Sklep ishock.pl - opinie

 • 1
 • 1
 • 1
 • 1
 • 0.5
4.5
Dane
Nazwa firmy
iShock.pl - Reseller Apple
Telefon
+48 23 696 20 40
Adres e-mail
sk... Pokaż
Na Ceneo od 2011-03-08
opinie
Ten sklep nie uzyskał opinii w ciągu 30 dni
Opinie
30 dni
Wszystkie
Ocena
 • 0
 • 0
 • 0
 • 0
 • 0
 • 1
 • 1
 • 1
 • 1
 • 0.5
Ocena sklepu z ostatnich 12 miesięcy
Popularne produkty
APPLE Mini DisplayPort MB572Z/A
Krótki opis:Adapter Apple Mini DisplayPort umożliwia podłączenie tradycyjnego analogowego monitora, projektora lub monitora LCD /* */ ze złączem VGA lub kabel do komputera MacBook, MacBook Pro i MacBook Air z złącze Mini DisplayPort.Kolor:- białayTowar zostanie dostarczony z akcesoriami podanymi przez producenta.
Apple Magic Mouse (MB829ZM/A)
Nowoczesna technologia Multi-TouchNowa mysz Magic Mouse oferuje prawdziwie nowatorski sposób działania. Jej gładka powłoka pełni dwojaką funkcję: przycisków myszy oraz powierzchni Multi-Touch z obsługą gestów. Cała górna część myszy reaguje na dotyk — wystarczy musnąć palcami w dowolnym miejscu, aby przewijać wyświetlaną zawartość w pionie, w poziomie lub po skosie i obracać dookoła o 360 stopni. Większa powierzchnia przewijania ułatwia poruszanie się po długiej linii czasu w programie iMovie, obszernej stronie internetowej w programie Safari czy zestawie wielu zdjęć w programie iPhoto. Bardzo praktyczna jest też możliwość wertowania zawartości dwoma palcami, ułatwiająca na przykład przechodzenie między stronami w programie Safari i przeglądanie zdjęć w programie iPhoto. Magic Mouse to, jak dotąd, zdecydowanie najbardziej zaawansowana mysz firmy Apple.Przycisk lub dwa, symetryczny kształtJednolita powierzchnia myszy Magic Mouse sprawia, że wygląda ona jak mysz jednoprzyciskowa, której można zacząć intuicyjnie używać od razu po rozpakowaniu. W prosty sposób można ją jednak przekształcić w mysz z dwoma przyciskami. Wystarczy tylko zmienić konfigurację w Preferencjach systemowych. Co więcej, mysz Magic Mouse została skonstruowana tak, aby zapewnić jednakową wygodę użytkowania zarówno osobom leworęcznym, jak i praworęcznym.Laserowy układ śledzącyW myszy Magic Mouse wykorzystano zaawansowany laserowy układ śledzący, znacznie czulszy niż tradycyjne układy optyczne. A to znaczy, że myszy można używać na szerszej gamie powierzchni. Wysoka precyzja jest dostępna praktycznie niezależnie od miejsca używania — nawet bez podkładki.Łączność BluetoothMysz Magic Mouse łączy się bezprzewodowo z komputerem Mac wyposażonym w interfejs Bluetooth. Korzystając dodatkowo z klawiatury bezprzewodowej Apple, można całkowicie uwolnić się od kabli. Połączenie Bluetooth ma zasięg nawet 10 metrów, wystarczy więc zestawić mysz Magic Mouse w parę z komputerem Mac i cieszyć się swobodą.
APPLE MB112zM
Opis: Innowacyjna kulka przewijania z funkcją przycisku Mysz Apple wyposażona jest w specjalną kulkę umożliwiającą wygodne, płynne przewijanie jednym palcem. Kulka obraca się o 360 stopni we wszystkich kierunkach, pozwalając na poruszanie się w górę i w dół, w lewo i w prawo oraz po skosie. Dzięki temu można teraz swobodnie przeglądać długie strony internetowe i obszerne arkusze kalkulacyjne, przesuwać duże obrazy niemieszczące się na ekranie i śledzić linię czasu w programach do obróbki wideo. Kulka przewijania działa ponadto jak przycisk — wystarczy ją nacisnąć, aby uzyskać dostęp do ulubionych funkcji systemu Mac OS X, takich jak Dashboard, Spotlight czy Expose. Dotykowa powłoka górna Elegancka mysz Apple z gładką górną powierzchnią wygląda z pozoru na mysz jednoprzyciskową. Wewnątrz kryje się jednak zaawansowana technologia dotykowa wykrywająca, po której stronie klikasz. Dzięki temu możesz teraz korzystać z funkcji zarówno lewego, jak i prawego przycisku. Jeśli wolisz prostotę klikania jednym przyciskiem, możesz używać myszy Apple w klasycznym wydaniu. Wystarczy, że skonfigurujesz ją odpowiednio