Sklep sklep.taniopal.pl
  • 1
  • 1
  • 1
  • 0
  • 0
3.0

opinie
47% klientów poleca ten sklep
Oceny
7 dni
30 dni
Wszystkie
Dane
Nazwa firmy
Tani Opał
Telefon
222 923 222
Na Ceneo od 2012-06-14

wyróżnienia
Zaufane opinie
Program Ochrony Kupujących
Zamówienia w sklep.taniopal.pl
Dostawa w sklep.taniopal.pl
?% skuteczności
Realizacji zamówień
? dni roboczych
Średni czas dostawy
Popularne produkty
Tani Opał ekogroszek wysokoenergetyczny TOEW25PL500
Ekogroszek wysokoenergetyczny to doskonały wybór dla naprawdę wymagających! Dokładnie posortowany, dzięki czemu idealnie nadaje się do kotłów z automatycznymi podajnikami paliwa. Dzięki minimalnej zawartości siarki ekogroszek oszczędza środowisko i Twoje urządzenia grzewcze, które posłużą jeszcze długie lata. Docenisz też niską zawartość popiołu, która ograniczy konieczność czyszczenia komory spalania. Można go śmiało mieszać z ekogroszkiem miękkim lub kulkami miałowymi.
Tani Opał ekogroszek TOEM25PL500
Optymalne źródło ciepła w doskonałej ceniea Oczywiście ekogroszek! Dzięki wysokiemu współczynnikowi kruszenia to idealny produkt do kotłów z automatycznym podajnikiem. Niewielka ilość siarki w ekogroszku pomaga dbać o środowisko oraz kocioł i przewody kominowe, które posłużą dłużej. Oszczędzisz również czas – niska zawartość popiołu to rzadsze czyszczenie komory spalania. Używanie ekogroszku eliminuje też ryzyko zrywania zawleczek bezpieczeństwa oraz nadmiernego zużycia podajników paliwa, a także minimalizuje szlakowanie i koksowanie.
Tani Opał węgiel orzech wysokoenergetyczny TOOW25PL500
Prawdziwy król kalorii i klasa premium wśród węgli dostępnych na rynku! Nadaje się do urządzeń tradycyjnych – piecy kaflowych, żeliwnych, stalowych oraz kuchni węglowych. Nie spieka się, a dzięki jego wysokiej wartości opałowej piec szybko osiąga wysoką temperaturę, węgiel zaś zużywany jest w mniejszych ilościach. To go naprawdę wyróżnia na tle innych produktów wysokoenergetycznych!
Tani Opał miał węglowy wysokoenergetyczny TOMW25PL500
Miał węglowy wysokoenergetyczny polecamy tym, którym zależy na wysokiej wartości kalorii przy niewygórowanej cenie. Produkt powstaje z najwyższej jakości węgla kamiennego, gwarantujemy więc jego dobre parametry. Można stosować go jako opał samoistny lub domieszkę do paliw o większej granulacji albo uzupełniać nim opał o mniejszej kaloryczności. Wykorzystany jako opał dodatkowy pomoże osiągnąć w szybszym tempie wskazaną temperaturę.
Tani Opał miał węglowy TOMM25PL500
Nie jesteś rozrzutny, ale chciałbyś używać markowego i sprawdzonego opałua Miał węglowy to znakomity wybór. Jest jednym z najtańszych materiałów opałowych na rynku. Można go stosować jako opał samoistny, o ile jego kaloryczność jest wystarczająca. Wykorzystuje się go też jako domieszkę do paliwa o większej granulacji. W obu przypadkach przyczynia się do zmniejszenia kosztów ogrzewania, jak i wydzielanych gazów cieplarnianych, jesteś więc nie tylko oszczędny, ale i ekologiczny!

Szczegółowe informacje o sklepie SKLEP.TANIOPAL.PL

Szczegółowe dane
Nazwa firmy Tani Opał
Adres Elizy Orzeszkowej 2, 59-900 Zgorzelec
Telefon 222 923 222
Adres e-mail bi... Pokaż
Witryna
NIP 6152035622
informacje dodatkowe
Wymagana rejestracja przed dokonaniem zakupu?
Wyszukiwarka produktów
Informacja o dostępności produktu
sposoby płatności
Przedpłata-przelew
Płatność przy odbiorze
Karta płatnicza
Zakupy na raty
Leasing
lokalizacje sklepów
Zlokalizuj mnie Najbliższy sklep
Twoja lokalizacja:
Liczba oddziałów: 1 Szczegóły wybranego na mapie sklepu - po kliknięciu na: Znacznik