Sklep sklep.taniopal.pl
  • 1
  • 1
  • 1
  • 0
  • 0
3.0

opinie
52% klientów poleca ten sklep
Oceny
7 dni
30 dni
Wszystkie
Dane
Nazwa firmy
Tani Opał
Telefon
222 923 222
Na Ceneo od 2012-06-14

wyróżnienia
Zaufane opinie
Program Ochrony Kupujących
Zamówienia w sklep.taniopal.pl
Dostawa w sklep.taniopal.pl
?% skuteczności
Realizacji zamówień
? dni roboczych
Średni czas dostawy
Popularne produkty
Tani Opał ekogroszek wysokoenergetyczny TOEW25PL500
Ekogroszek wysokoenergetyczny to doskonały wybór dla naprawdę wymagających! Dokładnie posortowany, dzięki czemu idealnie nadaje się do kotłów z automatycznymi podajnikami paliwa. Dzięki minimalnej zawartości siarki ekogroszek oszczędza środowisko i Twoje urządzenia grzewcze, które posłużą jeszcze długie lata. Docenisz też niską zawartość popiołu, która ograniczy konieczność czyszczenia komory spalania. Można go śmiało mieszać z ekogroszkiem miękkim lub kulkami miałowymi.
Tani Opał węgiel orzech wysokoenergetyczny TOOW25PL500
Prawdziwy król kalorii i klasa premium wśród węgli dostępnych na rynku! Nadaje się do urządzeń tradycyjnych – piecy kaflowych, żeliwnych, stalowych oraz kuchni węglowych. Nie spieka się, a dzięki jego wysokiej wartości opałowej piec szybko osiąga wysoką temperaturę, węgiel zaś zużywany jest w mniejszych ilościach. To go naprawdę wyróżnia na tle innych produktów wysokoenergetycznych!
Tani Opał ekogroszek TOEM25PL500
Optymalne źródło ciepła w doskonałej ceniea Oczywiście ekogroszek! Dzięki wysokiemu współczynnikowi kruszenia to idealny produkt do kotłów z automatycznym podajnikiem. Niewielka ilość siarki w ekogroszku pomaga dbać o środowisko oraz kocioł i przewody kominowe, które posłużą dłużej. Oszczędzisz również czas – niska zawartość popiołu to rzadsze czyszczenie komory spalania. Używanie ekogroszku eliminuje też ryzyko zrywania zawleczek bezpieczeństwa oraz nadmiernego zużycia podajników paliwa, a także minimalizuje szlakowanie i koksowanie.
Tani Opał miał węglowy wysokoenergetyczny TOMW25PL500
Miał węglowy wysokoenergetyczny polecamy tym, którym zależy na wysokiej wartości kalorii przy niewygórowanej cenie. Produkt powstaje z najwyższej jakości węgla kamiennego, gwarantujemy więc jego dobre parametry. Można stosować go jako opał samoistny lub domieszkę do paliw o większej granulacji albo uzupełniać nim opał o mniejszej kaloryczności. Wykorzystany jako opał dodatkowy pomoże osiągnąć w szybszym tempie wskazaną temperaturę.
Tani Opał węgiel orzech TOWO25PL500
Szukasz idealnego opału do pieca kaflowego, żeliwnego bądź stalowego albo kuchni węgloweja Sięgnij po węgiel orzech! To artykuł z gwarancją długiego i bezawaryjnego funkcjonowania Twoich urządzeń grzewczych. Minimalna zawartość siarki ogranicza osadzanie cząstek sadzy w przewodach kominowych, a niski udział popiołu odciąży Cię przy czyszczeniu komory spalania. zdolność spiekania ograniczona jest do zera, co wyklucza powstanie szlaki. Węgiel orzech możesz mieszać z peletem drzewnym, trocinami, węglem brunatnym i wszelkimi klasyfikowanymi paliwami stałymi.

Szczegółowe informacje o sklepie SKLEP.TANIOPAL.PL

Szczegółowe dane
Nazwa firmy Tani Opał
Adres Elizy Orzeszkowej 2, 59-900 Zgorzelec
Telefon 222 923 222
Adres e-mail bi... Pokaż
Witryna
NIP 6152035622
informacje dodatkowe
Wymagana rejestracja przed dokonaniem zakupu?
Wyszukiwarka produktów
Informacja o dostępności produktu
sposoby płatności
Przedpłata-przelew
Płatność przy odbiorze
Karta płatnicza
Zakupy na raty
Leasing
lokalizacje sklepów
Zlokalizuj mnie Najbliższy sklep
Twoja lokalizacja:
Liczba oddziałów: 1 Szczegóły wybranego na mapie sklepu - po kliknięciu na: Znacznik