Adidas Active Bodies Woda Toaletowa 100ml

Rodzaj: Wody toaletowe, Pojemność: 100 ml, Nuty zapachowe: Ambra, Drzewo sandałowe, Kwiaty, Mech dębowy, Owoce, Wetiwer
4,7 5 0 652 opinie / 1 pytanie

intensywność

Zobacz jakie opinie mają użytkownicy o produkcie Adidas Active Bodies Woda Toaletowa 100ml i jak oceniają go pod kątem jakości wykonania, ceny i wyglądu.

Okropny, jak woda kolońska dla dziadków. Nie polecam, szkoda na to kasy. Cena niska ale nawet w tym zakresie można kupić coś ładniejszego

• trwały zapach

podróbka strata pieniędzy

• intensywność
    • trwały
    • zapach

Opinia pochodzi z produktu podobnego: Adidas Active Bodies woda toaletowa 100ml Tester

NIESTETY TO NIE JEST PRODUKT ORYGINALNY TYLKO TANIA PODRÓBA. ZAPACH OKRUTNY , ZDECYDOWANIE ODRADZAM ZAKUPU.

Wady
    • fatalna podróba
  5. Adam

Zakupiony produkt w "Pachnidełku. pl" to wielka pomyłka - NIE POLECAM. Opakowanie nawet bez uwag, ale zawartość ???????? Adidasa active bodies używam od wielu lat. Skusiła mnie cena bo kupowałem zawszę w cenie ok, 100 zł. Teraz wiem, że jeżeli cena jest atrakcyjna to i zawartość jest "atrakcją". Nuta zapachowa odbiega niewiele od oryginału ale utrzymanie zapachu to tylko parę minut ? dosłownie parę minut ?. Może to tylko w tym sklepie. Nie polecam - podróbka pierwszej klasy. Ale jeżeli komuś to nie przeszkadza to w łazience jako flakonik może grać fajną atrapę.

Woda ta niestety jest bardzo kiepska i praktycznie w ogóle jej nie czuć. Zapach jest, ale tylko zaraz po psiknięciu potem bardzo szybko się ulatnia. Woda jest słaba jakościowo i strasznie słabo wydajna, ponieważ potrzeba psiknąć jej naprawdę dużo aby coś pachniało.

Jak dotąd zawsze podziwiałam pomysłowość marki Adidas w tworzeniu nowych zapachów.Niestety , nie wszystko co dobre może trwać wiecznie.Ten perfum kupiłam mężowi na urodziny.Nie był zbyt zadowolony , tym bardziej że nie dało się tego ukryć.Zapach go wręcz dusił.Wielki minus dla tego perfumu !

8. Joanna

Jakość wody toaletowej pozostawia wiele do życzenia - zamówiona woda zupełnie nie pachnie,co rodzi podejrzenia,że albo towar był zleżały,albo nie jest oryginalny.Przedtem kupowałam tę wodę w sklepie stacjonarnym (mam więc porównanie co do jakości) i w tym sklepie wszystko było ok,jakość towaru była bez zarzutu.,Teraz zachęcona niską ceną dokonałam zakupu w internecie i niestety porażka :-(

Wady
    • intensywność
    • zapach
  9. Magda

Zamówienie nie zostało zrealizowane, więc ma co co oceniać.

Dostałem go w prezencie osobiście nigdy nie kupił bym tej wody zapach jest słodki po dłuższym czasie zaczyna denerwować i mdlić.Gdybym miał go porównywać zz tanimi perfumami nie poczułbym znacznej różnicy,zapach jest nietrwały i pospolity osobiście odradzam.