Adidas Active Bodies Woda Toaletowa 100ml

Rodzaj: Wody toaletowe, Pojemność: 100 ml, Nuty zapachowe: Ambra, Drzewo sandałowe, Kwiaty, Mech dębowy, Owoce, Wetiwer
4,7 5 0 648 opinii / 1 pytanie

intensywność

Zobacz jakie opinie mają użytkownicy o produkcie Adidas Active Bodies Woda Toaletowa 100ml i jak oceniają go pod kątem jakości wykonania, ceny i wyglądu.

Nie ma lepszego zapachu dla mężczyzny pozostałe przemijają staja sie pospolitymi nie zostaja utrwalone tak silnie w pamięci jak ten zapach Każda kobieta szanuje i kusi się nim Znam mnóstwo droższych Ale ten zapaszek to 8 cud świata Wabik na płeć piękną. Polecam naprawde warto

Świetny zapach...Używałem go juz bardzo dawno temu. Myślałem ze wyszedl z produkcji ale zmienil tylko wyglad. Naprawde polecam !

3. a...4

Cóż, niedawno otrzymałem ten perfum jako prezent. Na początku pomyślałem: "adidas jak adidas, pewnie nic specjalnego". Całe szczęście się myliłem, następnego dnia postanowiłem go użyć idąc do szkoły, moje zaskoczenie co do jego trwałości i zapachu było niesamowite. Produkt ma w dodatku świetną cenę i bardzo ciekawy zapach, przebijający niektóre z drogich perfum. Myślę, że od teraz będzie stale gościł na mojej półce jako perfum na jesień/zimę. Jak najbardziej polecam.

Do konkretnego zapachu trudno przekonać, każdy ma swój gust. Ten zapach jest niezwykły, ciężki, męski, klasyczny, ciepły, podobno zmysłowy. Jeśli nie spróbujesz - dużo stracisz. Ja się czuję w nim świetnie, a kobiety się dobrze czują w moim towarzystwie. Dodaje pewności siebie.

Chyba najbardziej znany zapach marki Adidas stworzony dla mężczyzn, potocznie nazywany CZRNYM ADIDASEM. Wspaniały, intensywny zapach o korzennych nutach, długo utrzymujący się na skórze (a jeszcze dłużej na ubraniach :-) ). Minus tego produktu jest tylko taki, że ciężko dostać go w sklepach lecz w Internecie nie stanowi to problemu a w stosunku do jakości produktu jego cena jest śmiesznie niska. POLECAM

Woda toaletowa o wspaniałym intensywnym zapachu. Nadają się na każdą okazje gdyż ładnie pachną i są bardzo trwałe. Są bardzo łatwe w użyciu dzięki "psikawce". Cena waha się od 70 do 100 zł zależy w jakich sklepach kupujemy.

To doskonały zapach dla prawdziwych mężczyzn. Super woda toaletowa w sprayu. Jej zapach długo się utrzymuje - co jest dość ważną cechą. Poza tym pachnie rewelacyjnie. Polecam tą wodę w zasadzie na wszystkie okazje, zarówno do pracy, jak i od święta, ponieważ ma doskonałą, uniwersalną nutę zapachową.

Bardzo ładny trwały zapach,duża,wydajna butelka.Męska woda po goleniu która zapachem zaskoczy mile każdego,zwłaszcza kobiety.Na tak dużą pojemność cena jest nawet przystępna.łatwa w użyciu,koi podrażnienia na skórze pozostawiając miłe przyjemne uczucie i zapach.

Kosmetyk jest rewelacyjny, mimo że istnieje już trochę na rynku nadal jest popularny chyba ze względu na swój wyjątkowy trwały zapach oraz na to, że nadaje się na każdą okazję i pasuje do każdej osoby bez względu na wiek. Jego cena jest także atrakcyjna.

Jak przystało na perfumy firmy adidas perfumy są cudowne, mają piękny niepowtarzalny zapach, zapach bardzo długo trzyma.. Buteleczka jest bardzo duża i wydajna, wystarczy troszeczkę tego zapachu by świetnie pachnąć.. Polecam..