do potrzeb w okienku preferencji systemu Mac OS X. Przyciski boczne reagujące na nacisk Po obu stronach myszy Apple znajdują się reagujące na nacisk przyciski boczne, które można skonfigurować tak, aby uaktywniały określone funkcje systemu Mac OS X, na przykład pulpit Dashboard czy program Expose. Możliwość personalizacji Użytkownicy systemu Mac OS X mogą w prosty sposób dostosować działanie myszy Apple do swoich potrzeb. Opcje dostępne w panelu preferencji systemowych pozwalają na skonfigurowanie myszy zgodnie z indywidualnym stylem pracy. Można tam określić sposób działania funkcji śledzenia i klikania dla kulki przewijania, a także zdefiniować czynności, jakie mają być wykonywane po kliknięciu prawego i lewego przycisku oraz przycisków bocznych. Co więcej, każdy użytkownik komputera Mac może ustawić na swoim koncie własny profil myszy. System śledzenia optycznego Mysz Apple zawiera precyzyjny czujnik optyczny zapewniający płynny, dokładny ruch kursora przy korzystaniu z myszy na dowolnej powierzchni bez użycia podkładki. Tabela parametryczna Rodzaj Optyczna Sposób połączenia Kabel Interfejs USB Kolor Biała Wymagania systemowe Wymagania dotyczące komputerów Mac Komputer Macintosh z portem USB 1.1 lub 2.0 System Mac OS X 10.4.8 lub nowszy Wymagania dotyczące komputerów PC Komputer PC z portem USB 1.1 lub 2.0 System Windows XP lub Windows 2000 Obsługa standardowego sterownika urządzeń wejściowych dla systemu Windows XP/2000. Nie jest wymagane żadne dodatkowe oprogramowanie.
Apple (MB110Z/A)
Apple Keyboard Int l Klawiatura Apple MB110Z/A Zamknięta w eleganckiej obudowie z anodyzowanego aluminium klawiatura Apple Keyboard wygląda jednakowo atrakcyjnie w Twoim salonie i na biurku w pracy. Wystarczy podłączyć ją do portu USB w komputerze Mac, aby cieszyć się żywą reakcją jej niskoprofilowych klawiszy. Rozszerzony układ zawiera wszystkie klawisze dodatkowe, w tym klawisze do kontroli nawigacji w dokumentach, klawiaturę numeryczną oraz specjalne klawisze funkcyjne umożliwiające kontrolowanie takich cech Maka jak jasność, głośność, wypychanie dysku, odtwarzanie/pauza, Exposé, itd. Dwa porty USB 2.0 umożliwiają łatwe podłączenie nie tylko myszy Mighty Mouse, ale też szybkich urządzeń peryferyjnych, takich jak cyfrowe apa fotograficzne lub drukarki*. Rzeczywiście, pomyśleliśmy o wszystkim. Wymagania systemowe Komputer Mac z portem USB 1.1 lub USB 2.0 Mac OS X v10.4.10 lub nowsza wersja Uaktualnione oprogramowanie klawiatury
Tucano Expanded Work out (BEWO17-M)
"Torba dla notebooków PC i Apple z mocowaniem trolley oraz komorą AS PLUS Anti-Shock System. Neoprenowa kieszeń Secure-Fit Pocket zapobiega przesuwaniu się laptopa. Torba z powiększanym przedziałem na akcesoria i regulowanym paskiem na obrotowych klamrach. AS PLUS Anti-Shock System to zestaw dodatkowych wkładów amortyzujących rozmieszczonych w miejscach, gdzie obudowa komputera narażona jest na uszkodzenia mechaniczne w największym stopniu. Kolor: czarny (wnętrze wykończone jasną podszewką), Materiał: poliester / neopren, Dodatkowe: AS PLUS Anti-Shock System / Secure-Fit Pocket, Kompatybilność: 15.6""-16"" panoramiczne PC / 17"" MacBook Pro, Wymiary wew.: cm 39,3x28x4,5 (in 15.47x11.02x1.77), Wymiary zewnętrzne: cm 44x33x10 (in 17.32x12.99x3.93),"

Szczegółowe informacje o sklepie ISHOCK.PL

Szczegółowe dane
Nazwa firmy iShock.pl - Reseller Apple
Adres Zieluńska 42e, 13-230 Lidzbark
Telefon +48 23 696 20 40
Adres e-mail sk... Pokaż
Witryna
NIP 5711006471
KRS Pokaż
informacje dodatkowe
Wymagana rejestracja przed dokonaniem zakupu?
Wyszukiwarka produktów
Informacja o dostępności produktu
sposoby płatności
Przedpłata-przelew
Płatność przy odbiorze
Karta płatnicza
Zakupy na raty
Leasing
lokalizacje sklepów
Zlokalizuj mnie Najbliższy sklep
Twoja lokalizacja:
Liczba oddziałów: 1 Szczegóły wybranego na mapie sklepu - po kliknięciu na: Znacznik