Strefa sklepu www.oponafelga.pl

Sklep oponafelga.pl
  • 1
  • 1
  • 1
  • 1
  • 1
5.0

opinie
96% klientów poleca ten sklep
Oceny
7 dni
30 dni
Wszystkie
0
5
6370
0
0
105
0
0
122
Dane
Nazwa firmy
oponafelga.pl
Telefon
14 611 50 15
Na Ceneo od 2011-04-06

wyróżnienia
Program Ochrony Kupujących
Zamówienia w www.oponafelga.pl
Dostawa w www.oponafelga.pl
100% skuteczności
Realizacji zamówień
Następnego dnia roboczego
Średni czas dostawy
Popularne produkty
Dunlop Sp Sport Bluresponse 205/55R16 91V
Dunlop to marka opon, która należy do amerykańskiego koncernu Goodyear. Firma ta powstała w 1888 roku i nosi nazwę swojego założyciela Johna Boyda Dunlopa, który stworzył pierwszą na świecie oponę pneumatyczną. Niemal od początku swojego istnienia firma jest mocno związana ze sportami motorowymi. Wynikiem tej ścisłej współpracy są kolejne modele opon umieszczane w ofercie marki. Ich produkcja w dużym stopniu opiera się na rozwiązaniach stosowanych przez Dunlop w licznych zawodach motorsportowych.Takim połączeniem technologii motorsportowych z tymi, które marka do tej pory wykorzystywała w produkcji opon standardowych, jest model opony Dunlop Sport BluResponse. Jest to jedna z najbardziej nowoczesnych opon na współczesnym rynku. Model ten został doskonale dopracowany przez Dunlop. Najwyżej cenionymi cechami opony są jej osiągi na mokrej nawierzchni (w większości rozmiarów ta kategoria osiągów uzyskała klasę A w etykietach).Trzeba wspomnieć o tym, że ten model opony jest następcą bardzo cenionego przez kierowców modelu Dunlop Fast Response. W porównaniu do niego opona Dunlop Sport BluResponse wykazuje o 130% lepsze wyniki w oporach toczenia. Lepsze opory toczenia to oczywiście mniejsze zużycie paliwa przez opony. Charakterystyka opony na mokrej nawierzchni i niskie opory toczenia, a więc mocno ekologiczny charakter to główne cele, które kierowały marką przy jego projektowaniu i produkcji modelu.Te dwie kategorie były dominujące przy konstruowaniu opony, ale na szczęście nie przysłoniły pozostałej charakterystyki. Opona Dunlop Sport BluResponse to nie tylko idealny produkt pod względem osiągów na mokrej nawierzchni i niskich oporów toczenia, ale także doskonałe wyposażenie na suchą nawierzchnię, a przy tym bardzo trwałe. Kierowców, którzy bardzo cenią sobie komfort jazdy ucieszy też fakt, że również poziom hałasu opony utrzymuje się w oponie na odpowiednim poziomie.Opona Dunlop BluResponse jest dostępna w rozmiarach od 15 do 16 cali.
Goodride 205/55R16 91V SA-37 2015
Satysfakcja z jazdy po suchej i mokrej nawierzchni, Asymetrzyczna opona do samochodów o sportowym charakterze.Budowa opony GOODRIDE SA-37 zapewnia osiągi przewyższające konkurencję. 3 szerokie centralnie umieszczone rowki obwodowe powodują odprowadzanie wody na bardzo wysokim poziomie, w wyniku czego zjawisko aquaplanningu zredukowane zostało do minimum.(Ocena B) Rzeźba bieżnika w strefie barkowej zapewnia stabilność podczas pokonywania zakrętów oraz redukuje poziom szumów przedostających się do wnętrza samochodu podczas jazdy.Boczna konstrukcja opony GOODRIDE SA-37 zapewnia ochronę rantu felgi przed otarciami (np. o krawężnik podczas parkowania)
Goodyear EfficientGrip Performance 205/55R16 91V
