Sklep rema.com.pl
  • 1
  • 1
  • 1
  • 1
  • 0.5
4.5

opinie
91% klientów poleca ten sklep
Oceny
7 dni
30 dni
Wszystkie
0
0
197
Dane
Nazwa firmy
Rema
Telefon
(0 42) 637 01 23
Na Ceneo od 2009-06-29

wyróżnienia
Zaufane opinie
Program Ochrony Kupujących
Zamówienia w www.rema.com.pl
Dostawa w www.rema.com.pl
?% skuteczności
Realizacji zamówień
? dni roboczych
Średni czas dostawy
Popularne produkty
Longman Repetytorium maturalne język angielski. Poziom podstawowy. Matura 2015
Numer ewidencyjny w wykazie MEN: 696/2014Nowe Repetytorium maturalne Longmana na poziomie podstawowym jest w 100% zgodne z formatem matury obowiązującym od 2015 roku. Zachowuje sprawdzoną metodykę oraz cenione przez nauczycieli cechy poprzedniej, bestsellerowej edycji.Repetytoria maturalne Longmana to sprawdzona formuła, którą wypróbowało już blisko pół miliona maturzystów.Sprawdzona formuła przygotowań do maturyNowe repetytoria do matury 2015 zachowują cenione przez nauczycieli i uczniów cechy poprzedniej, bestsellerowej serii:* podział na część referencyjną, tematyczną i gramatyczną,* treningi maturalne przygotowujące do rozwiązywania zadań egzaminacyjnych,* tematyczne listy słów z transkrypcją, nagrane w formacie MP3,* lekcje o kulturze krajów anglojęzycznych,* nowoczesne oprogramowanie do tablic interaktywnych.Część referencyjna* Zawiera listę przydatnych czasowników frazowych oraz bank funkcji językowych potrzebnych do tworzenia wypowiedzi pisemnej i ustnej.* Pokazuje modelowe wypowiedzi pisemne w każdej z wymaganych form.* Na przykładzie pełnego zestawu maturalnego dokładnie opisuje każdy typ zadania, testowane w nim umiejętności oraz podpowiada, na co zwrócić uwagę przy jego rozwiązywaniu.Część tematyczna* Jeszcze więcej zadań maturalnych, także w lekcjach kulturowych i w sekcji Słownictwo.* Układ sekcji odzwierciedla kolejność części arkusza maturalnego.* Nowa sekcja Środki językowe z wszystkimi nowymi typami zadań.* Pełne powtórzenie i bonusowy zestaw do egzaminu ustnego po każdym rozdziale.* pełne tematyczne listy słów wraz z ćwiczeniami utrwalającymi, dostępne także w formie audiokursu MP3.Część gramatyczna* gramatyka przedstawiona czytelnie w tabelach,* wszystkie wyjaśnienia w języku polskim!* każdemu zagadnieniu towarzyszą także ćwiczenia utrwalające,* NOWOŚĆ! - sekcje Gramatyka na maturze utrwalają struktury gramatyczne w formie zadań maturalnych!
Matura 2015 Repetytorium Podręcznik do języka angielskiego z płytą CD Poziom podstawowy i rozszerzony. Szkoła ponadgimnazjalna
Matura 2015. Repetytorium to nieoceniona pomoc w przygotowaniach do nowej matury. Wyjątkowe połączenie treningu do matury podstawowej i rozszerzonej pozwala w trakcie jednej lekcji przygotować uczniów do dwóch poziomów matury. Repetytorium w przemyślany sposób uczy słownictwa, które rozwijane jest w każdej sekcji, oraz systematycznie rozwija umiejętności językowe w kontekście zadań egzaminacyjnych. Przygotowanie do egzaminu ułatwiają użyteczne banki zwrotów, modelowe wypowiedzi oraz zestawienie reguł gramatycznych.
Kosmetyka. LO Podręcznik. Wstęp do kosmetyki. Podstawy anatomiczno-dermatologiczne. Technik usług kosmetycznych
Książka zawiera zakres informacji określony w podstawie programowej jako PKZ(A.aa), czyli efekty wspólne w ramach obszaru kształcenia stanowiące podbudowę do kształcenia w zawodzie (ogólna wiedza dermatologiczna, prozdrowotna, elementy chemii kosmetycznej i komunikacji z klientem oraz treści wstępne z zakresu BHP, PDG, JOZ, KPS, OMZ).
Sprawdzian szóstoklasisty język angielski +CD
Sprawdzian szóstoklasisty. Repetytorium testami to nowa publikacja, przeznaczona dla uczniów klas 5–6 szkoły podstawowej, przygotowujących się do sprawdzianu szóstoklasisty. Doskonale sprawdzi się jako materiał uzupełniający, niezależnie od wybranego przez nauczyciela podręcznika wiodącego.Repetytorium jest przyjazne dla uczniów pozwala im powtórzyć przećwiczyć słownictwo oraz sprawności językowe niezbędne na sprawdzianie szóstoklasisty, atrakcyjnych graficznie angażujących ćwiczeniach, odpowiadających zainteresowaniom młodszych nastolatków. Zagadnienia części gramatycznej wyjaśniane są stopniowo, metodą krok po kroku, na każdym etapie uczniowie wykonują ćwiczenia utrwalające. Repetytorium zawiera także słowniczek tematyczny oraz pięć przykładowych zestawów zadań.Warto wiedziećKażdy rozdział zawiera materiał na dwie wyraźnie oznaczone lekcje.W każdym rozdziale znajdują się cztery zadania egzaminacyjne, poświęcone wszystkim czterem sprawnościom, które obejmuje sprawdzian.Zestawy zadań są perforowane, zatem uczniowie mogą wykonać je zarówno domu, jak w trakcie lekcji, następnie oddać nauczycielowi do sprawdzenia.Wszystkie słówka zawarte Słowniczku zostały nagrane na audio-CD, dołączone do Repetytorium, aby uczniowie mogli samodzielnie uczyć się wymowy.

Szczegółowe informacje o sklepie REMA.COM.PL

Szczegółowe dane
Nazwa firmy Rema
Adres ul.Lelewela 3/7, 90-562 Łódź
Telefon (0 42) 637 01 23
Adres e-mail sk... Pokaż
Witryna
NIP 7292303193
KRS Pokaż
informacje dodatkowe
Wymagana rejestracja przed dokonaniem zakupu?
Wyszukiwarka produktów
Informacja o dostępności produktu
sposoby płatności
Przedpłata-przelew
Płatność przy odbiorze
Karta płatnicza
Zakupy na raty
Leasing
lokalizacje sklepów
Zlokalizuj mnie Najbliższy sklep
Twoja lokalizacja:
Liczba oddziałów: 9 Szczegóły wybranego na mapie sklepu - po kliknięciu na: Znacznik