Sklep domusfari.pl
  • 1
  • 1
  • 1
  • 1
  • 1
5.0

opinie
98% klientów poleca ten sklep
Oceny
7 dni
30 dni
Wszystkie
0
0
132
Dane
Nazwa firmy
DOMUS-FARI
Telefon
618104637
Na Ceneo od 2007-03-27

wyróżnienia
Zaufane opinie
Program Ochrony Kupujących
Zamówienia w www.domusfari.pl
Dostawa w www.domusfari.pl
?% skuteczności
Realizacji zamówień
? dni roboczych
Średni czas dostawy
Popularne produkty
Amica 58IE3.318HTaDQ(Xv)
Kuchnia z płytą indukcyjną marki Amica, o szerokości 50 cm, w klasie energetycznej A-20%. Urządzenie wyposażone zostało w programator elektroniczny Ta oraz 4 pola indukcyjne w tym 2 z funkcją Booster.Piekarnik o pojemności 66 l, posiada funkcję grilla oraz wymuszony obieg powietrza.
Amica BK313.3
Amica BK313.3 1149,00
Lodówka BK 313.3 posiada funkcję automatycznego odszraniania, która sprawia, że ten model nie wymaga pracochłonnej obsługi - wystarczy raz na jakiś czas przetrzeć wnętrze chłodziarki wilgotną gąbką. Czysta lodówka pozwala zachować jakość przechowywanych w niej produktów. Gładkie powierzchnie , bez niedostępnych zakamarków ułatwiają sprawne i dokładne umycie wnętrza, a tym samym utrzy­manie higieny lodówki oraz świeżości znajdujących się w niej produktów.
Amica ZIM428E
Amica ZIM428E 1348,00
Korzyści- Wysoka klasa energetyczna A++. Gwarantuje oszczędność energii i pieniędzy.- Zmywarka mieści 10 kompletów naczyń.- MaxiSpace3 jest to trzeci kosz na sztućce umiejscowiony na górze. Umieszczanie sztućców w zmywarce nigdy nie było tak proste!- Dzięki funkcji 3w1 możliwe jest stosowanie tabletek wieloskładnikowych w każdym programie zmywania. Używanie dodatkowo soli regeneracyjnej oraz nabłyszczacza nie będzie już koniecznością.- Składane elementy w dolnym koszu umożliwiają zwiększenie jego powierzchni tak, aby zmieściły się tam miski, garnki, a nawet blachy.- Dzięki swoim wymiarom - szerokości 44.8 cm - zmywarka ZIM 428 E idealnie nadaje się do niewielkich kuchni.- W trosce o naczynia i skuteczność zmywania zmywarka dozuje sól regeneracyjną automatycznie, dostosowując jej ilość do stopnia twardości wody. Jeśli soli lub nabłyszczacza jest zbyt mało, elektroniczne wskaźniki natychmiast o tym poinformują.- Program Intensywny, wykorzystując maksymalną temperaturę zmywania oraz zwiększoną dawkę detergentów sprawia, że nawet przypalony tłuszcz znika bez śladu.
Dyson DC33c Allergy Parquet
Odkurzacz cylindryczny Dyson DC33c Allergy Parquet posiadający technologię Radial Root Cyclone™, w której kanały powietrza zostały przemodelowane w celu osiągnięcia maksymalnej siły ssania. Zastosowany filtr HEPA wychwytuje każdego rodzaju alergeny, zapewniając przy tym skuteczne działanie oraz komfort dla alergików. Produkt posiada 5 lat gwarancji.

Szczegółowe informacje o sklepie DOMUSFARI.PL

Szczegółowe dane
Nazwa firmy DOMUS-FARI
Adres Ul. Głogowska 421, 60-004 Poznań
Telefon 618104637
Adres e-mail ag... Pokaż
Witryna
NIP 7771195353
informacje dodatkowe
Wymagana rejestracja przed dokonaniem zakupu?
Wyszukiwarka produktów
Informacja o dostępności produktu
sposoby płatności
Przedpłata-przelew
Płatność przy odbiorze
Karta płatnicza
Zakupy na raty
Leasing
lokalizacje sklepów
Zlokalizuj mnie Najbliższy sklep
Twoja lokalizacja:
Liczba oddziałów: 4 Szczegóły wybranego na mapie sklepu - po kliknięciu na: Znacznik