jak dla mnie firma Adidas produkuje bardzo fajne linie dezodorantów, wód toaletowych. Adidas Active Bodies ma bardzo fajny, orzeźwiający zapach. Jak na tą markę nie jest bardzo drogi. Polecam każdemu mężczyźnie.

W tej cenie nie ma chyba lepszego zapachu. Ten jest bardzo męski, subtelny, delikatny i co najważniejsze -podoba się kobietą. Co do trwałości zapachu to jest przyzwoita. Plusem jest duża pojemność, bo starcza na dłużej.Polecam.

Adidas jest dobrą firmą. Ma dobre perfumy co dobrze pachną. Lecz jednak zmieniłem go na lacoste. Jest droższa ale lepszy zapach. Dla osób trochę z mniejszą kieszenią polecam jednak ten perfum z adidasa. Polecam bardzo dala mężczyzn

Zapach adidas active bodies jest wspaniały. Wystarczy raz rozpylić perfum aby pachnieć przez cały dzień. Perfumy są bardzo trwałę i mają intensywny męski zapach. Nawet po całym dniu pracy nadal czuć zapach. Produkt zdecydowanie jest wart swojej ceny. Polecam!

Zapach zawróci w głowie nie jednej kobiecie. Jest bardzo trwały i wydajny. Zapach jest bardzo intensywny. Odpowiedni dla młodych mężczyzn. W tym przedziale cenowym jest to jeden z najlepszych na rynku produkt.Polecam na prezent!

Firma Adidas już nie raz zaskakiwała nas wieloma produktami z rangi kosmetycznej, ale te perfumy to istny cud. Adidas Active Bodies to perfumy wytrzymujące po 10 godzin, nie tracą zapachu, a co najważniejsze są tanie. POLECAM ten zapach wszystkim.

Zapach bardzo męski i energetyzujący. Polecam dla mężczyzn o aktywnym trybie życia, kochających sport i świeże zapachy. Świetnie sprawdzi się w każdej sytuacji. Warte ceny, wytrzymałe, ładna, prosta butelka. Idealne na prezent. Nie uczula, świetna jakość. Polecam.

Adidas Active Bodies są to świetne perfumy, które jak to określiła moja dziewczyna są perfumami "dla prawdziwych mężczyzn". Mają bardzo ładny, orzeźwiający zapach, który utrzymuje się naprawdę długo. Znajdują się w 100 ml buteleczce, przez co nie można powiedzieć, że ich cena jest droga, bo są bardzo efektywne i starczają na długi czas.

Prowadzę aktywny tryb życia i ta woda jest świetnym rozwiązaniem dla takich osób. Zapach jest przyjemny i dość intensywny, a co najważniejsze utrzymuje się przez cały dzień nawet intensywnego wysiłku. Woda toaletowa, jak na tę markę jest w przystępnej cenie.