Sklep bimix.pl

 • 1
 • 1
 • 1
 • 1
 • 0.5
4.5
Dane
Nazwa firmy
Bimix
Telefon
517 80 53 30
Adres e-mail
bi... Pokaż
Na Ceneo od 2010-10-26
opinie
Ten sklep nie uzyskał opinii w ciągu 30 dni
Opinie
30 dni
Wszystkie
Ocena
 • 0
 • 0
 • 0
 • 0
 • 0
 • 1
 • 1
 • 1
 • 1
 • 0.5
Ocena sklepu z ostatnich 12 miesięcy
Popularne produkty
AEG DF 6260 ML Srebrny
Okap teleskopowy AEG-Electrolux DF 6260 ML przeznaczony jest do zabudowy pod szafką.Może pracować zarówno jako wyciąg podłączony do szybu wentylacyjnego osiągając wydajność 420 m3/h, jak również jako niezależny pochłaniacz zainstalowany w pomieszczeniu bez możliwości odprowadzania oparów i dymu na zewnątrz. Posiada aluminiowy filtr przeciwtłuszczowy, który powinno się oczyszczać ręcznie. Filtr aluminiowy można zastąpić filtrem węglowym dostępnym w punktach serwisowych.Sterowanie odbywa się w sposób mechaniczny za pomocą wysunięcia prowadnic teleskopowych oraz przy użyciu suwaka znajdującego się w górnej części okapu. Umożliwia on ustawienie jednego z trzech stopni mocy zasysania oparów znad płyty grzewczej lub kuchni.W tylnej części okapu znajdują się dwa energooszczędne punkty świetlne. Są to lampy o łącznej mocy 9 W.
Bosch DHI 625 A Srebrny
Okap szufladowy Bosch DHI 625 A to urządzenie, które idealnie wkomponuje się w obraz nowoczesnej kuchni. Wysoka wydajność 260m3/h w błyskawicznym czasie wchłonie wszelkie kuchenne zapachy. Wykonany z wysokiej jakości materiałów gwarantuje długoletnią żywotność oraz łatwość w czyszczeniu.
Bosch DHL 545 S Srebrny
Okap wyspowy Bosch DHL 545S o maksymalnej wydajności wynoszącej 500 m3/h, przystosowany do pracy w obiegu otwartym lub zamkniętym. Filtr metalowy z ramą aluminiową można bez problemu myć w zmywarce. Dodatkowo 3 stopniowa regulacja siły ssania oraz dodatkowy stopień „intensywny“ pozwalają na dostosowanie pracy urządzenia do aktualnych potrzeb.
Electrolux EFT 604 IX
Okap kominowy Electrolux EFT 604 X to urządzenie, które idealnie wkomponuje się w obraz nowoczesnej kuchni. Wysoka wydajność 200m3/h w błyskawicznym czasie wchłonie wszelkie kuchenne zapachy. Sterowanie suwakowe sprawia, że obsługa tego okapu jest bardzo prosta.
Whirlpool AKR 606 GY Szary
Okap kuchenny AKR606GY marki Whirlpool sprawi, że gotowanie stanie sie jeszcze przyjemniejsze. Dzięki filtrowi przeciwzapachowemu możesz mieć pewność, że w Twojej kuchni nie unoszą się nieprzyjemne zapachy. Dodatkowo 2 lampy pozwolą Ci na wygodne oświetlenie potraw.
Whirlpool AKR 948 IX
Okap Whirlpool AKR 948 IX szybko i skutecznie rozprawi się z niepożądanymi zapachami w kuchni. Dzięki regulacji mocy wentylatora można dostosować siłę pracy okapu do aktualnych potrzeb - użytkownik ma do wyboru 3-stopniową regulację pochłaniania.Podświetlane przyciski sterujące ułatwiają pracę z urządzeniem. Okap może pracować w obiegu zamkniętym lub otwartym. Maksymalna wydajność wentylatora 630 m3/h przy poziomie hałasu równym 65dB. Oświetlenie stanowiska pracy zapewniają 2 lampy halogenowe o mocy 20 W każda. Metalowy filtr powietrza jest przystosowany do mycia w zmywarce.Praca w trybie „wyciąg”: Powstające w kuchni opary są wyciągane poprzez metalowy filtr, dzięki któremu zostają oczyszczone z tłuszczów. Następnie poprzez instalację wentylacyjną są kierowane na zewnątrz budynku. W zależności od uwarunkowań konstrukcyjnych, instalację wyciągową można doprowadzić do komina wentylacyjnego lub bezpośrednio na zewnątrz poprzez mur domu. Efekt: lepsza cyrkulacja, czystsze powietrze.Praca w trybie „pochłaniacz”: Nie we wszystkich gospodarstwach domowych istnieje możliwość odprowadzenia oparów na zewnątrz. W takich przypadkach okapy Bosch mogą pełnić rolę pochłaniacza. Pochłaniane opary są odtłuszczane za sprawą filtrów. Oczyszczone i zneutralizowane opary powracają do kuchni jako czyste powietrze. Efekt: w obiegu zamkniętym zapewnia czystsze powietrze.Cechy produktu Whirlpool AKR 948 IXDane podstawowe Rodzaj okapu kominowy Typ urządzenia do zabudowy Tryb pracy pochłaniaczwyciąg Wydajność max: 630 m3/h Poziom hałasu 65 dB Regulacja prędkości 3 stopniowa Filtry metalowy, przeciwtłuszczowy Oświetlenie 20 W x 2 Cechy dodatkowe sterowanie mechaniczne Kolor srebrny Wysokość 75,6 cm Szerokość 89,8 cm Głębokość 50 cm - 118 cm Zawartość opakowania filtrkarta okapoświetlenie

Szczegółowe informacje o sklepie BIMIX.PL

Szczegółowe dane
Nazwa firmy Bimix
Adres Os. Dywizjonu 303 43/39A, 31-875 Kraków
Telefon 517 80 53 30
Adres e-mail bi... Pokaż
Witryna
NIP 6751219765
informacje dodatkowe
Wymagana rejestracja przed dokonaniem zakupu?
Wyszukiwarka produktów
Informacja o dostępności produktu
sposoby płatności
Przedpłata-przelew
Płatność przy odbiorze
Karta płatnicza
Zakupy na raty
Leasing
lokalizacje sklepów
Zlokalizuj mnie Najbliższy sklep
Twoja lokalizacja:
Liczba oddziałów: 1 Szczegóły wybranego na mapie sklepu - po kliknięciu na: Znacznik