Sklep zabawki-dla-dziecka.pl - opinie

 • 1
 • 1
 • 1
 • 1
 • 1
5.0
Dane
Nazwa firmy
Zabawki dla Dzieci
Telefon
172773415
Adres e-mail
sk... Pokaż
Na Ceneo od 2012-01-04
opinie
Ten sklep nie uzyskał opinii w ciągu 30 dni
Opinie
30 dni
Wszystkie
Ocena
 • 0
 • 0
 • 0
 • 0
 • 0
 • 1
 • 1
 • 1
 • 1
 • 1
Ocena sklepu z ostatnich 12 miesięcy
Popularne produkty
LEGO Creator Szara Płytka Konstrukcyjna 628
Klocki LEGO Bricks Duża Płytka Konstrukcyjna 628 + Odbiór w 650 punktach Stacji z paczką! Klocki LEGO Bricks Duża Płytka Konstrukcyjna 628 Szara płytka podstawowa jest idealnym miejscem do rozpoczęcia Twojej budowy! Twórz zamki, drapacze chmur i wszystko to co podpowiada ci Twoja wyobraźnia! Płyta konstrukcyjna szara o wymiarach 38x38cm. Wiek: od 5 do 12 Liczba elementów: 1
Fisher Price Aktywne Klocki 74121
Fisher Price jest marką zabawek edukacyjnych dostosowanych do wieku dziecka. Zabawki Fisher Price dzielą się na tematyczne serie: klocki Peek @ Block Fisher Price, Zabawki Miracles & Milestones Fisher Price, Roll-a-Rounds Fisher Price, które są pełne kolorowych niespodzianek, intrygujących mechanizmów, fascynujących faktur i elementów wyjątkowych w dotyku, nowy system mieszania i łączenia zabawek Link-a-doos Fisher Price, Laught @ Learn Fisher Price, czy zabawki klasyczne Fisher-Price stworzone dla niemowląt z serii Brilliant Basic o specjalnych cechach jak żywe, świecące powierzchnie i zajęcia do chwytania i przykuwania uwagi twojego dziecka. Fisher Price Aktywne Klocki 74121. Dzięki Aktywnym klockom zwykła zabawa w układanie klocków wykracza poza najprostsze schematy! Każdy klocek zachęca do wykonywania ciekawych ćwiczeń. Żeby rozpocząć fantastyczną zabawę, wystarczy wcisnąć uśmiechniętą buzię na szczycie klocka. Można też ustawić wszystkie trzy klocki w wieżę i wcisnąć ten na szczycie, aby wieża rozpoczęła magiczny taniec! Zestaw 3 klocków to połączenie zabawki edukacyjnej i rozrywki. Kiedy dziecko naciśnie jedną z postaci, zaczyna się zabawa. Może tez połączyć klocki, które wówczas działają przy pomocy jednego dotknięcia. Szczegóły produktu: Wiek: 6 miesięcy +Wymiary: 20 x 21 x 10 cmGwarancja: 24 miesiące
Fisher Price Piramidka Z Kółek 71050
Piramidka z kółek marki Fisher Price składa się z pieciu plastikowych pierścieni. W górnym pierścieniu znajdują się trzy kolorowe kulki, które wirują na błyszczącej powierzchni. Dziecko może bawić się układajac pierścienie jeden drugim i obserwować jak tęczowa piramidka kołysze się na boki.
Little Tikes Zestaw Dróg I Szyn 0425
Jest to zestaw składający się z 44 części do samodzielnego układania: trakcji kolejowej, tunelu, lokomotywy z dwoma wagonami, samochodu i helikoptera. Dołączone są również trzy figurki: pilota, dziewczynki oraz motorniczego. W zestawie znajduje się zwodzony most, miejsce lądowania dla helikoptera i liczne tajemne ślizgawki.
Fisher Price Piesek Snoopy Do Ciągnięcia H9447
Piesek Snoopy stanie się najlepszym przyjacielem Twojego dziecka. Wystarczy pociągnąć go za sobą a odwróci głowę, będzie strzygł uszami, zamerda ogonem i szczeknie!
Mattel Spadające Małpki Oryginał 52563
Wesoła gra i zabawa dla wszystkich Mattel Spadające małpki. Pomóż sprytnym małpkom wspinać się po palmie tak żeby nie upadły. Wykaż się doskonałą zręcznością i dobrą **pamięcią, wciąga i gwarantuje świetna rozrywkę i wiele radości.

Ceneo wstrzymało prezentację oferty sklepu dnia .

Szczegółowe informacje o sklepie ZABAWKI-DLA-DZIECKA.PL

Szczegółowe dane
Nazwa firmy Zabawki dla Dzieci
Adres Niebylec 169, 38-114 Niebylec
Telefon 172773415
Adres e-mail sk... Pokaż
Witryna
NIP 8191130917
informacje dodatkowe
Wymagana rejestracja przed dokonaniem zakupu?
Wyszukiwarka produktów
Informacja o dostępności produktu
sposoby płatności
Przedpłata-przelew
Płatność przy odbiorze
Karta płatnicza
Zakupy na raty
Leasing
lokalizacje sklepów
Zlokalizuj mnie Najbliższy sklep
Twoja lokalizacja:
Liczba oddziałów: 0 Szczegóły wybranego na mapie sklepu - po kliknięciu na: Znacznik