Sklep mepel.pl - opinie

 • 1
 • 1
 • 1
 • 1
 • 1
5.0
Dane
Nazwa firmy
Mepel.pl
Telefon
BRAK
Adres e-mail
sk... Pokaż
Witryna
Na Ceneo od 2015-04-14
opinie
100% pozytywnych ocen w ciągu 30 dni
Opinie
30 dni
Wszystkie
Ocena
 • 1
 • 1
 • 1
 • 1
 • 1
 • 1
 • 1
 • 1
 • 1
 • 1
Negatywne
0
0
Ocena sklepu z ostatnich 12 miesięcy
Popularne produkty
Książęta Florencji
Doświadcz okresu złotego wieku Odrodzenia! Zostań głową włoskiej dynastii arystokratów i kieruj działaniami, jak to czynił dla rodziny Medyceusz czy Borgia. Twoim zadaniem jest zdobycie poważania i podniesienie prestiżu rodu poprzez wspieranie architektów, artystów i naukowców w tworzeniu ich dzieł. Jako mecenas wielkich twórców szukaj sposobów na zwiększenie swojego znaczenia i zdobycie uznania wiedząc, że tylko jeden z graczy otrzyma zaszczytny tytuł księcia Florencji.Pudełko zawiera również dwa rozszerzenia oraz wariant dla 2 graczy!Nazwa: Lacerta, gra planszowa Książęta FlorencjiProducent: LacertaMarka: LacertaPrzedział wiekowy: 12-14 lat, 15+ latWiek: 12+Płeć: chłopiec / dziewczynkaWaga w opak [g]: 1545Indeks: 12626199Nr katalogowy: 5908445421037
Hej! To moja ryba! (nowa edycja)
Hej, to moja ryba 00176 marki Granna, to szalona gra rodzinna, w której gracze kierują stadem pingwinów, pragnących zdobyć jak najlepszy obiad. Uważaj by Twój pingwin nie utknął na samotnej grze – bo zginie.
Bang!
Bang! IV Edycja Polska marki Bard to niezwykle dynamiczna gra, utrzymana w klimacie Dzikiego Zachodu. Każdy z graczy wciela się w jedną z 3 ról: szeryfa, renegata lub bandytę, a celem jest wyeliminowanie przeciwników. Role w grze są utajnione, a więc nie wiemy kto nam sprzyja, a kto nie. To co cechuje grę na plus to proste zasady, szybka rozgrywka i bardzo duża interakcja między graczami.
Bang! Dodge City
Gra Bang! DODGE CITY marki Bard to rozszerzenie do gry Bang! Zasady pozostają takie same jak w poprzedniej edycji. Losujesz postać i tajną role, następnie wykorzystujesz umiejętności i szczęście, aby osiągnąć przypisany do roli cel. Nowością są kostki do gry, które sprawiają, że gra jest szybka i emocjonująca przez cały czas. Twoja sytuacja może zmienić się w każdej chwili!
Mr. Jack In New York
Mr. Jack w Nowym Jorku to emocjonująca gra dla 2 graczy. Jeden z nich wciela się w rolę policyjnego Detektywa, ktorego zadaniem jest schwytanie poszukiwanego za krwawe zbrodnie Mr. Jack'a. Zadanie to nie jest proste, gdyż podejrzany ukrywa się pod postacią jednego z szanowanych obywateli Nowego Jorku.Czas ucieka!Detektyw próbuje zredukować krok po kroku liczbę podejrzanych ograniczając możliwości ucieczki Jack'a, podczas gdy ten drugi zrobi wszystko, co możliwe, aby utrudnić Detektywowi eliminację podejrzanych i skorzystać z najmniejszego jego błędu, aby uciec na zawsze!Zawartość pudełka:1 plansza przedstawiająca wyspę Manhattan8 dwustronnych pionków Postaci1 pionek tury13 żetonów terenu2 żetony śledztwa2 żetony Parowców1 żeton Informatora8 kart Postaci8 kart Alibi1 karta Widoczny/NiewidocznyCechy gry:Liczba graczy: 2 osobyCzas gry: ok. 30 minutWydanie: PolskieInstrukcja: PolskaNazwa: Hurrican, gra przygodowa Mr. Jack in New YorkProducent: HurricanMarka: HurricanPrzedział wiekowy: 12-14 lat, 15+ latWiek: 14+Data premiery: 2013-08-28Indeks: 13651978Nr katalogowy: G-3006
Mali Powstańcy
Wyjątkowa gra edukacyjna dla całej rodziny. Gracze wcielają się w rolę zastępowych mających do dyspozycji po trzech harcerzy. Celem gry jest takie wydawanie rozkazów swoim harcerzom, aby dostarczyli jak największą liczbę rozkazów pomiędzy dzielnicami Warszawy.

Szczegółowe informacje o sklepie MEPEL.PL

Szczegółowe dane
Nazwa firmy Mepel.pl
Adres ul. Panewnicka 262/7, 40-773 Katowice
Telefon BRAK
Adres e-mail sk... Pokaż
Witryna
NIP 6443192237
informacje dodatkowe
Wymagana rejestracja przed dokonaniem zakupu?
Wyszukiwarka produktów
Informacja o dostępności produktu
sposoby płatności
Przedpłata-przelew
Płatność przy odbiorze
Karta płatnicza
Zakupy na raty
Leasing
lokalizacje sklepów
Zlokalizuj mnie Najbliższy sklep
Twoja lokalizacja:
Liczba oddziałów: 2 Szczegóły wybranego na mapie sklepu - po kliknięciu na: Znacznik