Opona Goodyear EfficientGrip Performance to kolejny produkt Goodyeara z bardzo docenianej przez klientów rodziny opon Goodyear EfficientGrip. Jest to jeden z najlepiej wypadających modeli opon w testach organizowanych na potrzeby etykietowania. W kategorii przyczepności na mokrej nawierzchni opona osiąga w większości rozmiarów klasę A. W kategorii efektywności paliwowej opona kwalifikowana jest przeważnie do klasy B. Hałas zewnętrzny opony jest uznawany za jeden z najniższych w porównaniu z oponami konkurencyjnych marek występujących w tym samym rozmiarze.
Fulda Ecocontrol H/P 195/65R15 91H
HP w nazwie odnosi się do wysokich osiągów. Użycie słowa "eco" w nazwie opony wskazuje, że jest ona przyjazna dla środowiska dzięki niesamowitej wydajności paliwowej. Słowo "control" odnosi się do poprawionej kontroli, zapewnionej dzięki doskonałym właściwościom jezdnym w każdych warunkach atmosferycznych.Opona posiada oddzielone żebra w strefie barkowej. Wynikiem tej asymetrycznej budowy jest zoptymalizowany kontakt opony z nawierzchnią, prowadzący do poprawienia skuteczności hamowania na suchej nawierzchni. Unikalna budowa żeber gwarantuje równomierne zużycie opon, co przekłada się na większą żywotność opon.Nowa mieszanka gumowa zastosowana w oponie EcoControl HP zapewnia ponadprzeciętną przyczepność podczas jazdy po mokrych nawierzchniach. Obecność rowków Aqua Flow pomaga w odprowadzaniu wody, co przekłada się na skrócenie drogi hamowania na mokrej nawierzchni nawet o 9%. Biorąc pod uwagę, że prawdopodobieństwo wypadku jest zawsze wyższe na mokrej nawierzchni, wynik ten jest bardzo istotny.Przy budowie opony EcoControl HP użyto nowoczesnej mieszanki gumy nazwanej przez producenta "Engineered Compound Technology". Mieszanka ta zawiera nanopolimery które są wymieszane ze wszystkimi kluczowymi komponentami mieszanki tworząc zwartą sieć, co przyczynia się do zmniejszenia oporów toczenia. Ograniczenie oporów toczenia prowadzi naturalnie do obniżenia zużycia paliwa, ponieważ mniejsza jego ilość jest zużywana na pokonanie oporów toczenia. Ponadto bardziej płaski kontur opony oraz i większa szerokość bieżnika przekładają się na zwiększenie trwałości opony.
Goodyear EfficientGrip Performance 195/65R15 91H
Goodyear EfficientGrip to letnia opona przeznaczona do samochodów osobowych. Do produkcji EfficientGrip zastosowano specjalną mieszankę gumową składającą się z krzemionki oraz polimerów przy zastosowaniu FuelSavin Technology. Rozwiązanie to pozwala na redukcję ciężaru opony i oporów toczenia, co łączy się z mniejszym spalaniem oraz ograniczonej emisji dwutlenku węgla do atmosfery. Testy przeprowadzone przez TUS SUD Automotive wykazały, iż rozwiązania te przyniosły zmniejszenie oporów toczenia o 13% w porównaniu z modelami konkurencji.Walory Goodyear EfficientGrip zosatły nagrodzone w Europie certyfikatem Nordic Ecolabel. Bieznik EfficientGrip składa się z szerokich rowków obwodowych- zapewniających przyczepność na suchej i na mokrej nawierzchni. Oprócz rowków na bieżniku występują nacięcia, które są odpowiedzialne za poprawne odprowadzenie wody.

Szczegółowe informacje o sklepie OPONAFELGA.PL

Szczegółowe dane
Nazwa firmy oponafelga.pl
Adres Brzeska 55A, 32-700 Bochnia
Telefon 14 611 50 15
Adres e-mail sk... Pokaż
Witryna
NIP 8681948453
informacje dodatkowe
Wymagana rejestracja przed dokonaniem zakupu?
Wyszukiwarka produktów
Informacja o dostępności produktu
sposoby płatności
Przedpłata-przelew
Płatność przy odbiorze
Karta płatnicza
Zakupy na raty
Leasing
lokalizacje sklepów
Zlokalizuj mnie Najbliższy sklep
Twoja lokalizacja:
Liczba oddziałów: 2 Szczegóły wybranego na mapie sklepu - po kliknięciu na: Znacznik