Tokina

Strefa Tokina

Filtry

Tylko oferty

Cena

Tokina

$$_Usuń filtr

Średnica filtra

Typ ogniskowania

Rodzaj

Typ bagnetu

$$_Usuń filtr

Lokalizacja sklepu

Pozostałe lokalizacje

Typ bagnetu:
System 4/3
Usuń wybrane filtry
Strefa Tokina Obiektywy Typ bagnetu System 4/3
4,51 5 0 z 13320 opinii

Wielu początkujących fotografów źle dobiera odpowiedni dla swoich potrzeb obiektyw i jest później srogo rozczarowanych. Okazuje się bowiem, że wielka luneta, na którą wydali mnóstwo pieniędzy, zdecydowanie nie sprawdza się w codziennych sytuacjach. Amatorzy najlepiej więc niech zdecydują się na tzw. uniwersalny zoom o dość dużej rozpiętości ogniskowej.

Kategoria obiektywy na Ceneo.pl to wybór blisko dwóch tysięcy różnych modeli i rodzajów. Nasza porównywarka oferuje obiektywy wszystkich wiodących producentów – Canon, Nikon, Sigma, Samyang, Carl Zeiss i Tamron. Aby pomóc użytkownikowi w odnalezieniu odpowiedniago urządzenia, udostępniliśmy system prostych i intuicyjnych filtrów. Możemy dzięki nim posegregować obiektywy po średnicy filtra (dostępne są najpopularniejsze rozmiary 52 mm, 58 mm, 67 mm i 77 mm), typie ogniskowania (stałoogniskowe i zmiennoogniskowe zoom), rodzaju (obiektywy Fisheye, Makro, Standardowe, Szerokokątne i Teleobiektywy) oraz typie bagnetu (m.in. Canon, Sony (Konica Minolta), Pentax (Samsung) i System 4/3).

U nas obiektyw do swojego aparatu kupisz najtaniej. Porównujemy oferty z wielu sklepów internetowych. Korzystając z filtra ceny, znajdziesz najkorzystniejszą ofertę.

 
Tokina AF 300mm f/6.3 Reflex MF MACRO MfT Micro 4/3 Napisz opinię
  • Rodzaj: Teleobiektywy
  • Średnica filtra: 55 mm
  • Typ bagnetu: System 4/3
Tokina T3 Cine 11-16mm f/2.8 Micro 4/3 Napisz opinię
  • Rodzaj: Szerokokątne
  • Średnica filtra: 77 mm
  • Typ bagnetu: System 4/3