Adidas Active Bodies Woda Toaletowa 100ml

Rodzaj: Wody toaletowe, Pojemność: 100 ml, Nuty zapachowe: Ambra, Drzewo sandałowe, Kwiaty, Mech dębowy, Owoce, Wetiwer
4,7 5 0 650 opinii / 1 pytanie

intensywność

Zobacz jakie opinie mają użytkownicy o produkcie Adidas Active Bodies Woda Toaletowa 100ml i jak oceniają go pod kątem jakości wykonania, ceny i wyglądu.

1. aguchax

Opinia pochodzi z produktu podobnego: Adidas Active Bodies woda toaletowa 100ml Tester

2. kazkie

bardzo dobry

3. marcinstp

jeśli ktoś używa adidasa - to polecam

4. magic

Tani, ładny zapach na codzień w sam raz

5. Paweł

Zawsze używałem i najlepiej mi odpowiada

6. Magic

Bardzo fajna woda ;) Polecam

Zalety
    • stosunek jakości do ceny
  7. Ireneusz

Stary i ciągle aktualny zapach. Spasował mi około 20 lat temu - oryginał na sto procent.

8. ANETA

REWELACJA, POLECAM WSZYSTKIM, ZAPACH UTRZYMUJĘ SIĘ NAPRAWDĘ DŁUGO

Zalety
    • trwały zapach
  9. RCz

Ok