Sklep e-wonders.pl

 • 1
 • 1
 • 1
 • 1
 • 1
5.0
opinie
Ten sklep nie uzyskał opinii w ciągu 30 dni
Opinie
30 dni
Wszystkie
Ocena
 • 0
 • 0
 • 0
 • 0
 • 0
 • 1
 • 1
 • 1
 • 1
 • 1
Neutralne
0
0
Negatywne
0
0
Ocena sklepu z ostatnich 12 miesięcy
Popularne produkty
Naim UnitiQute 2
UnityQute 2 jest zintegrowanym systemem audio typu bdquo;all-inonerdquo;, zastępującym starszy model UnityQute.Dlaczego UnityQuite 2 Premiera UnityQute w 2010 roku otworzyła szerokiemu gronu entuzjastoacute;w muzyki dostęp do jakości brzmienia Naima w kompaktowym, niezwykle bogato wyposażonym urządzeniu. UnityQute 2 charakteryzuje się tymi samymi możliwościami, co poprzednik, ale w znacznie bardziej wyrafinowanej wersji, dzięki czemu jest jeszcze bardziej atrakcyjnym urządzeniem.Co nowego znacząco lepsza jakość brzmienia.Kluczem jest poprawiona jakość dźwięku. Przeprojektowane, czterowarstwowe płytki drukowane zostały poprawione pod kątem lepszego prowadzenia masy sygnału, elementu niezwykle istotnego w urządzeniach cyfrowych. zastosowane w krytycznych punktach lepsze podzespoły i elementy elektroniczne dały w efekcie mniejsze szumy. Ma to ogromy wpływ szczegoacute;lnie w przypadku odtwarzania materiału cyfrowego, ktoacute;rego potencjał jest w ten sposoacute;b uwalniany bez ograniczeń.nbsp;Multiroom, Part Mode i Seek2TimeNowe oprogramowanie 3.21 zawiera takie udogodnienia jak wspoacute;łpraca w systemach multiroom oraz tryby Party Mode i Seek2Time. UnityQute może dzięki temu wspoacute;łpracować z innymi urządzeniami streamingowymi (źroacute;dło głoacute;wne lub tzw. bdquo;klientrdquo;) i odtwarzać dźwięk z kilku urządzeń bez opoacute;źnień przesyłu w sygnału.nbsp;BAD/DAB+/FM ndash; moduł tuneraUnityQute2 wyposażony jest teraz w tuner DAB+. Wraz z tunerami DAB i FM poszerza się więc możliwości pracy urządzenia w rejonach, w ktoacute;rych radio DAB+ jest dostępne lub będzie dostępne w przyszłości.Wejście USB mini-B przeznaczone dla uaktualnień oprogramowaniaze względu na ewolucję systemoacute;w komputerowych, gniazdo RS232 zostało zastąpione nowym USB mini-B ndash; wgranie oprogramowania jest teraz jeszcze łatwiejsze.OPISPodstawowy tryb pracyUnityQute2 oferuje wygodę i wysokiej jakości brzmienie w stylowej, kompaktowej obudowie. To urządzenie, ktoacute;rego miejsce znajduje się w szerszym gronie urządzeń, ktoacute;re przy niewysokiej cenie idealnie łączą prostotę obsługi i jakość brzmienia. Podłącz UnityQute2 do internetu, do urządzenia odpowiednie głośniki i od razu ciesz się wysokiej klasy systemem streamingowym.MultiroomDzięki poszerzeniu funkcjonalności o multiroom i tzw. PartMode UnityQute2 może być perfekcyjnym drugim lub nawet trzecim systemem dla tych
Samsung UE32J5100
Telewizor LED Samsung UE32J5100 o przekątnej ekranu 32 cale i rozdzielczości 1920×1080 pikseli, zapewniający niesamowite wrażenia wizualne. Producent zastosował w swoim modelu zaawansowaną funkcję Wide Color Enhancer Plus, która podnosi jakość wyświetlanego obrazu i uwydatnia szczegóły. Sprzęt posiada 2 złącza HDMI, port USB oraz cyfrowe wyjście optyczne. Urządzenie wyposażono również w tuner cyfrowej telewizji naziemnej DVB-T i tuner cyfrowej telewizji kablowej DVB-C. Dzięki funkcji EPG można zapoznać się z bieżącym programem telewizyjnym oraz wyświetlić dodatkowe informacje (opis programu).
Samsung UE40J5100
Telewizor LED Samsung UE40J5100 o przekątnej ekranu 40 cali i rozdzielczości 1920×1080 pikseli, z zaawansowaną funkcją Wide Color Enhancer Plus, która podnosi jakość wyświetlanego obrazu i uwydatnia szczegóły. Producent wyposażył swój sprzęt w 2 złącza HDMI, port USB oraz cyfrowe wyjście optyczne. Urządzenie posiada tuner cyfrowej telewizji naziemnej DVB-T i tuner cyfrowej telewizji kablowej DVB-C. Dzięki funkcji EPG można zapoznać się z bieżącym programem telewizyjnym oraz wyświetlić dodatkowe informacje (opis programu).
LG 50LF652V
Telewizor LED 3D LG 50LF652V o przekątnej ekranu 50 cali i rozdzielczości 1920 × 1080 pikseli, z funkcją Quick Settings, która umożliwia wygodne modyfikowanie ustawień ekranu w dowolnej chwili. Sprzęt działa na innowacyjnym systemie webOS 2.0, który pozwala w atrakcyjny i komfortowy sposób obsługiwać wszystkie funkcje telewizora oraz wykorzystać w pełni wszystkie możliwości usługi Smart TV. Producent wyposażył swoje urządzenie w procesor obrazu Triple XD Engine, który pozwala cieszyć się obrazem o idealnych barwach, kontraście i ostrości.
LG 43LH560V
Telewizor LED z funkcją SMART TV, technologią odświeżania PMI 400 oraz funkcją poprawy obrazu Triple XD Engine. Posiada dwa złącza HDMI oraz dwa wejścia USB. Wyposażony w tuner DVB-T2/C/S2.
Sony KD-49X8005C
Telewizor LED Sony KD-49X8005C o przekątnej ekranu 49 cali i rozdzielczości 3840×2160 pikseli, z platformą Android TV oraz technologią Motionflow™ XR, która zapewnia płynność i ostrość obrazu przy wyświetlaniu szybkich akcji. Dzięki technologii Google Cast™można wyświetlać na dużym ekranie materiały rozrywkowe z serwisów YouTube™, Pandora™ i innych — przesyłane z laptopa albo urządzenia z systemem Android™/iOS™.

Ceneo nie prezentuje oferty sklepu.