Sklep fajkowo.pl - opinie

• 0.5
118
7129
Victorinox Spartan 1.3603
Szwajcarski scyzoryk Victorinox Spartan, z 12 funkcjami nie zawiedzie w żadnej sytuacji. Scyzoryk posiada wytrzymałe ostrze główne o długości 60 mm. Stal szlachetna, z której wykonano wszystkie metalowe elementy jest maksymalnie wytrzymała oraz wyjątkowo odporna na korozję. Scyzoryk świetnie sprawdzi się na łonie natury oraz ułatwi przydomowe prace.
Victorinox Mountaineer 1.3743
Doskonały nóż oficerski czerwony dla wielbicieli survivalu, wyposażony w podstawowe a zarazem niezbędne w codziennym użytkowaniu narzędzia. Wszystkie narzędzia firmy Victorinox wykonane zostały z najwyższej klasy stali nierdzewnej i posiadają gwarancję obejmującą wszelkie wady materiału i wykonania.
Victorinox Hunter OD (0.8873.4)
Funkcje: 1. duże blokowane ostrze 2. korkociąg 3. otwieracz do puszek z 4. - otwieraczem do kapsli 5. - śrubokrętem 6. - narzędziem do zdejmowania izolacji 7. szpikulec / szydło z 8. - uchem igielnym 9. kółko 10. pęseta 11. wykałaczka 12. piłka do drewna 13. ostrze myśliwskie Dane techniczne: Długość głównego ostrza: 85 mm Grubość głównego ostrza: 2 mm Stal: nierdzewna (zbliżona do 440A) Ostrze: gładkie Rękojeść: nylon Blokada: suwakowa (zbliżona do AxisLock) Otwieranie: nacięcie na głowni Długość złożonego: 111 mm Producent: Victorinox, Szwajcaria
Victorinox Nomad [0.8353.3]
Scyzoryk o długości 11cm z blokowanym ostrzem, posiadający 11 bardzo przydatnych fukcji. Sprawdź jakie! Gwarantowana jakośc marki Victorinox za niewielką cenę. Nie zawiedzie Cię w żadnej sytuacji.
Victorinox Trailmaster (0.8463.3)
Scyzoryk wielofunkcyjny oficerski posiadając aż 12 przydatnych funkcji. Atrakcyjny design, niesamowita trwałość, funkcjonalność i niska cena w jednym
Victorinox mały nóż 5.0833
Świetnej jakości nożyk, ostrze ząbkowane jednostronne, służy do drobnychprac kuchennych.Rączka nożyka wykonana z antypoślizgowego, wysoko udarowego polipropylenu.Noże Victorinox zapewniają doskonałe parametry cięcia, długo pozostająostre.Noże Victorinox są wykorzystywane i doceniane w branży gastronomicznejprzez profesjonalnych szefów kuchni.Atrybuty produktu:Model: 5.0833Wykonanie: wysoko udarowego polipropylenu, stal nierdzewnaZmywarka: TAKTowar: nowy, oryginalnie zapakowany.Gwarancja: 2 lataWymiary:Długość ostrza: 11 cmDługość rękojeści: 10 cmDługość całkowita noża: 21 cm

fajkowo.pl - OPINIE UŻYTKOWNIKÓW

Wszystkich opinii - 7176
  1. Weronika

Świetny sklep. :)

2. Bartosz

• 1

Bardzo rzetelny sklep z przesympatyczną obsługą.

Szybki i rzetelny kurier
  3. Matt

• 0

Jest ok

4. Marcin

• 1

jestem bardzo zadowolony z zakupów w tym sklepie.

5. Zbigniew

• 1

Bardzo dobry sklep. Polecam.

6. Lidia

• 1

Jestem bardzo zadowolona z zakupów w tym sklepie, zamówienie zostało zrealizowane bardzo szybko, mimo terminu przedświątecznego. Towar otrzymany zgodny z moimi oczekiwaniami.

7. jjr

wszystko jest ok

bardzo dobrze
  8. Irek

• 1

zaskoczenie, najszybsza dostawa jaką miałem, sklep rewelacja!

sprawdzona, dobra, Polska
  9. Bod

10. Przemysław

• 1

Zgodnie z opisem super polecam!

11. Tadeusz

• 1

Był to mój pierwszy katakt z tym sklepem i jestem bardzo zadowolony i napewno jeszcze zrobie zakupy w tym sklepie.

Forma dostawy
    Sprawna z dobra informacja o przesyłce.
  12. kmed

• 1

POLECAM - zakupy przebiegły bez zarzutu

13. Asia

n

14. K

Ok
  15. Malutka887

• 1

Super miły kontakt i rewelacyjnie szybka dostawa.